*** Mamici de Mai - Iunie 2007*** (33)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns pauly spune:

ANDRADAP multumim ptr noul capitol.!!!!
uauuu fetele cat de mult a-ti scris.noi am fost plecate in vizita la o prietena...mi-o facut hainutele...poate maine reusesc sa fac poze.

elteka eu eram obisnuita ca la noi...eu daca am o problema ma duc la doctor si nu mai astept programarea...sper sa te simti mai bine...odihna sigur i-ti va face bine.

chiqui ai facut o lama de iei pimafucin?ca nu am auzit sa se dea numai asa.mie mi sa depistat o candida la 20 de sapt si am facut tratament cu gynozol.

ramsy bine ai venit printre noi.eu sunt din Arad, dar ma duc la Timi la doctorul Grigoras, si intentionez sa nasc la spitalul Odobescu ptr ca am auzit ca ii renovat si frumos.

cristinamaria felicitari ptr bebe sanatos si grasunel.

vas insanatosire grabnica.







24+Riana Alessya

bebelina mea
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

ce faci pauly ??? azi cand faceam dus m-am gandit : ce-o mai face paula??? uite si tu unde ma gandesc la tine !!! in dus ! si abia astept sa vad bluzitele pe care ti le-ai facut !!!

oana22+ cuSonia
mami,tati si Sosonica

rosioara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

mai am o intrebare : eu daca sunt on sapt 22+ ionseamna ca sunt in sapt 23 ??? ca abia m-am linistit cu lunile ! acum daca ma intreaba cineva stiu ce sa zic : "6 luni fara 4 zile !" da la sapt? avansez si eu la 23?

oana22+ cuSonia
mami,tati si Sosonica

rosioara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eimotto spune:

Kay - esti in saptamana 23

Mamica de Iulia (06.02.2004) si 29+



Fasolica din burtica si Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

yuuuuupyyyy !!! deci am intrat in luna a 6-a??? ! ce mari suntem !!! ma duc sa mai pap ceva, ca un bebe de 6 luni are mai multa nevoie de papa !!! (acum am o alta scuza sa mai mananc ceva !)


eimotto, nu merge cum am zis eu cu prietena priceputa la smuls par??? daca vrei si eu smulg, dar doar din cap(aproape l-am chelit p Alex) !!!

oana22+ cuSonia
mami,tati si Sosonica

rosioara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andradap spune:

Byu, cu siguranta uleiul de masline nu afecteaza copilul!!!

Pauly, de-abia astept sa vad poze cu tinutele tale!

www.youtube.com/watch?v=a7DNziZantk" target="_blank"> EU si TATI de Antonio
Andrada 28+ cu Antonio

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pauly spune:

kay sunt bine...am avut o zi minunata...adica m-am simtit bine, m-am plimbat mult ...am ras , am stat de vorba...mi-am facut hainute...in concluzie am avut o zi buna...
tu cum esti? am vazut ca erai aproape de o boroboata...dar bine ca ai iesit cu bine din micuta incurcatura...a-ti fost asa dragute..

24+Riana Alessya

bebelina mea
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kay spune:

andrada, esti suparata pe mine? sa nu fi, ca n-am vrut sa te amarasc !!! iti aduc un ghiocel la intalnire !!!

oana22+ cuSonia
mami,tati si Sosonica

rosioara

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianalaura spune:

of mai fetelor si netu asta ce ma enerveaza..iar s-a oprit un pic..si voi ati si inceput un nou capitol! Dar nu ma mir, eram la pagina 19 cand s-a deconectat!
Fetelor, am dat peste povestea nasterii unei fete....de m-am ingrozit, nu alta! A fost anul trecut, la Polizu. uite aici linkul.
http://forum.desprecopii.com/forum//topic.asp?TOPIC_ID=94791
Eu sper doar ca nici una dintre noi sa nu treaca vreodata prin ce a trecut biata fata. De fapt nici o gravida, din orice luna s-ar afla!

diana 27+ STEFAN
bebe
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianalaura spune:

ramsy, ti-am trecut numele fetitei in lista! asa o cheama si pe una din nepotelele mele, care e nascuta pe 05.05.2004

diana 27+ STEFAN
bebe
poze

Mergi la inceput