***LA REDOUTE(20)***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns addya spune:

laura, hai sa incerc sa te ajut eu.
la adresa ai 2 campuri, adresa si complement d'adresse.
pe primul rand scrii stada si numarul si la complement bagi blocul etc. (daca stai la casa cred k tr sa lasi liber). Cand scrii adresa nu folosi diacritice, scrie doar cu spatii gen: strada x nr y bl aaa sc bb ...cred ca ai inteles.
cu adresa de mail nush ce sa zic, vezi sa nu ai probleme de la parola.
ma carte famillie nombreuse - nu completezi nimik.
hai fa-ti cont shi da raportul :))


Adina si Razvan

Razvan-Nazdravan
www.dropshots.com/day.php?userid=235207&cdate=20070122&ctime=123718" target="_blank"> Razvan tine o conferinta - filmulet
Silfidele purpurii Addya, Niko, Cristina si Adablackcat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cin spune:

Laura, la adresa nu folosi nici un semn de punctuatie. enumera strada, nr, etc, dar fara virgule sau puncte. doar spatii...
incearca asa si vezi apoi ce erori iti mai da si cum te putem ajuta

cred ca ma ia raceala...si am un botez in week-end, in ramnicu valcea . n-am mai racit de vreun an de zile...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addya spune:

mda, mi-am verficat mailu.
bine ca nu sunt in stare sa-mi dea o confirmare pt o amarata de comanda in schimb ma inunda cu vente privee, la niste toale pt gagici slabe care pot purta cu vedere la buric...
ca sa nu zic k nu am mai primit shi eu un cod de nush cand...noroc cu ma-reduc

Adina si Razvan

Razvan-Nazdravan
www.dropshots.com/day.php?userid=235207&cdate=20070122&ctime=123718" target="_blank"> Razvan tine o conferinta - filmulet
Silfidele purpurii Addya, Niko, Cristina si Adablackcat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Am mai gasit un cod : 27820
– valabil 18.04 – 02.05
-reducere 15 euro pt 30 cumparaturi
-PE 2007 nereduse
-nu merge pe prix rouges,verts,mini
-cadou un ceas si un portmoneu barbatesc Laguiole

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cin spune:

oare codul ala cu reducere 15 eur (40312) pana cand o fi valabil??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addya spune:

e luat de pe ma-reduc, cica date de fin indeterminee

Adina si Razvan

Razvan-Nazdravan
www.dropshots.com/day.php?userid=235207&cdate=20070122&ctime=123718" target="_blank"> Razvan tine o conferinta - filmulet
Silfidele purpurii Addya, Niko, Cristina si Adablackcat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cin spune:

asa sa fie...ca e tare interesant codul...ca de altfel si cel dat de Jasmine, doar ca mi-e frica sa-l verific, ca poate-mi goleste iara cosu'...ca asa am patit azi-noapte la ora 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

le-am "verificat" eu adineauri.Primul (40312) functioneaza,cand l-am bagat pe al doilea...mi-a golit cosul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Iaca am culcat si eu maimutza acum ma duc sa mai caut ceva produse...si poate lansez si comanda aia cu cei 15 euro reducere

Laura bine ai venit in ..ai reusit sa-ti faci cont?

STIU CA AM RAMAS IN URMA CU LISTA, VA ROG SA MA SCUZATI, insa la mine netul merge cam cu cocoloase plus ca am si fost plecata...incep sa remediez situatia..

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani, Paste 2007
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

mada, multumesc pentru link, nu a mers, nu m-a lasat sa-mi instalez messengerul... Acum intru pe ocolite prin meebo.

Claudia, mamica de Matei (15.12.2003) si Mara (30.08.2005)

Mergi la inceput