***LA REDOUTE(9)***

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns catutza spune:

Fetelor, am si eu o problema : am primit un mail cu " -15euro, taxe 0 si pilota gratis de 140/2m.
Am vazut ca l-ati primit si voi.
Intrebarea mea e : de unde si de ce suma trebuie sa cumpar ca sa beneficiez de oferta?

Revin dupa ce adorm buburuza.

Cata si Bianca-Maria(2.11.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

catuza, scrie in mail toate astea, jos, cu litere mici mici.

Apropo de victoria secrets eu ma cuplez cu o prietena sa impartim taxele si pt inceput dam o comanda mica pt a vedea masurile la pantofi...

Claudia

POZE MARA SI MATEI
POZE PARINTI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Io-te si pilota reversibila - http://media.laredoute.fr/newsletters/2007/op_generales/sem11/prospection2/44814.htm?omniturecode=0010790RM032711650790

Pai ce credeati ca va las sa dormiti linistite?

Claudia io cred ca vrei sa ne imbolnavesti de nervi

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Da ziceti ca nu va plac gentile si pantofii????

mai, madau, de unde le scoti? Unde gasesti pozele cadourilor? Sa-ti reamintesc cand ne-ai imbolnavit pe toate cu setul de masa roz...?

Claudia

POZE MARA SI MATEI
POZE PARINTI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns croco21 spune:

Claudia, nu e numai atat, mai sunt si taxele vamale. Eu am facut cateva comenzi anul trecut la Victoria Secret si cel putin anul trecut, situatia era asa: daca comanda (inclusiv transportul) nu depaseste 50 euro, nu platesti taxe vamale. Daca depaseste, atunci pentru diferenta platesti 19% TVA plus taxe vamale care sunt cam 50% din ce epaseste cei 50 euro.
Eu am luat mai multe de la ei, cu multe am luat teapa, dar am fost multumita de pijamale, lenjerie si blugi.

quote:
Originally posted by claujro

http://www2.victoriassecret.com/html/custsrvc/shipping/#intlRates


Uite taxele!


Si marimile: http://www.shoes.com/shop.asp?ShopID=FITASSIST

Claudia

POZE MARA SI MATEI
POZE PARINTI




Croco

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cin spune:

Claudia...vrea si piciorusele mele sa poarte neshte espadrile d-alea...daca mai aveti loc pt 15-20$, m-as incumeta si eu...
stai ca se schimba datele problemei...

Nicoleta, mami de Vlad Cristian
o floare pt doamne

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Croco, multumesc! Nu stiam astea! S-o mai fi schimbat ceva de anul trecut?

Claudia

POZE MARA SI MATEI
POZE PARINTI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

quote:
Originally posted by cin

Claudia...vrea si piciorusele mele sa poarte neshte espadrile d-alea...daca mai aveti loc pt 15-20$, m-as incumeta si eu...

Nicoleta, mami de Vlad Cristian
o floare pt doamne





Bey, rasul ingrasa, nu ma mai incap camasile alea imprimate masura 42! (nu alea care mi le-a anulat Sabinutza- am dat alta comanda )

Claudia

POZE MARA SI MATEI
POZE PARINTI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_74 spune:

[quote]Originally posted by tania-z

Raport de shopping - continuare:


http://www.laredoute.fr/product.aspx?ProductID=324118249&DocumentID=445607
sunt frumosi dar nu stiu ce mi-a venit sa dau atatia bani pe ei!. ACum nu i-as mai lua.


papucii sunt ok, i-am luat si eu si sunt multumita; chiar si asa i-ai luat mai ieftin decat la Etam , seamana foarte mult cu ce au ei in amgazin. Eu i-am luat cu 5 euro, ca i-am prins la reducerile din ian-febr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cin spune:

meyyy, sunteti de groaza...

revenind la redoute...cine a aplicat codul 47732? cel ce ofera lot de sacs si sac choco...stie cineva cum arata?



Nicoleta, mami de Vlad Cristian
o floare pt doamne

Mergi la inceput