Spiridusi de ianuarie-februarie 2006 (172)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alin@ spune:

Cosmina,

Alina, mami de Ayan(13.01.2006)

Poze cu noi

www.dropshots.com/mami_de_Ayan" target="_blank">Filmulete
www.onetruemedia.com/shared?p=2282f6c86fbfef9b727d82&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Iubitul nostru


"IT'S ALL ABOUT THE ATTITUDE"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Nu inteleg ce e de ras dar e o afirmatie perfect valabila.


Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
Albumul nostruPoze Daniel 1 An
www.onetruemedia.com/my_shared?z=f72578dbdb5131bc04ec7&utm_source=otm&utm_medium=text_url/" target="_blank">Filme
Craciun 2006




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufumic spune:

Moni, ai aparut! Dar tu nici nu prea mai dai pe mess in ultima vreme. Ori stai pitita sa nu te vada dusmanu'.

Giova, stai asa ca te naucesc acu'. Uite cosu' aici

Ioana si Vladimir (08.02.2006)

http://www.dropshots.com/pufumic
http://www.dropshots.com/ipeltod

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

No ca a adormit si bulina...dar mi-a facut niste crize de plans ...maselele astea tare greu mai ies.
Ce mai ca la mine nu a venit nii un pupacios , nici o intrusa si nici un bebeianfeb...sa ii astept???
La noi e tare urat afara si ploua azi nu pupam afara si nici ieri nu am fost ca a suflat un vand de cred ca ne lua pe amandoua pe sus si ne ducea prin tari straine.
Eu ii dau inca , caciulita in cap ca prea tare sufla vantul in perioada asta pe la noi,iar la vara am sa-i dau la soare o palat=rioara sau basca si in rest lasam sa ne treaca aerul prin pleata
Pufumic l-am vazut pe Vladimir frezat ii sta bine dar de ce i-ai tuns parutul ala cretulin?
Candafrumoase poze si frumos spiridus

Alina , Cata , Bianca , Giova Cosmi ,Monica si restul

ali
www.dropshots.com/new.php?userid=167280" target="_blank">filmulete si poze Iarina1, www.dropshots.com/szaboali_2" target="_blank">2,www.dropshots.com/new.php?userid=237417&cdate=20070120&cimg=7" target="_blank">3,www.dropshots.com/day.php?userid=237417&cdate=20060317&ctime=162032" target="_blank">Am implimit un anisor!!!
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=186e8133ba34a30320abcc&skin_id=0&large" target="_blank">INGERASUL NOSTRU montaj , Povestea nasterii Iarinei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cosmi1975 spune:

ALINA chiar draga ce i de ras ?ca gradele s tot grade....conteaza anotimpul??????????????????????

stef 12 02 2006si bia 12 12 1997 poze stefan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Mai Pufulino pai daca nu v-a placut cosul ala nu l-ati putut lua voi de acolo? Sau era obligatoriu sa apara in poze?

ali
www.dropshots.com/new.php?userid=167280" target="_blank">filmulete si poze Iarina1, www.dropshots.com/szaboali_2" target="_blank">2,www.dropshots.com/new.php?userid=237417&cdate=20070120&cimg=7" target="_blank">3,www.dropshots.com/day.php?userid=237417&cdate=20060317&ctime=162032" target="_blank">Am implimit un anisor!!!
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=186e8133ba34a30320abcc&skin_id=0&large" target="_blank">INGERASUL NOSTRU montaj , Povestea nasterii Iarinei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Chiar asha Cosmi...e totuna 20 grade iarna cu 20 grade iarna.
Ai dreptate binenteles.
Puf..sunt frumoase pozele..ce nu iti place la ele? Mie imi place buchetul

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
Albumul nostruPoze Daniel 1 An
www.onetruemedia.com/my_shared?z=f72578dbdb5131bc04ec7&utm_source=otm&utm_medium=text_url/" target="_blank">Filme
Craciun 2006




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alin@ spune:

Mai Cosmina, poate se masoara cu alt termometru in functie de anotimp si nu stim noi.

Alina, mami de Ayan(13.01.2006)

Poze cu noi

www.dropshots.com/mami_de_Ayan" target="_blank">Filmulete
www.onetruemedia.com/shared?p=2282f6c86fbfef9b727d82&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Iubitul nostru


"IT'S ALL ABOUT THE ATTITUDE"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alin@ spune:

Ali, pupici frumoasei!
Moni,acum te inteleg de ce te distreaza DC-ul!

Alina, mami de Ayan(13.01.2006)

Poze cu noi

www.dropshots.com/mami_de_Ayan" target="_blank">Filmulete
www.onetruemedia.com/shared?p=2282f6c86fbfef9b727d82&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Iubitul nostru


"IT'S ALL ABOUT THE ATTITUDE"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Pufu sunt misto pozele. pai cosul ala putea sa dispara din peisaj. Casa casatoriilor e mult mai faina decat a noastra.
Iar tu ai fost o mireasa superba....si ce slaba.....
Cand ati facut nunta? nasica era , nu?
Ali bine ca a adormit mica terorista.
Cata am vorbit prostii. cel mai scurt breton imi trece de ochi, ca nu e taiat uniform. cel de pe margine e intr-adevar pana la nas. Sper ca m-ai inteles.
Moni azi esti fericita ca vine prietena ta din Italia, nu? deci cam rar pe net de acum incolo....

Eu ma pregatesc sa merg dupa marco si parul nu e uscat de tot, ca eu il las sa se uste normal, nu cu feonul.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput