Nasici de 2007! (2)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nastasie spune:

dory, sambata si duminica a fost targul la constanta si fina mea s-a calmat in privinta rochiilor, in schimb au gasit firma cu care vor face invitatiile si aranjamentele de pe scaune, mese, baloanele, florile de piept si ce mai trebuie.

albumul meu
adriana&razvan 01.11.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dory232002 spune:

quote:
Originally posted by nastasie

dory, sambata si duminica a fost targul la constanta si fina mea s-a calmat in privinta rochiilor, in schimb au gasit firma cu care vor face invitatiile si aranjamentele de pe scaune, mese, baloanele, florile de piept si ce mai trebuie.

albumul meu
adriana&razvan 01.11.2004




Deci a avut dreptate fina mea in privinta preturilor la rochii



http://www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=23

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:


Eu nu am noutati, sunt in coontinuare la cura de slabire. am dat jos 2 kg si mai mult in cm.
Am inceput si o tura de electrostimulare si sper sa arat bine pe vara.

Cu finuta am vb. azi la tel., ne vedem de Paste in Alba. sta o sapt. si va fi innebunita ca tre sa alerge in stanga-dreapta.


_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns printesa_roz spune:

Dragelor va mai dau un link cu rochitze muuuuuuuuuulte si frumusele.

http://www.thebridalshop.com/Prom_and_Evening.htm

Eu noutati nu mai am, inca nu m-am hotarit ce model vreau rochitza.
Pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucis spune:

Buna! Am reusit, in sfarsit, sa imi iau materiale pt rochie, si mie si bebelinei mele, ca trebuie sa fie si ea draguta, nu? Am gasit exact ce am vrut, si culoarile si materialele, si am iesit mai mult decat rezonabil la pret. Astept sa vad daca imi va reusi si rochia, asa cum e modelul original. Poze o sa vedeti peste aproximativ o luna, cand o sa fie nunta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramona_jianu spune:

Neata fetelor.
Ma treceti va rog si pe mine pe lista. Noi vom fi nasi la Constanta pe 2 iunie si la Caransebes pe 18 august. Pana acum nu m-am agitat cu nimic.....decat cu stransul banilor. In asteptam pe finii de la Constanta pe la noi, dupa Paste, sa ne spuna mai multe despre obiceiurile de pe acolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Miramar spune:

Sa stiti ca eu mi-am luat rochia de mireasa in 2004 de la targ. In 2005 ambele fine ale mele si-au luat rochiile tot de la targ. Iar fina de anul asta si-a luat-o iarasi tot de la targ.

Ce-i drpee tin fiec. an 90% erau porcarii, dar din 10% ne-am descurcat.

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Printesa, Kriss super faine rochitele de pe site-uri.

weekend placut .

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marcowww.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(1),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(2)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastrawww.youtube.com/watch?v=wKLkV7KmSYQ" target="_blank">

Mergi la inceput