Spiridusi de ianuarie-februarie 2006 (176)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anasol spune:

moni,ce marfa popicele,o sa-i iau si io sa aiba ce cara prin toata casa,de unde ziceai ca le-ai luat,de la selgros?

http://pg.photos.yahoo.com/ph/gogosica_lu_solo/my_photos
anasol si david-andrei(06.01.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:


Eu fara chef de nimic....
Irina...am dat si eu in astenie

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
Albumul nostruPoze Daniel 1 An
www.onetruemedia.com/my_shared?z=f72578dbdb5131bc04ec7&utm_source=otm&utm_medium=text_url/" target="_blank">Filme
Craciun 2006
www.dropshots.com/biancas" target="_blank"> Poze Drop




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

ANASOL da sunt din Selgros cu 16,65 RON
M-am gandit ca o sa se distreze cu ele,ca sunt colorate si usoare si nu le poate dezintegra mai ales

MONI de DIANA (01.01.2006)DIANA ALBUME ,www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> FILMULETZE 1 ,www.dropshots.com/monica70" target="_blank"> SI MAI NOI ,www.dropshots.com/moni3" target="_blank"> NOU NOUTZE ,www.dropshots.com/moni4" target="_blank"> NOI

"MAI BINE SA TE CONSUMI,DECAT SA RUGINESTI"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinadum spune:

Buna seara si de la noi.
Toate bune si frumoase...
Maine mergem laimpartasit sau ce o trebui asta dc ne trezim si reusim sa ducem copilul nemancat...chiar sunt curioasa...ca asta vrea papa cums e scoala si il aude tot blocul dc nu ii dau...deci sa il schimb si imbrac si sa il duc si la biserica...asta da provocare.
Azi am fost in parc si ne-am distrat pe cinste.
In rest nu am apucat sa citesc mai nimic dar ma revansez maine si poimaine ca ramanem singurei ca tati pleaca la noramea in vizita.
Asa ca va pup pe toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Anasol sa ne ti la curent maine.
Moni si eu am vrut sa-i iau popice, dar mi-e ca le arunca si pe alea peste tot. sa vad...
am vazut pozele, mortale.
Irinadum la copii nu e musai sa fie nemancati. ei se pot impartasi oricand.asa ca nu-l flamanzi pe bietul Mario. poti sa mergi pe la sf. slujbei sa-i dea vinul cu painica.
Poate ajung si eu la biserica maine sa intreb cand pot sa-l duc.
Bianco ce ai fata? lasa astenia si treci aici.
Cata ..atunci mai ai putin de stat cu ea acasa. eu m-am gandit ce fac din toamna...intreb la toate gradi. particulare daca au nevoie de educatoare. asa-l iau pe Marco cu mine, se lucreaza pana la ora 16, lejer, si imi place. sa vad daca nu ma razgandesc cumva.
Toanca ai si tu putintica rabdare si vei vedea ca e ok. daca nu...te intorci la vechiul job. asta in cazul in care te mai primeste sefa ta.

Maine merg cu el pt. putulika. si tat-su' nu vine...valeu...ca sunt singura.

Noi am dat o tura cu masina...am condus si eu, e misto si avem loc mult in spate. si scaunul lui marco sta mult mai bine.
dar...sapt. asta noi mergem cu Clio. e mai bine, pana invat toate butoanele.

Dim. il duc eu la gradi pe pitic, pe urma la electro si prin oras la cumparaturi..daca ia Clau banii. daca nu acasa pe DC.

si noapte buna.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

ANA sa nu uiti sa ne zici de radiografii,dar in mod sigur vor fi ok
BOMBO ai ceva rezultate?
Gio ar fi super educatoare la alea particulare!
ANASOL bafta la cumnatzica maine !
BIANCA
IRINA sa ne povestesti ce-a facut Mario in biserica
Diana cand am fost la la manastire studia foarte curioasa maicutzele
Spor la treburi care mai aveti si la toata lumea.
Eu am la birou cat cuprinde si maine
Noapte buna !

MONI de DIANA (01.01.2006)DIANA ALBUME ,www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> FILMULETZE 1 ,www.dropshots.com/monica70" target="_blank"> SI MAI NOI ,www.dropshots.com/moni3" target="_blank"> NOU NOUTZE ,www.dropshots.com/moni4" target="_blank"> NOI

"MAI BINE SA TE CONSUMI,DECAT SA RUGINESTI"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns oachi_79 spune:

La multi ani Ursoaico! Multa sanatate si fericire. Si numai bucurii de la intreg familionul.

Oana si Razvan-Stefan (13.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

La multi ani URSULINA!


MONI de DIANA (01.01.2006)DIANA ALBUME ,www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> FILMULETZE 1 ,www.dropshots.com/monica70" target="_blank"> SI MAI NOI ,www.dropshots.com/moni3" target="_blank"> NOU NOUTZE ,www.dropshots.com/moni4" target="_blank"> NOI

"MAI BINE SA TE CONSUMI,DECAT SA RUGINESTI"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns J G spune:

LA MULTI ANI URSOAICA!

J si Carlita Carliontz (05.02.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Ursoaica. Multa sanatate si fericire alaturi de familie!!!!

Eu azi l-am dus o ora la gradi si l-am luat cu febra. am fugit la dr.: rosu in gat. mi-a dat nurofen si antibiotic: Cexyl. Deocamdata nu i-am dat decat Nurofen. cel mai mult avea la gradi la ora 10, 38.5. dupa ce s-a trezit acasa, avea 38.2 in ureche.
Mai astept sa vad cum va fi deseara si la noapte.
La gradi nu mai mergem pana dupa paste, ne-am luat scutire de la dr. Mergem maine la serbare.

Cam atat, acum merg sa ne imbracam ca plecam pt. putulika. alta problema, of..of.
mai scriu cand ma intorc sa va zic ce am facut.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput