Spiridusi de ianuarie-februarie 2006 (165)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

ALI doar 2 perechi din alea-s noi noutze ,plus o pereche de sandale din lac,roz,pe care nu le-am gasit
In rest sunt primite "second" de la verisoare sau prietene,de la fetitzele lor.
Am pus-o in patutz ca sa pot aranja hainele ei spalate si uscate in dulapuri,ca nu ma lasa deloc,eu le impaturam,ea le imprastia
De aia se smiorcaia,ca am imobilizat-o acolo

Apropo de zaruri ... cica i le-a luat sa invete sa numere
Eu mi-am amintit imediat si i-am povestit si lui de Jasmine la banca ,atunci cand a papat mingea aleia,aia din burete plina cu semnaturi celebre
Si BOMBO nu mai intra sa ne povesteasca de ea

MONI de DIANA (01.01.2006)DIANA ALBUME ,www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> FILMULETZE 1 ,www.dropshots.com/monica70" target="_blank"> SI MAI NOI ,www.dropshots.com/moni3" target="_blank"> NOU NOUTZE ,www.dropshots.com/moni4" target="_blank"> NOI

"MAI BINE SA TE CONSUMI,DECAT SA RUGINESTI"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Monica pai ma gandeam ca e ridicat de ajunge Dia asa de sus cu piciorul are mobilitate gimnasta o faci.Sunt faine zarurile alea si culorile imi plac...sa le stapaneasca Dia sanatoasa.

ali
www.dropshots.com/new.php?userid=167280" target="_blank">filmulete si poze Iarina1, www.dropshots.com/szaboali_2" target="_blank">2,www.dropshots.com/new.php?userid=237417&cdate=20070120&cimg=7" target="_blank">3,www.dropshots.com/day.php?userid=237417&cdate=20060317&ctime=162032" target="_blank">Am implimit un anisor!!!
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=186e8133ba34a30320abcc&skin_id=0&large" target="_blank">INGERASUL NOSTRU montaj , Povestea nasterii Iarinei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Si Iarina are colectie la papucei ,nu stiu cate perechi ca nu mi-a dat prin cap sa le numar cam asa ca Dia si nici ale ei nu sunt toate noi ca am si primit din ele de la prietene ,cumnate

ali
www.dropshots.com/new.php?userid=167280" target="_blank">filmulete si poze Iarina1, www.dropshots.com/szaboali_2" target="_blank">2,www.dropshots.com/new.php?userid=237417&cdate=20070120&cimg=7" target="_blank">3,www.dropshots.com/day.php?userid=237417&cdate=20060317&ctime=162032" target="_blank">Am implimit un anisor!!!
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=186e8133ba34a30320abcc&skin_id=0&large" target="_blank">INGERASUL NOSTRU montaj , Povestea nasterii Iarinei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alin@ spune:

Moni, vazut colectia primavara-vara de incaltari

Alina, mami de Ayan(13.01.2006)

Poze cu noi

www.dropshots.com/mami_de_Ayan" target="_blank">Filmulete
www.onetruemedia.com/shared?p=2282f6c86fbfef9b727d82&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Iubitul nostru


"IT'S ALL ABOUT THE ATTITUDE"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maraki spune:

Buna dimineata si de la noi,

Aseara a venit Angelo de la socrosenie cu temperatura 39 Nu stiu de la ce, ma gandesc oare e posibil atat de repede sa apara simptomele in 2 ore? A urmat paracetamol 250 supozitor, sosete apa+otet, pe la 4.00 nurofen sirop,sosete, etc. Sant sculata de la 3.30

Monica
http://community.webshots.com/user/maraki36
mamica de bebe Angelo ( 29 Dec. 2005 )
http://www.dropshots.com/maraki
http://www.dropshots.com/maraki1
http://www.dropshots.com/maraki2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loren@ spune:

Auziti stiti reclama cu lamaile cu "deschide gura..mai mult..mai mult..nu mai pot ca e la maxim"....ei bine Bia cum ii cer aia sa deschida gura, cum o face din ce in ce mai mult..pina ajunge si ea la maxim...
Maraki, 39 Angelos..? Cam multicel..nu am citit din urma..de la ce e temp.?
Bia in fine doarme, dupa 30 de minute de urlete si plins pina la epuizare si dupa ce a papat, desigur din bibe, 200 de supa de pui cu galusti..


Bia nazdravana
poze noi
www.dropshots.com/utocatalina" target="_blank"> filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loren@ spune:

Moni arunca patul ala, ca il ti degeaba..si in principiu pina la ce virsta trebuie sa-i vina? 2 ani? Imposibil!

Bia nazdravana
poze noi
www.dropshots.com/utocatalina" target="_blank"> filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loren@ spune:

Inca o faza tareeeeee ieri..a venit hoteste pe la spate ca eram pe covor pe vine ii stringeam jucariile...m-a apucat cu mainile de chilotii care ieseau din pantaloni si mi i-a tras cu putere pina mi i-a bagat de tot in ...bai, de unde ii vin ideile astea?

Bia nazdravana
poze noi
www.dropshots.com/utocatalina" target="_blank"> filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loren@ spune:

Aruncati un ochi aici
http://forum.desprecopii.com/forum//topic.asp?TOPIC_ID=88362


Bia nazdravana
poze noi
www.dropshots.com/utocatalina" target="_blank"> filmulete

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

MARAKI la Angelo sa-i treaca!
CATA
Noi tocmai ne-am trezit si am infulecat ciorbita si ficatei cu cartofi piure.Si trebuie sa apara mami sa aiba grija de ea,sa mai pot lucra ceva
Chiar nu stiu ce sa fac cu patutzul ,eu am dormit intr-un patutz d-asta pana la 3 ani (si frate-meu la fel) ,dar il escaladam la greu stiu ,de exemplu noaptea daca o auzema pe bunica (era in cealalta camera!!!) ca merge la wc,tzop jos si fuga dupa ea Si mergea la WC in curte ca stateam la casa atunci,pana la 4,5 ani am stat acolo,pe urma ne-am mutat la bloc.Dar probabil aveam deja peste 3 ani pe atunci.
Si am impresia ca era oleak mai mare patutzul ala totusi,daca retin bine,ca folosindu-l si frate-meu ,mai mic cu 5 ani,il mai tin minte de pe cand aveam 8 ani.
Teoretic o mai culcam in el,ca sa nu cada din pat noaptea avand gratii,ca la cat se suceste...intr-un pat normal de o persoana ar cadea jos.Si cu noi nu vreau sa o culcam.Trebuie sa ma gandesc bine ce facem Ar mai fi si varianta cu unul din ala de voiaj care se inchide ziua,sa arate cumva camera ...
Am masurat patutzul are 70 cm latime,iar patul in care dormim acum,daca il inchid,are vreo 75 cm latime,deci ar putea dormi pe el inchis,sa il lasam in dormitor in locul patutzului,nu ocupa mult loc ... iar daca pica cumva jos,e suficient de jos sa nu pateasca nimic
Cred ca asa o sa si fac dupa ce desfiintez patutzul,dupa ce avem mobila noua in dormitor si pana om avea macar 3 camere

MONI de DIANA (01.01.2006)DIANA ALBUME ,www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> FILMULETZE 1 ,www.dropshots.com/monica70" target="_blank"> SI MAI NOI ,www.dropshots.com/moni3" target="_blank"> NOU NOUTZE ,www.dropshots.com/moni4" target="_blank"> NOI

"MAI BINE SA TE CONSUMI,DECAT SA RUGINESTI"

Mergi la inceput