***LA REDOUTE(14)***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns madau spune:

quote:
Originally posted by madau

E ceva ciudat cu Sabine...poate or fi mutat-o astia la alt departament...o fi fost in culmea unei depresii

Lavi bine ca ai primit cecul, asta e ptr toata comanda aia nesosita?

Lilina sa stapaniti sanatosi caciulitele, avem si noi la fel...da' tu stii ca noi avem o pasiune ptr asta, rar sa ne lipseasca vreo piesa de colectie. Abia astept sa-l vad pe Vladis cu ele.
Ce v-ati mai comandat? Ne vedem si in parc dar sa fie cald, nu vezi ca bate vantul asta tembel

Siminaf hai ca m-ai facut curioasa si m-am uitat si pe versiunea USA..mie majoritatea hainutelor imi par la fel..oricum ne bucuram sa te avem printre noi, speram sa-ti fim de ajutor...si viceversa

Foarte frumosi pantofii sotului ADDYEI..subscriu

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2




Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Siminaf spune:

Aici nu au nimic pentru barbati, nici incaltaminte, nici imbracaminte. Ciudat. Dar stiu ca aici fac parte dintr-un concern mare, care include si Chadwick (de la care iau eu mai des) si inca citeva. Si toate au doar tzoale de dama.

Editez ca am uitat sa pun si linkul:

www.us.redoute.com/laredoute/layout/layout.asp?" target="_blank">http://www.us.redoute.com/laredoute/layout/layout.asp?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Madau mama, ce draguta e Mirunica in hainutele LR
Si caciulitele cumparate de lilina sunt super

Tuturor - sa purtati sanatosi noile achizitii!

Felicia si Ilinca Teodora "duracell" (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addya spune:

intrebare pt mamicile cu baietei :
tricourile piticului sunt cam mari, adic manecile sunt mai lungi decat palma cu vreo 2-3 cm, umerii atarna...
piticu meu are 1 an shi 4 luni. are vreo sansa sa le poarte la vara???

ps: primesc cu placere raspunsuri shi de la mamici de fetite....

Adina si BB Razvan

Razvan-Nazdravan
www.dropshots.com/day.php?userid=235207&cdate=20070122&ctime=123718" target="_blank"> Razvan tine o conferinta - filmulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariaaa spune:

Buna seara

colet nu, aviz nu.

Dar umplu in continuare cosul :(. Zile trecute am primit un mail sa completez un chestionarsi imi dau 10 E. Evident l-am completat dar am uitat codul
Citisem ca si la voi era acelasi cod? nu mi-l ziceti si mie plizzzzzz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

mariaaa si io am patit-o cu codul...l-a spus una din fete zilele trecute dar la mine nu s-a potrivit...cred ca e personalizat. Dar incearca, poate ai noroc

Addya ce masura ai luat la tricouri?

Io maine dimineata fug la banca sa pun niste banuti si apoi sa dau si eu comanda ptr nasa...si cred ca inca una ptr mine, ca vreau si setul de genti rosii

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Claujro n-ai dat deloc pe aici azi, cum sunt noile oale? Tarta a iesit buna? . Sau esti ocupata cu ansamblatul sifonierului cel nou?

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

madau, nici nu am indraznit sa sper ca nu aveti modelelea astea de caciulitze
cunoastem pasiunea voastra si nu ne punem cu voi, mai ales ca este baietel

nici nu mai stiu ce am comandat....niste "carpe" pt.tot familionul
ca tot vine Pastele si m-am saturat de alergat dupa cadouri
sper sa se potriveasca, ca altfel am "pus-o"

noi vineri dupa amiaza mergem la vaccinul de 6 luni AUuuuu


Lilina si Vlad - Alexandru (23 septembrie 2006)

cum s-a nascut bebe site-ul lui bebe varsta lui bebe

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

quote:
Originally posted by madau

Claujro n-ai dat deloc pe aici azi, cum sunt noile oale? Tarta a iesit buna? . Sau esti ocupata cu ansamblatul sifonierului cel nou?

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2




Ba am dat, ti-am admirat frumoasa!

A fost santier azi la mine in casa, dimineata am gatit (oalele sunt ok, nu mi s-a parut ca mancarea ar fi iesit mai buna-asa imi zicea o prietena , sunt din inox, profesionale), am avut femeia la curatenie, sotul meu a montat dulapul, apoi am luat fiecare haina si am mutat-o in dulapul nou... In plus am si racit aseara, azi imi curgea nasul si am amigdalele in pioneze... Copiii pe cap, printre scheleti de dulap...o nebunie!!!!

Dezamagita sunt ca nu a mai venit nici un aviz...

Claudia

POZE MARA SI MATEI
POZE PARINTI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Duminica, ortodocsii sarbatoresc Floriile, cea mai importanta sarbatoare ce vesteste Pastele, ziua in care Iisus a intrat in Ierusalim, fiind intampinat cu frunze de palmier de catre discipoli. Tot duminica, catolicii sarbatoresc Pastele.
http://stiri.rol.ro/stiri/2006/04/floriile_si_pastele_catolic.htm

Sabine nu e , deci, in concediu...inca.

Claudia

POZE MARA SI MATEI
POZE PARINTI

Mergi la inceput