Bucurii de sept-oct2006 (51)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mirabelac spune:

Mamicile care v-ati intalnit, trimiteti poze si date sa le trecem pe site, macar cate 2 buc sau mai multe. Hai Bucurestiul, Brasovul, Aradul si care mai aveti. Astept!

Mirabela, mamica fericita de David Stefan (21.09.2006),
www.totsites.com/tot/davidstefan" target="_blank"> site-ul nostru si povestea nasterii.
www.geocities.com/bucurii2006/informatii.html" target="_blank">VREI SA-TI INSCRII BUCURIA PE SITE?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirabelac spune:

Lili, Eloise unde sunteti?
mexxa deschizi capitole si fugi?


Mirabela, mamica fericita de David Stefan (21.09.2006),
www.totsites.com/tot/davidstefan" target="_blank"> site-ul nostru si povestea nasterii.
www.geocities.com/bucurii2006/informatii.html" target="_blank">VREI SA-TI INSCRII BUCURIA PE SITE?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutza_26 spune:

Bna dimineata de la noi!
Multumim de si Mirabela - noroc si la mai mare, pt cele 40 de pahare!!!(na' ca vorbesc si in rime!!!)

Am votat Pufysorii !!!
Adriana - super mesajul tau....

La noi in casa se aude mai mereu: ma-ma sau me-me ...bineinteles ca ma simt mandra...tati inca mai are de asteptat!!!

Mamica fericita de GABRIEL (30.09.2006)
PRINTZUL

Pupici si bebici sanatosi si mancaciosi!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

si a mea zice me-me, mai ales cand plange sau cere papa, e asa comicoasa...

alexandrina, mamica si raluci (03.08.1997) si narci (21.09.2006), ingerasi
poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

LA MULTI ANI! tuturor puiutzilor nascuti intr-o zi de 9. LA MULTI ANI! fetitei mele scumpe MARIA DIANA! Sa aveti parte de tot ce e mai frumos si bun in viata.

GETY, MAMICA DE MARIA DIANA (09.10.2006)
VARSTA MARIA DIANA
POZE MARIA DIANA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns GETY spune:

Buna dimineata! si de la noi.
Mirabelac, ce date sa-ti mai trimit pentru listutza? Greutatea?


GETY, MAMICA DE MARIA DIANA (09.10.2006)
VARSTA MARIA DIANA
POZE MARIA DIANA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Pufy, apropo de faptul ca n-ai vazut copil fara dinti, stii ca eu de un timp incoace am obsesia ca ce fac daca nu-i ies dintii Mariei? Chiar, oare or fi existat si cazuri din astea?
Felicitari pentru rostogolirea lui Nicolas! Fii-mea face miscarea inversa, de pe burtica pe spate, de pe spate pe burta nu s-a rostogolit niciodata pana acum.

de Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns xandrutza_76 spune:

lexi, si eu astept sa-i iasa dintisorii... si sa se rostogoleasca de pe spate pe burta... invers, poate, dar o face cand are chef ea...

alexandrina, mamica si raluci (03.08.1997) si narci (21.09.2006), ingerasi
poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexutza_26 spune:

La noi e invers...adica se rostogoleste de pe spate pe burta, iar aici pe burta ridica si mainile si picioarele...zici ca se face barcuta ...parca si-ar lua zborul....si il mai apuca si chiuitul...pana se enerveaza, ca apoi trebuie intors

Mamica fericita de GABRIEL (30.09.2006)
PRINTZUL

Pupici si bebici sanatosi si mancaciosi!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anangel_lexi spune:

Xandruta, pai si a mea tot numai cand are chef se rostogoleste.
Fetelor, nu stiu ce-a avut fii-mea azi noapte dar s-a trezit cred ca din ora in ora daca nu si mai des. Sunt chiauna

Tocmai am primit un telefon de la Mami, am castigat un concurs organizat de ei si de Milli si dupa servici ma duc sa-mi ridic premiul. N-am mai castigat demult la vreun concurs!

de Maria Cornelia (20.09.2006)

Mergi la inceput