Despre sotzi

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carrie spune:

eu zic ca e un lucru minunat sa-ti iubesti sotul sa te simti iubita si respectata. poate fi un vis frumos sau poate fi realitatea depinde mult de norocul pe care il ai cand alegi omul care-ti va sta alaturi.
la mine tandretea , iubirea, respectul si comunicarea fac din casnicia noastra una perfecta.
va doresc tot binele din lume

cris

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nano spune:

Ce frumoasa este teoria! in viata lucrurile stau cu totul si cu totul altfel.Va invidiez pe toate.Sper sa pot ajunge si eu intr-o zi sa iubesc pe cineva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

quote:
Originally posted by nano

Ce frumoasa este teoria! in viata lucrurile stau cu totul si cu totul altfel.Va invidiez pe toate.Sper sa pot ajunge si eu intr-o zi sa iubesc pe cineva



Pai parca pe tine te parasise nevasta mult iubita nu demult;se pare ca tu erai cel care nu iubea?!?!?!Sau ai uitat ce-ai debitat?Eu ti-as propune sa notezi undeva,nu de alta,dar sa nu ne bagi de tot"in ceata"!Sau asta vrei de fapt?!?!?!

Irina & Veve cea cumintzica foc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lidia spune:

quote:
Originally posted by Veve

quote:
Originally posted by nano

Ce frumoasa este teoria! in viata lucrurile stau cu totul si cu totul altfel.Va invidiez pe toate.Sper sa pot ajunge si eu intr-o zi sa iubesc pe cineva



Pai parca pe tine te parasise nevasta mult iubita nu demult;se pare ca tu erai cel care nu iubea?!?!?!Sau ai uitat ce-ai debitat?Eu ti-as propune sa notezi undeva,nu de alta,dar sa nu ne bagi de tot"in ceata"!Sau asta vrei de fapt?!?!?!

Irina & Veve cea cumintzica foc!



mai Veve, dar chiar trebuie luat in serios personajul acesta? eu ii citesc replicile pe post de bancuri.... proaste! Si asta numai si numai pentru a nu-mi incarca sistemul cu date inutile , ca altfel de cand l-am prins odata pe chat, numai cand ii vad nick-ul ma ia asa cu "gadilish la lingurea...."

Noi sa fim sanatoase, ca destui pe lumea asta!

Lidia
Este imposibil sa-i multumesti pe toti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Veve spune:

Aaaa,Lidia!Da' cine-l ia-n serios??Nici nu ma strofocam daca nu ma calca pe codita.Intru si eu odata pe luna pe chat si-atunci dau de d-l/d-na Nano care ma-ncolteste asa, aiurea,ca a vrut el...Fiorosu'!De ce sa-i fie asa placuta sederea aici? Merita oare?


Irina & Veve cea cumintzica foc!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danat spune:

Mai Miruna, nu trebe sa te superi, io am intrebat pur si simplu, de cind eshti casatorita, pentru ca ashea, mai visatoare si idealista eram shi io mai la inceputul relatziei si a casatoriei cu al meu hazband .
Dupa aceea, sentimentele au ramas la fel, ba chiar pot spune ca s-au intarit si transformat in ceva mai profund si stabil, dar treburile shi, in general, viatza asta de zi cu zi tocesk romantismul personal, nu al relatziei in sine.....

danat

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaR spune:


Fugi de aici...

Sotul tau nu este nici un neam cu tine. Tineti minte asta...
Cand ve-ti ajunge la urmatorul conflict, va veti convinge...

DanaR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DanaR spune:


Fugi de aici...

Sotul tau nu este nici un neam cu tine. Tineti minte asta...
Cand ve-ti ajunge la urmatorul conflict, va veti convinge...

DanaR

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lavi spune:

Eu nu cred in zicala:Barbatul, primul tau mare dusman!
Daca doi oameni se inteleg de ce oare sa le amintimi ca vor veni zile urate, oricumacele zile se potindrepta cu incredere si dragoste. Cu putina credinta in omul de langa tine poti fi fericita .Bucura-te asa cum trebuie de sotul tau!

Lavinia Ciuta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ariel_7000 spune:

eu cred ca fiecare casnicie are unicitatea ei.nu poti da retete de fericire si de multumire a sotului:).daca eu fac ceva si sotul meu este multumit, nu cred ca daca d-na x face acelasi lucru, atunci dl. x va reactiona la fel ca si sotul meu:).pupici.

ariel

Mergi la inceput