Mamici de noiembrie-decembrie 2007 (11)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gianina spune:

Buna fetelor

Incerc si eu sa pun poze in album dar nu reusesc...poate are cineva timp si rabdare sa imi explice si mie...Multumesc!
Saptamana viitoare merg la control si sa vad ce analize imi da sa fac..vreau sa merg sa le fac la Victor Babes..dar stie cineva..iti trebuie trimitere de la medicul de familie chiar si pentru cele care sunt contra cost?
M-am programat pentru ecografia morfologica la dr. Pop pe 27 iulie..cand voi avea 23 de saptamani..Doamne ajuta pana atunci sa fie bine!
Nicol,nu intra in panica si neaparat suna-l pe doctorul tau.

8+




Gianina si Simona Andreea(24.07.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anne_Ma spune:

Fumeaza cineva? Mie mi-a zis dr. sa fumez pana in 10 tigari/zi.

http://bd.lilypie.com/1DJtp3.png
5+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Gianina la cate saptamani ti-a zis dr sa faci eco la Iosup?
Ca eu ma gandeam sa ma programez ptr saptamana 20.Este devreme?

anca 10+

vine bebe....
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gianina spune:

BB, nici eu nu iau Elevit!

Gianina si Simona Andreea(24.07.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

ce harnicute sunteti..

Eu am donat sange pt. BHCG...
tusi sheri multumim...te tinem la curent, dar eco il fac seara tarziu...de la nepotei + mamica lor
anne-ma si eu tot am facut la test de urina..si-s pozitive

PUSSI 5+

Cum cresc Titi Mici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gianina spune:

Anca mie dr. mi-a zis sa fac eco morfologica dupa saptamana 20 ...la prima sarcina am facut-o in saptamana 22 iar acum o voi face fix la 23 de saptamani ..insa nu merg la Iosup ci la Pop Adrian de la centrul Diagnosis.Am sunat la inceputul lunii aprilie pentru programare si avea programari pana pe 13 iulie...eu ma intorc pe 25 iulie din concediu si mi-am facut pe 27.



Gianina si Simona Andreea(24.07.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns darleena spune:

BB eu iau Elevit de dinainte sa raman insarcinata cu vreo 3 luni. Doctorul mi le-a prescris pentru ca eu mancam din an in paste.
Cert este ca mie Elevitul nu mi-a dat niciun gust metalic, greata sau alte simptome. Mie mi-a facut chiar foarte bine, de cand il iau am o stare foarte buna.
De cand am ramas insarcinata s-a schimbat situatia dar nu e de la Elevit.
Am citit totusi de unele fete care nu suporta elevitul din cauza ca are mult fier si unora nu le face bine.

10+

Pana vine bubu

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Gianina mersi
Pussi cand ai rezultatul?

anca 10+

vine bebe....
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns darleena spune:

Gianina daca le faci la Victor Babes nu iti trebuie nicio trimitere. Babes e privat si nu iti trebuie nici trimitere, nici programare, nimic.
Conditiile sunt excelente, toti se poarta cu tine exceptional, insa singurul inconvenient este costul ridicat. Nu stiu daca ai citit postarea mea anterioara, dar cu totul te duce cam la 10 mil.

10+

Pana vine bubu

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

ancuta intr-o ora ..cam asa
Cu ELEVITUL eu il iau de prin nov. 2006... l-am intrerupt 1 luna in ian. 2007..(am facut 2 FIV-URI in intervalul asta)dar nu am greturi, gusturi metalice sau altele de la el...
Referitor la analize le am pe toate facute..tot din cauza Fiv-urilor...nu cred ca le repet decat pe cele necesare..sa vad ce zice dr.


PUSSI 5+

Cum cresc Titi Mici

Mergi la inceput