Nou stil de viatza (135)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andre_ea spune:

quote:
Originally posted by ina C

Hai fetele tealsa ne mobilizam pentru urmatoarele doua saptamini!E pacat sa detinem suprematia tot concursul si la final sa renuntam,nu?
Eu de miine o sa incerc ceva, deocamdata nu spun, sa vad daca rezist prima zi.



Cookie - Alma - Ina - Claudelu



Ba pardon, prima saptamana Lamaitele au fost in frunte. Si vrem sa fim si la final. Da' va luam si pe voi pe primul loc.



Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005

Lamaitele: Andre_ea-Ileana-Hopes-DianaR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andre_ea spune:

Hopes, bine ai venit in echipa! Spor la slabit!

Deea, eu de maine incep Daneza. Sper sa reusesc sa o tin.



Andreea, mami de Tudor- 10.08.2005

Lamaitele: Andre_ea-Ileana-Hopes-DianaR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deea111 spune:

Andre_ea , pai si eu tot daneza m-am hotarat sa o tin. Sper sa ne mobilizam impreuna!
Delidana, tu esti pentru mine un exemplu. Sper sa ajung vreodata sa am consecventa ta la sport!
An-k , ce mai faci?
Adriana si Cornelia spor in continuare!
Pentru toate fetele , o saptamana usoara cu cat mai multe kilograme in minus!


*******Adrianafedorca - An-k - Deea - Cornelia*******

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dordia2000 spune:

Mik sa-ti traiasca odorul , sa fie sanatos si la punga gros!!!

Fetelor...eu azi am sarit un pic calul dar...de maine voi urma cu sfintenie regimul ca sa pot da jos cele 2 kg pt a-mi atinge target-ul.

O saptamana minunata va doresc!

Diana mamica de Stefan-Cristian 14.11.2005
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ee608d0bc6b68328c225c&source=category&category_id=12" target="_blank">Un an de basm-filmuletz

Va rog sa ne votati www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=23" target="_blank"> aici poza "Parinti Fericiti" Va multumim!!!

Echipa verde ca smaraldul - "Dordia-Nastad-oLo-Liris" - noi vom dobori recordul!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamica dulce spune:

Buna fetele,ce faceti-vad ca v-ati distrat in weeked:)

Eu am avut o zi super frumoasa,m-am trezit la 10,am avut mic dejun in familie,doua cafele la soare si apoi am fost la piscina maaaare si cu de toate vreo 4 ore...super fain,am mancat si-o pizza..si apoi la o gelaterie fenomenalaCe sa zic,a fost cu adevarat frumos azi,doarme fi-meu ca ursuletzul acumsi nici eu nu mai am mult pana ma cuibaresc langa el.

Vad ca va plangeti de lipsa de serife-ma ofer voluntara



Life is not measured by the number of breaths we take,but by the
moments that take our breath away.

Anca
carnaval

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Indra spune:

Zuzilici & Mia sanatate muuuuulta muuuuuulta!

Delidana hai sa te lamuresc io ce-i cu rucola aia.....atit cit ma pricep:

Saptamina trecuta ne-a scos sefu nostru(pe mine si pe o colega) la un restaurant "fitzos"(taaare as da nume)....si colega comanda pui in parmezan cu salata de rucola... intrebindu-ma pe mine ce-i aia???? Io ii zic ca n-am mincat, n-am vazut dar am citit si am dedus ca-i un fel de ierbutza.... si vine comanda cu puiu asezat pe o mina de frunze care sa-mi fie cu iertat mie-mi pareau fix de papadie... colega nici ca s-a atins de ele au ramas intacte in farfurie.

Si ca sa fiu cotzohirla pina la capat mi se pare suuuuuper de neacceptat ca la asa un restautant scortos dupa cum le place sa para sa fie un praf de 2 degete pe sub calorifere, fete de masa de 2 lei si alea cu rupturile tighelate asa cum facea mamaia la tara

Zuzilici-zisaCami-Indra-Mik

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Delidana spune:

Carmen, mersi ca ai luat in considerare sugestia mea privitoare la lista.

