Bucurii de sept-oct (54)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Si ma mai mir de ce nu slabesc. Ziceti si voi.

GETY, MAMICA DE MARIA DIANA (09.10.2006)
VARSTA MARIA DIANA
POZE MARIA DIANA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Noapte buna, mamici. Ne citim maine dimineata.

GETY, MAMICA DE MARIA DIANA (09.10.2006)
VARSTA MARIA DIANA
POZE MARIA DIANA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamiLili spune:

Yamy yamy ce torturi! Cu accentul pe u! Si-asa ca kilele ramase par sa stationeze linistite pe unde nu trebuie...ne mai tortureaza si Sephora cu torturile ei.

**************************************************
Lili, mami fericita a lui Mathias (17.10.2006)

www.geocities.com/bucurii2006/informatii.html" target="_blank">Bucuriile au site! Inscrie-te si tu pana pe 15 aprilie!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sephora spune:

Da si eu am uitat sa specific accentul.Cam bune sunt ca sunt niste musuri,unul era lamaie cu zmeura si altul vanilie cu capsuni (nik ciucalata,la noi)Nu sunt chiar bombe calorice.
Eu parca am mai dat din burta jos,am o problema cu asta.
O sa va arat maine in poze ce camasa a putut sa-i faca soacramea lui Matti,exact ca alea de barbat si e pepit cu caroase ca a baieteilor din clasa 1 a.

Va pup si notte

Io mami de Matteo

Cosi Cresco

www.totsites.com/tot/matteomio " target="_blank">Ho anche Sito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sephora spune:

MamiLili sarumana ca de obicei ingerul meu sfatuitor.

Io mami de Matteo

Cosi Cresco

www.totsites.com/tot/matteomio " target="_blank">Ho anche Sito

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutza_26 spune:

Ignatica - imi pare tare rau pt rezultatul analizelor...oooff, sper sa treaca repede, multa sanatate si va asteptam cu vesti bune!

Scumpik - imi pare rau pt Luca, dar poate nu se confirma totusi conjunctivita...

Si eu sunt de acord cu Cartea de Bucate a bucuriilor...

Sephora - Doamne ce torturi..nu ti-e mila de mine????, la ora asta tarzie, tu te lauzi ca sunt cum sunt torturile..adica cu vanilieeee....ooooff, si nu am nimic dulce in casa...

Adriana - ce ai mai facut cu noua bona, e ok, s edescurca are grija de Dudu?cum merge cu purtatul chilotelului??? Dudu sa treaca repede perioada asta si sa revina in forta pt acrobatii!

MamiLili
- deci pana la urma a inceput sa s eobisnuiasca cu noul gust,nu?Asta conteaza in primul rand, si insista cu piureul, cate o lingurita doua pe zi...ca se va obisnui in final si cu mancarea mai solida

Eu am in continuare o mare problema - iaurtul - am luat Campina, si prima seara (ca ne-a zis sa i-l dam la masa de fainoase, inaintea fainii de orez)i l-am dat simplu, a doua seara am pus o masura de faina de orez in el, a treia seara, adica in seara asta am bagat o rondea banana si un pic de piersica..si le-am mixat...nimic, nu vrea si pace, ia 2 max 3 lingurite si gata, se stramba, face cu ochiul, ca deh..e acru..si gata masa cu iaurtul, bineinteles ca eu continui cu faina de orez....
Cum sa-l fac sa imi accepte acritura asta de iaurt?????


Mamica fericita de GABRIEL (30.09.2006)
PRINTZUL

Pupici si bebici sanatosi si mancaciosi!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Susa spune:

Buna seara..
poze de la marea intalnire cu tati in miezul noptii.a fost super emotionant inca se studiaza ...va pupic pe toate
www.dropshots.com/day.php?userid=190258&cdate=20070320&ctime=033209" target="_blank">aici pozele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Susa spune:

Scuze...oboseala
www.dropshots.com/day.php?userid=190258&cdate=20070320&ctime=033209" target="_blank">poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutza_26 spune:

Susa - nu se vad pozele...

Mamica fericita de GABRIEL (30.09.2006)
PRINTZUL

Pupici si bebici sanatosi si mancaciosi!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MamiLili spune:

Susa, ce emotionant! Si ce bine seamana Lucas cu tati.

**************************************************
Lili, mami fericita a lui Mathias (17.10.2006)

www.geocities.com/bucurii2006/informatii.html" target="_blank">Bucuriile au site! Inscrie-te si tu pana pe 15 aprilie!

Mergi la inceput