Spiridusi de ianuarie-februarie 2006 (173)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Maraki m-am uitat si eu la Angelos, ca de mult nu l-am mai vazut.
Ce par lung si cret are!!! O frumusete de baiat.
Auzi...ce era in ultimele poze?

Eu sper sa doarma mai putin Marco, caci la cresa...nu stoiu cat ii lasa sa doarma. si din aprilie vreau sa-i mai maresc programul, incet-incet.

A papat, dar nu tot. eu zic ca mai putin de 200 gr. Zau ca nu stiu ce are.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

As face eu poster cu poza aia din Drop...dar are dimensiuni mici. si daca o maresc, nu se mai vede bine.
Maraki e un programel, pe care l-a trimis Ali.
Daca-l vrei da-mi un mesaj si ti-l trimit pe mess.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

gata cu serviciul si azie o vreme afara de tot......sau buna pt altceva nicidecum de a merge prin ploaie
STEFAN a dormit de la 1030 la 12 si de la 14 la 16 trai pe mama , ma ia acum pe mine de buna ...ma duc as i dau papasi viu

stef 12 02 2006si bia 12 12 1997 poze stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iuliiuli spune:

Buna!
Eu n-am mai dat demult pe aici, de fapt aici n-am fost niciodata, doar v-am citit, cand si cand...Am fost la burtici, apoi m-am pierdut pe drum . So, am o fetita Maria Irina de 1 an si o luna, nascuta pe 02.02.2006, la ora 13.55, intr-o joi, de 3,400 kg si 52 cm lungime, apgar 10.
La momentul de fata avem 5 dintisori, 3 sus si 2 jos, primul i-a aparut la 9 luni, mergem in picioare dinainte de a implini un an, dar cu vorba mai greu. Urmeaza sa-i facem vaccinul de 1 anisor, cred saptamana viitoare. Cam atat deocamdata....


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loren@ spune:

Am reusit sa pun si eu in drop un colaj Bia
Daniela super ca se joaca cele 2 printese..cred ca e minunat sa le vezi!Alina e bine..ne vedem luni
Mirela off ce febra mare are Dani..si eu cred ca e o boala eruptiva..ce antibiotic ii dai, de cind?
Cosmi ce ma bucur ca face si Stef dracii!

Bia nazdravana
poze noi
www.dropshots.com/utocatalina" target="_blank"> filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loren@ spune:

Iuli salutari tie si la micuta...nu reusesc sa-ti vad zina!

Bia nazdravana
poze noi
www.dropshots.com/utocatalina" target="_blank"> filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Noi abia ne-am trezit,le-am sunat pe "italience" ,Alessia inca doarme ,asa ca vin mai tarziu un pic.
Am pus jucarii in cosuri: plusurile din cutie in una: abia s-a umplut pe jumate (daca le pun si pe alea din raft,poate se umple pe trei sferturi), iar in celalalt am pus maruntisurile (alea din pufuleti,piticii etc.) ,dar si asta e doar pe o treime plin.Sunt inalte cat ea Dar deja le manevreaza de numa,e tare incantata.
Eu tare ma bucur ca sunt asa incapatoare,aveam impresia ca-s mai mici
Care imi da si mie programul ala cu multiplicarile?

MONI de DIANA (01.01.2006)DIANA ALBUME ,www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> FILMULETZE 1 ,www.dropshots.com/monica70" target="_blank"> SI MAI NOI ,www.dropshots.com/moni3" target="_blank"> NOU NOUTZE ,www.dropshots.com/moni4" target="_blank"> NOI

"MAI BINE SA TE CONSUMI,DECAT SA RUGINESTI"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinatunza spune:

Mai Cata ,ce-am mai ris de faza aia cu masinuta in par . face niste chestii Bia de mor de ris.

Noi am fost azi la vaccin.

Irinutza si Sabina Maria (23 februarie 2006)
poze Sabina

http://www.dropshots.com/irinamav

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinatunza spune:

Si eu am nevoie de saci pt jucarii . Trebuie neaparat sa caut si eu pe la noi.
Afara e urit.

Ieri am iesit si cred ca m-am procopsit cu o otita ceva ca atita ma doare si ma inteapa o ureche de abia pot minca.

Irinutza si Sabina Maria (23 februarie 2006)
poze Sabina

http://www.dropshots.com/irinamav

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

CATA eu fac dracii ca am lasat cana pe marginea mesei
IULI si printesei


stef 12 02 2006si bia 12 12 1997 poze stefan

Mergi la inceput