Mamici de noiembrie - decembrie 2007 (1)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Ripley, sa te auda Doamne Doamne! Cat imi doresc si eu o fetita frumoasa ca a ta!!!

Te felicit pentru a doua burtica! Imi imaginez cat de fericita esti

bebe?!



Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

RAMONELA!!!!!!
felicitari iubita.sa ai sarcina usoara si bebe frumos si sanatos!
am vazut ca ai intrebat la cate sapt. se vede sarcina.se vede pe la 5-6 sapt.daca mergi la 6 sapt. poti sa ii auzi si inimioara!


danielle 8+

http://bd.lilypie.com/yaSIO.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Felicitari si din partea mea!
Sa ai o sarcina usoara, lipsita de gretzuri, senzatie de lesin si sfarseala, asa cum am eu , si un bebe sanatos si mancacios!


Nana, 10+
In asteptarea lui
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ache spune:

Ramonella , am venit si eu! ca nu te gaseam, eu credeam ca la 3+ am fi mamici de octombrie......se vede ca nu ma pricep
tu ai facut test de sange? cat a fost BHCG-ul? intreb sa inteleg cum de stii ca esti 3+

anca
3+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AlinucaT spune:

Felicitari Ramonella!!!!
Eu voi fi mamica de septembrie, cred. Am intrat sa te felicit pt ca citeam mult forumul de la "Aspirante...." si mai ales ca suntem amandoua clujence. Numai bine si o sarcina super usoara. Alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina_stef spune:

RAMO ce faci mamica?inca nu a venit sa-si odihneasca nimeni burtik pe aici?hai poate venim si noi in grup,noi aspirantele ca poposim cam mult pe dincolo!pup mamica si burtik!

http://tt.lilypie.com/kpNAp1/.png
Asteptam bb-lu !!!


-IRINA-

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Ache, bun venit! Sarcina usoara si bebe sanatos sa ai!


bebe?!



Ioana, cea mai optimista aspiranta

Mergi cu incredere in directia visurilor tale. Traieste viata pe care ti-ai imaginat-o.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Donia spune:

Ramonella, felicitari si sa-ti ajute Dumnezeu sa ai o sarcina usoara si un bebe sanatos!
Eu am fost in grupul de mamici de nov-dec 2006 si am avut emotii cand am vazut ca ai deschis capitol pentru burtici de noiembrie-decembrie 2007. Sa va adunati cat mai multe mamici fericite!

Eu nu strivesc corola de minuni a lumii (L. Blaga)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ache spune:

multumesc Ioana!
sper ca ma incadrez la mamici de noiembrie, ca nu ma pot lua dupa ultimul cm
Ramonella, sa ma treci pe listutza! please....

anca
3+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Simo78 spune:

woooow! s-a deschis deja sezonul de bebei de toamna-iarna! felicitari mamici si o sarcina usoara fara greturi (sau ma rog, in limita suportabilului), sangerari si dureri.
la cat mai multe burticute fericite.


Simona 15+ Mara/Matei

poze

Mergi la inceput