Spiridusi de ianuarie-februarie 2006 (170)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Moni pai e mai usor Nana decat DIana. ce vrei si tu, are abia 1 ani si 2 luni.
Si Marco rade in hohote, cand fugim dupa el sau cand ii zicem cate ceva, gen MAI vostru.
Silvi ma bucur ca e ok Alain si ca v-ati distrat azi. Mai trebuiesc si zile dintr-astea.
Ingrid of doamne, sper sa fie bine Dienuta si sa nu mai faca otita.Cat despre polipi, lasa ca-i scoateti si scapati de probleme.
Mirela, Ali .
Chiar asa, pe unde umbla Bianca de nu mai da raportul?

eu am facut o baie misto si acum ma duc sa dorm, caci maine iar trezirea la 7.30 .
noapte buna.pe maine dimineata.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_ene spune:

Buna dimineata si de la mine!

March, YUPIIIIIII . Ma bucur foarte, foarte mult pentru voi toti. Ce familie reusita !
Nu te speria in privinta nasterii, gandeste-te la Astery si o sa vezi ca va fi foarte bine. Sa fie puiul sanatos, asta e important.

Ingrid, ma bucur ca Diana e mai bine acum.
Ii doresc numai bine si sa treceti fara probleme peste perioadele urmatoare .



Daniela mamica de Oana Maria (2 sept. 2003) si Roxana Elena (7 febr. 2006)
www.dropshots.com/danae" target="_blank">Alte poze si filmulete
www.copilasi2006.3x.ro/" target="_blank">SPIRIDUSI DE IANUARIE-FEBRUARIE 2006
www.nazdravani.ro" target="_blank">NAZDRAVANI DE AUGUST-SEPTEMBRIE 2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

Bunca dimineatza!
Eu cam ca m-am tot trezit azinoapte ... Diana e cu nasul infundat se putea sa scape ea ? Numai husbandu' si socru-meu sunt de vina (si ala a venit racit bocna zilele trecute)
I-am pus niste picaturi d-alea negre ,dar numai spre dimineatza mi-a dat prin cap ca mai aveam in dulap
Merg sa imi fac o cafea ca "secretara" (femeia de serviciu )a uitat
Numai portar n-avem inca

MONI de DIANA (01.01.2006)DIANA ALBUME ,www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> FILMULETZE 1 ,www.dropshots.com/monica70" target="_blank"> SI MAI NOI ,www.dropshots.com/moni3" target="_blank"> NOU NOUTZE ,www.dropshots.com/moni4" target="_blank"> NOI

"MAI BINE SA TE CONSUMI,DECAT SA RUGINESTI"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Neatza!!!
Copilul meu a ajuns la gradi., nici nu l-a bagat in seama pe tat-su'. de abia a reusit sa-l dezbrace ca a si taiat-o la educatoare si la copii. Cred ca ii e draga tipa aia, caci ieri a pupat-o mult. Si el nu e pupacios din fire. de abia ne pupa pe noi.

Acum pot sa ma bag la aspirat pana la 10 cand vine maseuza.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Cine e Luminitacl? mami de Andrei.
e pe lista, dar eu nu o cunosc.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana_ene spune:

quote:
Originally posted by Giova


Cine e Luminitacl? mami de Andrei?
e pe lista, dar eu nu o cunosc.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)



Nici eu.
Vad ca nici Iuliana n-a mai intrat sa ne spuna mai multe despre ei.