Mik, sa-ti traiasca feciorul! Ce bunatati ai papat ieri?

Indra, m-am lamurit acum. Multumesc. Eu in locul colegei as fi incercat papadiile, dar mie imi plac ierburile.
Si apropos de "fatza" restaurantului cu pricina, imi amintesc si eu acum de prima zi pe care am petrecut-o aici, sefa noastra ne-a scos seara la un restaurant la fel de "fitzos", italian, si eu cind am vazut cite sopirle umbla pe pereti pe dinauntru si pe afara am fost de-a dreptul oripilata. Ma tot uitam pe sub masa, nu cumva sa se suie vreuna pe mine. Si acum imi vine sa rid de reactia mea insa de atunci m-am obisnuit cu ele, mai vin si prin casa si-mi sint tare dragi, mai ales puii.

www.wrongspelling.com" target="_blank">Blog * www.wrongspelling.com/album/" target="_blank">Pozele mele * www.squarethoughts.com/" target="_blank">Fotografie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns khristin spune:

Salutare fetele, m-a prins si pe mine 12 noaptea si maine ma vait ca-s obosita...si eu una sint fan papadie cu spanac, e una din salatele mele preferate .

Crystina, de Paste avem un fel de minivacanta, adica vreo 4 zile libere si de-abia le astept, vom petrece cu familia din RO, voi ce faceti?

Delidana, imi inchipui ce o fi fost pe capul tau la inceput cu soparlitele alea , chestie de obisnuinta pana la urma, nu?

Rog si eu o serifa draguta sa ma treaca cu 5 kg pierdute de la inceputul concursului, please O saptamana usoara sa aveti

Cristina

noi si poze mai noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hopes spune:

Neata la toate fetele,
Mama ce-ati mai scris!!!
Nu vreau sa comentez ce-a fost sambata. Vreau sa va spun ca sunt noua aici, sunt ff prietenoasa, nu ma supar usor, nu caut sa fiu bagata in seama ptr. ca sunt in criza de timp aproape tot timpul, si nici nu vreau sa se supere cineva daca nu e bagat in seama.
Asa cum a spus Andrea, nu ma supar de la bagarea in seama, ma supar daca nu slabesc
Cu timpul sper sa va cunosc cat mai bine pe toate, iar daca ceva va intereseaza despre mine, oricand va raspund cu drag.

Mediul de azi:
md- o felie de telemea de vaca si o rosie
p - inca nu stiu
c- nici atata
Va las acum ca trb sa ajung pana la Barlad

O zi buna va doresc
Hai lamaitele!!!!!

Hopes

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelia_laura spune:

Buna dimineata, vin si eu sa-mi beau cafeaua cu voi. In sfarsit azi au venit si la mine rusii ca deja intrasem la idei. Sper sa ma dezumflu ca ieri cel putin simteam ca plesnesc.
Azi am inceput a 2a perioada(2 sapt) de Superdieta in care pe langa fructele si legumele permise am voie oua si lapte degresat. O sa ma cantaresc mai incolo si va spun rezultatul dupa prima saptamana.
puskin, tu ai incercat sa bei apa dimineata la trezire pe stomacul gol? Eu beau acum 1/2 litru de apa(conform regimului) si are efect garantat in constipatie. Nici eu nu am crezut pana nu am testat pe mine.

Cornelia, mamica luiEduard(21.06.2004) si a lui Eric(13.07.2006)
www.onetruemedia.com/shared?p=1f7b802ef8d6f642515014&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Eduard-inima de leu
Poze noi
Adrianafedorca-An-k-Deea-Cornelia
www.TickerFactory.com/weight-loss/wfcAKbn/" target="_blank">
Nou stil de viata

Mergi la inceput