***LA REDOUTE(9)***

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Io in prima saptamana de la deschidere nu calc pe acolo, las sa mai treaca imbulzeala, m-am gandit sa ma duc spre sfarsitul lunii.

ella, tare faza cu dulapul de haine!

madau, dar la Baby Expo de ce te mai duci? Pt tricicleta?

Claudia

POZE MARA SI MATEI
POZE PARINTI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ella_74 spune:

io cred ca la preturile ikea o sa se termine si stocurile , astia nu cred ca sunt pregatiti pentru romani.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

La BE ma duc ptr carucior, vreau sa-i iau altul, eventual din ala mai sport asa...apoi ptr tricicleta si s-o mai gasi o hainuta ceva, niste pantofiori musai ca n-am fost niciodata in asa pana de incaltaminte. Merge si verisoara-mea care tre sa nasca in mai sa-si ia de toate ptr bb, asa ca avem treaba

Chiar ia sa bag eu un oki la alea de nou nascut..poate ii iau si piticei ceva. Ziceti ca alea 0 sunt cam ptr cati cm?

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Sfat: ambii parinti sunt mari de inaltime..ea cam 1.80, el 1.90..bb e fetita...cam ce masura sa-i iau? 54 sau 60? Miruna mea a avut la nastere 54 cm..dar daca asta o fi mai maricica?. Voi ce ziceti?

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

M-am spart de ras ma doare burta deja, sunteti mortale dragele mele!

Eu cred ca Ikea lucreaza mana in mana cu LR. Dai vreo 5 comenzi pe LR, mai cumperi un dulap de la Ikea


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancatrana spune:

clau, mi-a trimis ea mesaj cu anularea comenzii si apoi i-am scris pe adresa data de tine.
sa vedeti minune: am primit raspuns azi la 11 la mailul trimis aseara la 11, ceea ce mi se pare ff repede. scrie asa: ref la camasa neagra pe casre n-am comandat-o cica ei nu modif comenzile primite online si ca sigur am comandat-o si sa o trimit pt schimb. iar m-a facut proasta, pai sa-i trimit mailul lor cu confirmarea comenzii si punga lor cu eticheta produsului comandat in care era camasa neagra? si sa verif in suivi comande sa vada continutu comenzii resp. nu o sa fac asta pt ca oricum nu mai are rost, sunt multumita ca mi-a rasp atat de repede si o iert de data asta. da dc se mai intampla, am eu ac de cojocu ei! cat despre comanda anulata cu val de 7e, zice ca din cauza ca nu mai aveam bani pe card s-a modif modalit de plata ceea ce nu e adevarat. deci ne cam face din vorbe d-na sabinutza
madau, comanda primita era facuta pe 28.02 noaptea. da, val camasii e cu 1e mai mare
andreea, la multi ani pt vladut. sa creasca mare si sanatos


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tania-z spune:

Setul plasticos mi-a schimbat dispozitia pe toata seara!! Ati fost totale...no commment!


Madau gand la gand cu bucurie! Exact asta ma pregateam si eu sa propun: link cu poze la cadouri , sa stim si noi cu ce na ardem si cu ce nu. Pupici pentru efort

Tania 10+ &
bebemic
& "Che" Stefan (17.12.2005) www.babysfirstsite.com/stefanmarcu" target="_blank">Nazdravan (site nou!!!)

Intuitia este o calitate a femeii care o ajuta sa-si contrazica barbatul inainte ca acesta sa apuce sa deschida gura

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Va rog din suflet, care aveti ochii mai odihniti, sau care gasiti..dati-mi o mana de ajutor maine...cautati voi codul si linkul dat de fete la gentile verzi...restul sunt la mine la poze le pun eu, setul plasticos nu mai e cazul sa-l caut.

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
poze pana la 1 an, de la 1 la 2 ani
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavi02 spune:

Tania please, please, please, cand ai timp, lamureste-ne si pe noi: ne-ai spus ca te-a nemultumit ultima comanda, si ne-ai lasat cu ochii in soare.

Vrem si noi niste linkuri, ceva, sa stim ce nu merita comandat.

Ela eu cred ca nu are sens sa o abordezi pe Sabine pt comanda nesosita mai devreme de o luna de la data comenzii. Te va expedia cu un thank you for waiting.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cin spune:

hihihi....acu inteleg...io cre' ca d-aia nu mi-au trimis astia unul din colete. ca am aplicat codul pt setu' plasticos...si probabil vi le-au trimis voua pe toate si decat sa-mi trimita coletul fara asa minunatie au zis ca mai bine nu-l mai trimit deloc....halal noroc pe capul meu
eu deja ma gandesc cum sa fac sa ajunga mama la mine pe 21 pt ca am deja programata ikea in 22 si be in 23, sau invers, nu conteaza
barbatu-meu e cu baietii in oras la bere, am culcat copilul si ... mamaaaa, ce ma mananca degetele....

Nicoleta, mami de Vlad Cristian
o floare pt doamne

Mergi la inceput