*** Mamici de Mai - Iunie2007 *** (39)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mica0307 spune:

Pauly multumim pentru noul capitol.



Mica 29+ Maya Alexandra

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pauly spune:

eu am inceput sa-l fac ca sa vad daca i-mi reuseste...mai ales ca nu dadeam nicicum de Andrada...dar alta data am sa anunt..ok?
nu am vrut sa incurc pe nimeni..

26+Riana Alessya

bebelina mea
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

pauly, suntem bine ! creste burticuta si am inceput sa fac vergeturi... off ce ma enerveaza asta !!! eu totdeauna am avut pielea forte sensibila si nu e deloc elastica !!! asta e !

si andrada, da, ai niste ochisori tare jucausi !!!

hai ca mai adun idei si le trec ! acum profit ca am net si mai citesc, mai scriu... !!!

oana24+-25 cuSonia
mami,tati si Sosonica

rosioara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianalaura spune:

Moko!!!!! Acum am vazut! O sa ii pui numele baietelului tau exact cum am vrut eu! Dragos-Stefan! Mie imi place mult Dragos dar sotului nu ii place deloc, asa ca...oricum am oscilat de la inceputul sarcinii intre aceste nume: Dragos, Stefan, Tudor, Ianis. Dragos a picat, cu Stefan suntem amandoi de acord si am zis sa il botezam asa. Acum ne mai gandim daca sa ii mai punem si al doilea nume, in caz ca lui nu o sa ii placa Stefan cand va fi mare si sa aiba de unde alege. Acum al doilea nume a ramas sa hotaram intre Tudor si Ianis, dar inclinam spre Ianis.

diana 29 STEFAN
asa creste bebe
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

m-am simtit foarte bine la intalnire !!! de mult nu m-am mai simtit asa !!! si a fost foarte dragut cum toti se uitau la noi si saracul ospatar... ma simt foarte bine in centrul atentiei si cand sunt speciala ! si toate am fost speciale si in centrul atentiei ! cred ca d`aia ma simt asa de bine si pe scena !

pitica, multumesc pt lingurita de prajitura !!! am poftit rau de tot la praji ta si nu mai aveam timp sa-mi mai comand una... spre ca nu te-ai suparat pe mine ! prietenii vechi stiu ca trebuie sa-si ascunda prajiturile cand ma vad, ca daca le iau in vizor, nu mai scapa !!!

dideip, mi-e asa drag ingrasul de la tine !!! il tin langa pat si ma vegheaza noaptea !!! si ma mai si joc cu el uneori ! cu el si cu ursu (prima jucarie a Sosonicii)... sa-i vezi ce discutii poarta ei intre ei... si Sosonica mai zice si ea cate ceva... e sfat mare seara !!!

mi s-a facut un somn, nu va puteti imagina ! o sa incerc sa scot pozele si le pun la mine in album ! da nu promit nimic ! deocamdata ma duc sa iau un eferalgan, ca DA, IAR AM RACIT !!!

oana24+-25 cuSonia
mami,tati si Sosonica

rosioara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chiquitita spune:

Fetelor, ce mai stiti de prenatalul ala schimbat?

26+Luiza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monytza spune:

kay eu ma credeam cea mai micutza dintre burtici(la varsta)...ca la inaltzime nu stiu dak are vreuna mai mult de 1.80cm...Ai sa ai fititza ca si mine...sa`ti traiasca si sa fiti sanatoase!

Ancamari...vazui mai inainte ca ai aceeasi dpn ca si mine...si nasti tot la municipal....poate o sa fim impreuna in "ziua cea mare"...cine stie?

Andrada Iar te`ai apucat de crosetat..tricotat hainutze la bebeu?..se simte ca iti e atrasa atentia de altceva..de cand ai inceput cu "manufactura"

mica..Din pozici...si spusele andradei(recunosc) tu pari cea mai inaltutza...ce inaltime ai?..Nivi tu nu pari sa ai burticutza mare...mie intr`una mi se zice ca o sa am fata mica..ca prea`i mica burtica!
la toate!

Mone 29+ Maria Antonia
poze monytza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mary_lou spune:

Pauly, eu sunt ok,cat de cat,astazi la 19 avem programare la dr.,chiar sunt foarte curioasa ce ne zice,nu mai vreau sa aud de tratament(mai ales injectabil),dar cine stie!Eu ma simt ok doar ca ma mananca tot corpul din cand in cand,nu stiu de la ce o fi pt ca intotdeauna cand facem cumparaturi sotul verifica termenul de garantie..... vedem azi la control........
V-am admirat pozele,chiar in seara aia mi-ati facut pofta de pizza si am trimis sotul sa-mi ia si mie.......Sotul ma tot intreba daca nu vreau sa ma aduca la Buc sa ma vad cu voi,eu nu am voie sa ma deplasez cu masina......asa ca....acasa si atat!
Kay,mi-e dor de mesajele tale,baga-ti mai repede netul acasa
In rest,ma bucur ca sunteti toate ok

poze cu noi si bebe

25Patrick

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mica0307 spune:

Monytza am 1,75 inaltime. Am facut cativa ani buni de handbal.

Mica 29+ Maya Alexandra

Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eimotto spune:

Buna "dimineata" burticilor!

Am aparut si eu de la eco si sunt bucuroasa. Se pare ca tratamentul cu clexane e bun, bb a recuperat din retrdul de crestere (de la 10% la 5%). Placenta cum o stiam, batraioara, etc, IR pe stanga maaaare si cu notch accentuat, pe dreapta e ok (adica IR normal cu putin notch). Per total e ok, trebuie monitorizat insa (deci peste 3 sapt din nou la dr. Pop)

Andrada - nici la prima sarcina si nici acum nu am incasat lovituri in ficati. Acum insa ma deranjeaza vezicaincontinuu.

Kay - draga mea cum ne lasi tu pe mana artistului , suna repede la cei ce au tras cablurile sa vina sa le mufeze ca sa poti intra si tu la fete...pe noi cine ne mai veseleste?

Arthurana - o sa vezi ca o sa fine bine. Mai rezista si tu putin...

Mamica de Iulia (06.02.2004) si 30+



Fasolica din burtica si Poze

Mergi la inceput