Spiridusi de ianuarie-februarie 2006 (170)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

TOANCA buna intrebare
Pai pentru ca-s cam slaba , normal ... la 1,70 numai 52 kg

MONI de DIANA (01.01.2006)DIANA ALBUME ,www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> FILMULETZE 1 ,www.dropshots.com/monica70" target="_blank"> SI MAI NOI ,www.dropshots.com/moni3" target="_blank"> NOU NOUTZE ,www.dropshots.com/moni4" target="_blank"> NOI

"MAI BINE SA TE CONSUMI,DECAT SA RUGINESTI"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Moni...si daca vrei baiat sau ce-o fi..ce mai astepti?? Timpul trece si ti-o spun din proprie experientza ca cu al doilea nu o sa ai atata rabdare
Giova...tu daca mai vrei copii, pe cand?
Loren..nu mersi...imi ajunge 1 Mi-e mi-au fost prezisi 3 copii...2 fete si un baiat in aceasta ordine. La 18 ani jumate am avut o sarcina care defapt nu se stie ce era Oricum, testul de sarcina mi-a iesit pozitiv,la eco nu se vedea nimic, dupa o luna mi-a spus sa merg urgent la chiuretaj ca am 2.5 luni... cert e ca mi-a venit ciclul pana la urma cu cheaguri foarte mari de sange. Cand m-am dus la control, uterul era curat, nu a fost nevoie de chiuretaj. Cred ca voi ramane vesnic cu un semn de intrebare daca a fost sarcina sau nu. Medicul ala de la eco era un bou. Apoi am facut-o pe Sandra, apoi pe Dani. Deci eu mi-am facut norma

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
Albumul nostruPoze Daniel 1 An
www.onetruemedia.com/my_shared?z=f72578dbdb5131bc04ec7&utm_source=otm&utm_medium=text_url/" target="_blank">Filme
Craciun 2006




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Moni..esta buna de fotomodel Pofta buna...
Eu am ciorba de fasole boale cu ciolan afumat si tocanitza de vitel. Dani are supa de pui cu galuste si tocanitza de vitel cu spaghete i-o dau sau cu pireu...ma mai gandesc pana la 12

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
Albumul nostruPoze Daniel 1 An
www.onetruemedia.com/my_shared?z=f72578dbdb5131bc04ec7&utm_source=otm&utm_medium=text_url/" target="_blank">Filme
Craciun 2006




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

mai ce buna a fooost
Nici nu se merita sa mai gatesti,as putea comanda sa duc si acasa de pe acum.Cred ca le fac la cazan de ies asa de bune toate! De fapt sigur le fac asa ca la cate portii aduc pe la atatea firme...

MONI de DIANA (01.01.2006)DIANA ALBUME ,www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> FILMULETZE 1 ,www.dropshots.com/monica70" target="_blank"> SI MAI NOI ,www.dropshots.com/moni3" target="_blank"> NOU NOUTZE ,www.dropshots.com/moni4" target="_blank"> NOI

"MAI BINE SA TE CONSUMI,DECAT SA RUGINESTI"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Gata masajul.
Bianca aici erau tenisi portocaliu cu un fel de verde mai inchis. super faini.si erau de baieti. eu i-am luat crem cu albastru deschis si mai vreau o pereche albastru inchis.
Luna asta il iau la ora 12 si papa acasa. de luna viitoare vedem, depinde totul de el. daca nu da semne de oboseala prelungim treptat programul.
Distractie faina in seara asta.
Eu poate mai vreau un bebe, o fetita, dar mai incolo. Ce conteaza ca voi lucra cateva luni pana voi fi iar ? ca pe urma tot iau bani.
Moni si Clau are un examen, nici nu stie cand. azi s-a dus sa-si depuna dosarul si sa plateasca taxa. cica paote fi luna asta sau cealalta. eu sper sa-l ia, cas nu are timp de invatat, dar pe urma...poate face si dirigentie de santier si asta aduce bani in plus .
Cata e o nastrusnica Bia .
Deci tu zici ca bee va face fetita... eu sper sa fie baietel ca asta-si doreste.

gata merg sa ma imbrac sa plec dupa goanga mea.
azi nu am sunat sa vad ce face. Dar sper ca e totul ok ca nici ele nu au sunat.
pe mai tarziu .

