Nasterea...de2x

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Angela T. spune:

Brava Ortansa!!!!!!!! felicitari din toata inima pt tine si Bine ai sosit! pt bb.
vaz io ca ma urmasi la numai cateva ore, daca fac eu bine socoteala, 6.11 sambata dimineata la tine, inseamna vreo 11.11 vineri noaptea la mine in Toronto??? adica aproape 6 ore de cand aparuse sarmalutza mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns sumisa spune:

Mama ce grasunel ai facut!!!!Sa-ti traiasca si sa fiti fericiti. Astept cu nerabdare vesti despre cum e sa ai doi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Ortansa,

multe multe felicitari si sanatate multa si tie si copiilor tai, sa fiti mereu bucurosi si fericiti, norocosi si plini de viata!!!

dana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Reliana spune:

Ortansa, sa-ti traiasca bebelul, sa creasca mare si frumos, si sa-ti umple viata de fericire!
Felicitari!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vilma spune:

Ortansa, felicitari! Sa-ti traisca micutii, sa fiti fericiti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Florys spune:

FELICITARI ORTANSA!

Bun venit pe lume lui bebe Nicolas si sa de-a Dumnezeul sa aibe parte de multa sanatate si noroc in viata. Acuma chiar ca sinteti o familie implinita. Sa aveti parte numai de bucurii!

Sa-ti traiasca copilasii Ortansel!

Florentina

"Sanatate ca-i mai buna decit toate!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simi spune:

Ortansa, felicitari!!!!
Sa va traiasca biatul (chiar ca a fost mare la nastere!). Sa fiti fericiti cu totii, acum ai o familie minunata!
Ce zice fetita ta de "noul venit"?
Va pupam pe toti!
Simona si copiii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns khristin spune:

Ortansa,

felicitari pt. micutul grasunel dragalas si pt. fetita care i-a adus flori mamicii....

Cristina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lia spune:

Felicitari,Ortansa!!!Abia acum am citit mesajul...Sa-ti traiasca amandoi copilasii si sa fie sanatosi!Refacere rapida si numai bine!

Lia&Andrew

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Huh! si eu m-am trezit cam tirzior!FELICITARI!!!!Ortansa.Povestioara ta m-a lasat in de emotie! Sa-ti taiasca voinicelul si sa fiti fericiti!

Irina & Veve cea cumintzica foc!

Mergi la inceput