PIERSICUTZE de iulie-august 2006 (39)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Ramoon spune:

gata am vazut k emiliapopa facut vaccinul mai tarziu...dar am vazut k noi suntem mai in urma k Timi e mai maricica un pic cu vreo 2 sapt..deci cred k o bat pe dr de fam k face nush ce manarii...noi de aia nu ma facut inca vaccinul k pe cel de la 4 luni (care l-am facut cam pe la 5 luni) nu era inregistrat si ...in fine asta imi explica ea mie...

www.dropshots.com/ramoon" target="_blank">poze Timeea

Ramona si Timeea (04.08)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MADYN spune:

Doniro eu stiu ca in caz de diaree nu se da suc de fructe.



Mady si Mihai Nicolae - My little treasure (01 august 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasia spune:

lili, multa sanatate Alexiei!

anasia si Alessia Anca(14.08.2006)
varsta bb
Alessia la motul Biancai
piersicutele la o mica intalnire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madacristina spune:

Cum va descurcati cu mancarea?
Noi asa si asa,mancam orice...ronaie si intre mese,dar are momente cand nu mananca...sau niciodata nu termina din castronel....

Si mai e si nervos....dc vrea ceva si nu-l las se infurie si tipa si imi trage una,sau ma ciupeste sau ma trage de par....nu tot timpul,in general e un baietel f cuminte,dar are momente d-astea...

Unde pot gasi niste retete de papa pt bebei????

Bebelusul meu la 12 saptamani

Mada si Bogdan Andrei - 8luni

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lili spune:

Mersi mult Anasia,
Intradevar sunt tare speriata... cu febra asta care creste brusc... Cred ca si pe Andreea o ia un pic raceala.. Cel mai rau e ca avem 2 intalniri in Bucuresti cu firma , una maine si una sambata seara... si nu-s acasa cu fetele.. Ce bine ca e mama... ca nu stiu ce m-as fi facut!!!
Of... trecem, ni si de raceala asta...
Eu deja nu ma mai uit la Tv ca ma ingrozesc de stiri.. si-s tare panicoasa....
Pupici
Lili

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doniro spune:

quote:
Originally posted by MADYN

Doniro eu stiu ca in caz de diaree nu se da suc de fructe.



Mady si Mihai Nicolae - My little treasure (01 august 2006)


Ii dau ff putin, doar ca sa ia hidrasec-ul. Altfel nu stiu cum sa i-l dau ca nu vrea..... Cu ceai nu, cu supa nu etc.

Roxana, mami de Ioana Daria (3.07.2006)

POZE FEL DE FEL
www.onetruemedia.com/otm_site/share_view_player?p=22bced91b6dc25146dc9bf" target="_blank">MA PREZINT
www.dropshots.com/doniro" target="_blank">FILMULETE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lushk spune:

Neatza la pranz ...nu ca acum m-as fi trezit...nici vorba...numai ca Mihaitza face nopti albe si eu pe langa el......

Fetelor ma speriati...vad ca revine in forta bronsiolita asta pacatoasa... toti puiutii bolnaviori...a avut si Mihaitza prin ianuarie si am cam tras-o vreo luna si ceva...stiu cat e de greu dar slava D-lui am scapat si sper sa nu mai revina...Curaj mamici

Eu acum beau a doua cafea si sunt cu un oki pe monitor si cu celalat in oglinda ca imi machiez un pic "mufa"...zici ca-s moarta...

LA MULTI ANI piersicutelor nascute in data de 22 !!!!

Lushk mami de Mihaitza (11.08.2006) POZE zis "Electric Baby"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasia spune:

madacristina, vezi pe prima pagina este carte bebe si la contul comun mai sunt; am trimis un ghid alimentar, sunt multe retete, poate gasesti ceva potrivit;
Alessia are momente, ca azi, cand nu a prea vrut fructe, cred ca nu-i place branzica facuta in casa, desi n-are gust rau;legume mananca putin, in schimb ii place zeama de la supica, bea si 180, cred ca de foame;
lili, bine ca ai pe cineva de baza acasa sa aiba gria de fete;da-i ceva preventiv Andreei;

anasia si Alessia Anca(14.08.2006)
varsta bb
Alessia la motul Biancai
piersicutele la o mica intalnire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasia spune:

lushk, poate ma molipesesc si eu cu un machiaj, n-am mai pus mana pe un ruj si un fard de nu stiu cand; nopti albe...cunoastem, deja sar singura, ca un arc din pat; la 7 dimineata avem trezirea, ea care dormea pana la 9-9.30 (si eu);

anasia si Alessia Anca(14.08.2006)
varsta bb
Alessia la motul Biancai
piersicutele la o mica intalnire

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lushk spune:

Fetele, BabyExpo???? Vreau si eu....Unde ????? Cand?????
Sa-l bag un pic (sau un pic mai mult) pe sotz la cheltuiala ca iar si-a luat-o in cap

Lushk mami de Mihaitza (11.08.2006) POZE zis "Electric Baby"

Mergi la inceput