Spiridusi de ianuarie-februarie 2006 (178)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Pai din partea mea sa ii spune putza sau penis, dar eu spun ca fetele nu au putza, nu au cum sa aibe putza
Cosmi...Bianca stie cum se fac copii? Chiar sunt curioasa.Ti-a pus intrebari?

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
Albumul nostruPoze Daniel 1 An
www.onetruemedia.com/my_shared?z=f72578dbdb5131bc04ec7&utm_source=otm&utm_medium=text_url/" target="_blank">Filme
Craciun 2006
www.dropshots.com/biancas" target="_blank"> Poze Drop




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

nu , nu stie pt ca nu m a intrebat dar stie de CM ca m a intrebat o data de ce imi cumpar tampoane ...i am explicat si gata

stef 12 02 2006si bia 12 12 1997 poze stefanhttp://www.dropshots.com/cosmi1975

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

si noi suntem in zona, papusa asta s-a trezit azi-noapte pe la 1 jumate si s-a culcat numai la 4 avea chef de povesti acum misuna p-aci...cu telecomenzile
slabuta miscare cu putzele astea

Bianca unde e samburelul la pruna lui Dani? Ca iarina are ....

ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/new.php?userid=167280" target="_blank">filmulete si poze Iarina1, www.dropshots.com/szaboali_2" target="_blank">2,www.dropshots.com/new.php?userid=237417&cdate=20070120&cimg=7" target="_blank">3,www.dropshots.com/new.php?userid=263931" target="_blank">4
www.dropshots.com/day.php?userid=237417&cdate=20060317&ctime=162032" target="_blank">Am implimit un anisor!!!
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=186e8133ba34a30320abcc&skin_id=0&large" target="_blank">INGERASUL NOSTRU montaj
Povestea nasterii Iarinei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loren@ spune:

Neata fetele...
Monica am vazu-o pe Diana cu breton scurt...e haioasa...si daca iti faci probleme ca e prea scurt parul stai ca-ti pun eu acum niste poze cu Bia ca ieri am ras-o!
Ingrid cum se mai simte Diana? Au efect supele cu
Uite si pe Bia cheliuta

Bia nazdravana
poze noi
www.dropshots.com/utocatalina" target="_blank"> filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Ali...samburelul e inauntru prunii, si numai prin disectie se vede
Cata..ce i-ai facut la fata mai?.

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
Albumul nostruPoze Daniel 1 An
www.onetruemedia.com/my_shared?z=f72578dbdb5131bc04ec7&utm_source=otm&utm_medium=text_url/" target="_blank">Filme
Craciun 2006
www.dropshots.com/biancas" target="_blank"> Poze Drop




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

http://www.youtube.com/watch?v=CMZoRTZIiLY&NR=1

Ali, aici poti da click

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
Albumul nostruPoze Daniel 1 An
www.onetruemedia.com/my_shared?z=f72578dbdb5131bc04ec7&utm_source=otm&utm_medium=text_url/" target="_blank">Filme
Craciun 2006
www.dropshots.com/biancas" target="_blank"> Poze Drop




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Bianca
Cata imi place de Bia asa tunsa si o tund pe Iarina in curand asa tu ai mai tuns-o pana acum sau e si ea mai cheluta ca Iarina? la frumusica.

ali si IARINA (16.02.2006)
www.dropshots.com/new.php?userid=167280" target="_blank">filmulete si poze Iarina1, www.dropshots.com/szaboali_2" target="_blank">2,www.dropshots.com/new.php?userid=237417&cdate=20070120&cimg=7" target="_blank">3,www.dropshots.com/new.php?userid=263931" target="_blank">4
www.dropshots.com/day.php?userid=237417&cdate=20060317&ctime=162032" target="_blank">Am implimit un anisor!!!
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=186e8133ba34a30320abcc&skin_id=0&large" target="_blank">INGERASUL NOSTRU montaj
Povestea nasterii Iarinei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:



MONI de DIANA (01.01.2006)DIANA ALBUME ,www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> FILMULETZE SI POZE 1 ,www.dropshots.com/monica70" target="_blank"> 2,www.dropshots.com/moni3" target="_blank"> 3 NOU NOUTZE ,www.dropshots.com/moni4" target="_blank"> 4

NU TREBUIE SA RISCAM SA GLUMIM DECAT CU OAMENI POLITICOSI SAU DESTEPTI


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loren@ spune:

Ali e prima data cind o tund...mi s-a pus pata ieri si nu imi pare rau ca am facut-o...ii sta f. bine, in poze nu e asa misto, dar in realitate o prinde chelia..si sa stii ca am de gind sa mai aplic o data metoda, depinde cum ii creste...chiar sunt f. curioasa...Bia e haioasa se pipaie pe par si zice "pa" la ce mai are..Pupici si Iarinei..
Ma bucur ca sunt bine gravidutele Bee si Bumbita..nu reusesc sa vad poze, de fapt imi arata ca e o problema de cind deschid calc..acum sa vedem de la ce e..
Irina uff. nasol ca a vomat Sabina..si Bia ieri vomat masa de prinz in deplasare la socrii!

Bia nazdravana
poze noi
www.dropshots.com/utocatalina" target="_blank"> filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns acina spune:

Buna dimineata ,
Vad ca ati avut subiect forte de discutie ...
Noua ne-a stricat vremea planurile de plimbare de ieri .am vrut sa mergem la Muzeul Satului ca arata super in perioada asta, dar cum a batut vantul si au cazut cativa stropi am amanat petru alta data.
Andrei inca insista cu obraznicariile lui.O sa mai am rabdare cu el.
Bianca eu nu l-am lovit pe Andrei niciodata si nici nu am de gand s-o fac .Mi-am luat eu cand eram mica destula bataita si nu vreau sa-mi cresc copilul aplicand metoda asta.Eu zic ca ne vom descurca si fara palmute la fund sau pe manute.Oricum nu ar intelege de ce. Nu crezi?
Bumbita ma bucur ca sunteti bine si sa aveti un baietel
sanatos.
Beeaveti cure soare in program deci.F bine , sanatate multa si cand afli ne spui neaparat ce e bebe din burtica.
Cata ai chelit copila.Sa-i fie de bine.
Eu parca am ceva strangeri de inima cu Andrei ca ii luam motul duminica viitoare si va trebui sa-l tundem.
Moni, Bombo, Ursoaca , Ali, Irina, Ingrid , Cosmi, Giova si tot restul pupicei.

Anca mami de Buburuz Andrei (13.02.2006)
Pozele Noastre
Buburuzul Mic
Povestea Nasterii

Mergi la inceput