***LA REDOUTE(13)***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

quote:
Originally posted by petaluda

pt Culoarea fraise: http://pourpre.com/chroma/dico.php?typ=fiche&ent=fraise ( daca dati clic pe patratelul colorat apare unul mai mare unde se vede mai bine nuanta)







saru'mana!
Banuiam ca e ceva de genul asta dar ochisem o camasa la care nu-ti arata culorile,sunt doar scrise,si aveam si "fraise" si "fuchsia" si asta m-a bagat in ceata.O sa aleg "fraise".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Claudia pai si tu ce nr iti comanzi pe viitor de la LR? Tu cum esti fata de masurile ei? De ex fata de talie...87 cm? Sa inteleg ca ar fi mai bine un 42 sa-i iau?

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_74 spune:

o sa dezbatem la infinit chestiunea "marimi LR" ; io am comandat mai multe fuste 38 , acelasi model, unele acelasi brand, si nu sunt egale in talie; am comandat si 40 si asta e mai mica decat 38 in talie; deci, exista o logica in treaba asta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Ce frumoasa e fusta!!!!!! Eu mi-as lua-o 42 dar am burta. Am talie 90.

ella are dreptate! Masurile nu se potrivesc si cu asta punct. Tot am zis ca nu fac recomandari de masuri...dar nasa ta e cumva in aceleasi masuri ca si mine... Daca e mica/mare nu da vina pe mine!

Din cauza de marimi nici nu mai am curaj sa comand ceva, mai ales ceva scump, poate nu-mi pare rau de 5-6 euro dar 45 de euro pe ne-ve nu as da niciodata!!!! Eu am ramas inca cu pata pusa pe blugii 42 care imi sunt mari...

Claudia

POZE MARA SI MATEI
POZE PARINTI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Nu dau vina pe tine...doar te-am intrebat ca vad ca esti pe "acolo" ca masura..deci imi recomanzi un 42 sa inteleg .

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Draga de Sabine n-a primit faxul meu.... Ma duc sa vad daca am acum unde sa il trimit, daca nu maine. Si coletul din 15 nu a venit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

mada, da, 42 mi-as lua pt mine.

aissa, nu poti sa-i scrii un mail in care sa-i zic cutare produs...atatia euro...1 bucata...marimea...Ce, nu poate sa citeasca decat in fax comanda?

Eu sunt pe la bucatarie, am toate 4 ochiurile de la aragaz cu mancare+ cuptorul dar si prezenta aici.

Claudia

POZE MARA SI MATEI
POZE PARINTI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Io ma duc sa ma cafelesc cu ADDYA...revin pe la 7, ca nu stiu daca avem loc la comp din cauza de pitici

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_74 spune:

nici urma de aviz pentru comanda din 6 martie; o declar pierduta, astept cecul

Mergi la inceput