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Am uitat sa spun...la Sandra i-am facut tocanitza de soia ca vrea sa tina post miercurea si vinerea. Si miercuri a tinut.
Ce fata am si eu nu sunt in stare
Giova...bafta pt Clau la examen
Toanca..voi ce meniu aveti azi?
Moni...sa iti fie de bine

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
Albumul nostruPoze Daniel 1 An
www.onetruemedia.com/my_shared?z=f72578dbdb5131bc04ec7&utm_source=otm&utm_medium=text_url/" target="_blank">Filme
Craciun 2006




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ingrid S spune:

Ceau fetelor!
Bianca, despre polipi era vorba, nicidecum amigdalele. Si trebuie scosi ca sunt mari.
Giova, tenisii nu au talonet, nu o prea las mult pe Diana cu ei, o zi da, 3 nu. Mi-e frica de platfus, desi nu e cazul la ea.
Mirela, m-am crucit cand am citit din urma...pai de abia acum intalnirea cu anestezistul si peste o luna operatia? Vad ca astia de dincolo nu se grabesc, asteapta sa se rezolve de la sine. Oricum, sper sa nu gaseasca nimik in plus si sa decurga operatia ok.
Ali, ti-am vazut comoara, e o scumpa Iarina !
Va las, ca acusi se scoala si mergem afara.
Ingrid S si Diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Ingrid...am incurcat borcanele. Pai polipii nu se refac? Eu parca asha stiu...

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
Albumul nostruPoze Daniel 1 An
www.onetruemedia.com/my_shared?z=f72578dbdb5131bc04ec7&utm_source=otm&utm_medium=text_url/" target="_blank">Filme
Craciun 2006




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Ne-am intors si noi.
are o zgarietura sub ochi. s-a urcat pe o bucatarioara dintr-aia de copii si s-a dezmembrat aia.
Vai de capul meu ce copil am. Stiu cum e acasa, asa ca ma asteptam.
Cand m-am dus era afara, se urca pe scari si o educatoare era in spatele lui.
Cica de dim. a mancat mai multi biscuiti decat lapte, iar fructele (banane si kiwi) le-a papat pe toate.
acum iar nu vrea sa doarma si aproape atipise in taxi.
Moni super ieftina mancarea. sa-ti fie de bine. pai sti si tu ca mancarea gen cantina e super buna si gustoasa.
Ingrid asa e nu au talonet. azi nu l-am trimis cu ei, dar cred ca i dau in parc, ca e super cald afara.
Bianca mai ce fata ai!! Bravo sandra!! Nici eu nu sunt in stare sa tin post, rusine sa-mi fie.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Sotia se trezeste noaptea si vede ca sotul ei nu este in pat. Apoi aude zgomote in bucatarie. Coboara si il gaseste la masa band o cafea. Se apropie si vede ca isi sterge o lacrima. Plina de compasiune, il intreaba ce se intamplase.
- Ti-aduci aminte, acum 20 de ani, cand ne plimbam noi si tu aveai doar 16 ani?
- Sigur, iubitule!
- Si iti mai aduci aminte de seara in care tatal tau ne-a prins facand dragoste?
- Sigur, iubitule!
- Si mai stii cand tatal tau m-a amenintat ca daca nu te iau de nevasta ma baga la puscarie pentru 20 de ani?
- Da.
- Ei, astazi m-as fi eliberat!

O zi frumoasa tuturor.
Giova..Marco e un baitzel nazdravan Inca Dani nu a prins gustul catzaratului. In afara de masinutza lui, nu se urca pe nimic.Pe cal nu prea reuseste ca e inalt. De dat jos se stie da. Pe scari nu l-am lasat cu toate ca a incercat odata sa se puna in patru labe si sa urce. Marco are antrenament de scari..am vazut cum le urca in fatza blocului.

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
Albumul nostruPoze Daniel 1 An
www.onetruemedia.com/my_shared?z=f72578dbdb5131bc04ec7&utm_source=otm&utm_medium=text_url/" target="_blank">Filme
Craciun 2006




Mergi la inceput