***LA REDOUTE(13)***

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

F putin evazati, dar avand in vedere ca tb scurtati..o sa vina drepti dupa ce ii tai. De ce ma intrebi?
EDIT: Daca tot nu era nimeni pe aici, am bagat si o tarta cu mere la cuptor intre timp, acum tb sa apara prichindeii sa le dau sa pape.
Claudia

POZE MARA SI MATEI
POZE PARINTI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

intreb pentru ca am vrut si eu sa-i iau si m-am gandit sa nu fie evazatibine ca n-am luat

eu mai stau un pic pe redoute poate mai gasesc ceva sa-mi placa...deja ma uit numai la colectiile noi am inceput sa le invat si pe astea pe de rost


INGRID

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tania-z spune:

www.labombebiz.com/index.php" target="_blank">Astia livreaza in Romania (cica e Zona 6), dar au niste tarife de expeditie de te ingheatza!

La fel cei de la www.somewhere.fr/vente-en-ligne/statics/statics.aspx?d=secteur&f=femme" target="_blank">Somewhere par sa livreze in Ro, si taxa de expeditie seamana cu cea de pe La Redoute.



Tania 13+ &
bebemic
& "Che" Stefan (17.12.2005) www.babysfirstsite.com/stefanmarcu" target="_blank">Nazdravan (site nou!!!)

Intuitia este o calitate a femeii care o ajuta sa-si contrazica barbatul inainte ca acesta sa apuce sa deschida gura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Cin nu te-am uitat..am fost la cafea dupa cum ziceam. Iaca aici masurile sotului..95 talie...103 sold. Fotomodelul lu' mama. Repet, el are 42/44 dar blugii i-am luat 42 si-s stransi asa cum vrea el, daca ii plac mai lejeri ia-i 44. Sper sa nu dai cu rosii daca nu-i vine..ai lui sunt Tipster

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Bai astia de la Somewhere au niste preturi imense, io nu ma bag

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cris-gabi spune:

Buna seara,

Am stat o ora sa citesc tot ce ati scris, asa ca am pus monopol pe calculator si....................
Am gasit codul asta 42161 da 15 euro la cuparaturi de 30 euro din colectia primavara vara preturi fara alte reduceri etc.Asa ca am sa dau un tur pe la redoute .............

O seara buna

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Care e codul ptr setul de masa lila?

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addya spune:

mada
incearca:
21385
21377
21369

vezi k toate au shi reducere vreo 30-35% pe P/E 2007 la pret intreg...

Adina si BB Razvan

Razvan-Nazdravan
www.dropshots.com/day.php?userid=235207&cdate=20070122&ctime=123718" target="_blank"> Razvan tine o conferinta - filmulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns addya spune:

fetele www.laredoute.fr/product.aspx?PresCode=8547564&SizeCode=00040&Quantity=1&PersText=&ItemId=8&Mode=Update&Single=true&ksource=-1" target="_blank">blugii astia corsair stie cineva, sunt talie joasa sau medie??

Adina si BB Razvan

Razvan-Nazdravan
www.dropshots.com/day.php?userid=235207&cdate=20070122&ctime=123718" target="_blank"> Razvan tine o conferinta - filmulet

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nushulica spune:

madau eu am bagat 21385 si am primit setul acela liliac


INGRID

Mergi la inceput