Daniela mamica de Oana Maria (2 sept. 2003) si Roxana Elena (7 febr. 2006)
www.dropshots.com/danae" target="_blank">Alte poze si filmulete
www.copilasi2006.3x.ro/" target="_blank">SPIRIDUSI DE IANUARIE-FEBRUARIE 2006
www.nazdravani.ro" target="_blank">NAZDRAVANI DE AUGUST-SEPTEMBRIE 2003

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:


Neatza..
Eu ieri am bantuit prin Selgros vreo 3 ore..m-am holbat la toate prostiile de pe acolo si mi-a cazut foarte bine relaxarea de shopping. Am gasit si eu tenisi dar nu mi-au placut in mod special. Portocalii erau dar cu ceva paiete si nu i-am cumparat ca daca le luam jos nu mai aratau bine. Talpa arata altfel fatza de ce am eu cumparati anul trecut, e mai moale si mult mai subtire. Cei de anul trecut mi se par mai comozi, cu talpa mai buna. In fine...o sa ii iau ceva portocaliu ca sa aiba la pantaloni cu portocaliu si asta binenteles ca e un moft ca are papuci pt 3 copii in dulap.
March, ma bucur foarte mult pt voi. Iti doresc sa ai o sarcina ushoara si un bebe sanatos De ce trebuie sa iti provoace nasterea inainte cu 2 sapt? Ce are daca iasa un bebe mai mare? Sandra a avut 3850 iar Dani 3800. La mine nu s-a aplicat regula ca al doilea sa fie mai mare.
Dana, sanatate multa parintilor tai.
Bee.. iti diresc sa faci un bebe sanatos si sa fie si baietel daca asta va doriti
Giova..ma bucur ca Marcolino s-a adaptat la gradi. Asta e un semn bun, inseamna ca ai un copil sociabil. Am inteles ca spuneai ca la 12 mergi dupa el..la 12 ei nu mananca? la noi la cresa programul de masa e : 8.15 masa, 12 masa apoi somn si 15-16 desert. El nu mananca la gradi decat 1 data?
Bombo..imi pare rau. Am citit ce probleme ai si cred ca nu iti e ushor deloc. Sanatate multa sotului tau si frumoasei Jasmine
Ingrid, am citit de problemele de sanatate ale micutei Diana.De ce trebuie sa ii scoti amigdalele?
Denisa la Emma. Foarte frumos scaunul care canta
Mirela, Silvi, Ali, Irina, Moni, restul



Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
Albumul nostruPoze Daniel 1 An
www.onetruemedia.com/my_shared?z=f72578dbdb5131bc04ec7&utm_source=otm&utm_medium=text_url/" target="_blank">Filme
Craciun 2006




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

NICI EU NU MAI STIU CARE ERA LUMINITZA DE CARE ZICEATI
GIOVA PER FAVORE FAI DI NUOVO UN PICOLO PULITZIA

BIANCA SE POATE SA RATEZI TU RAPORTU' DE ASEARA? AM CREZUT CA TI-A PICAT NETUL IN CAP SI CAND COLO BANTUIE LA SHOPING SI EU VREAAAAAAU !!!!


MONI de DIANA (01.01.2006)DIANA ALBUME ,www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> FILMULETZE 1 ,www.dropshots.com/monica70" target="_blank"> SI MAI NOI ,www.dropshots.com/moni3" target="_blank"> NOU NOUTZE ,www.dropshots.com/moni4" target="_blank"> NOI

"MAI BINE SA TE CONSUMI,DECAT SA RUGINESTI"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loren@ spune:

Felicitari March..deci am avut dreptate

Bia nazdravana
poze noi
www.dropshots.com/utocatalina" target="_blank"> filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Am terminat de aspirat camerele, baia, bucataria si balcoanele. restul fac cand va dormi Marco caci imediat vine tipa la masaj.

Bianca eu am luat tenisi de baieti nu de fete, ca sa iau jos paietele. si au talpa grosuta, faina. Imi plac mult.
Masa e intre 12-13. asa ca eu la 12 il iau, nu mai mananca pranzul acolo. Mananca de dim. si fructul de la ora 10.
Dar Marco bea lapticul la 7.45, pe urma la 9 mai papa si acolo, iar la 10 fruct . N-a mancat atat de cand e el.
Moni vrei sa-mi ridic mamicile in cap? de aceea vb. in italiana? mai asteptam putin sa vedem ce si cum.
Cata ce previziuni ai pt. Bee si Bumbita?
ce face Bia?

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastra

Mergi la inceput