Copilul meu, grav bolnav

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ingres spune:

mai am doua ore si plec la Mihai. Mi s-a stans inima de tot. Nu stiu,sper sa nu innebunesc de durere. Cand ma gandesc ca ma voi uita neputincioasa in ochii lui, si cand stiu cata incredere are in mine...Cum sa-l ajut, Doamne, cum?
Mi-e atat de greu. il iubesc atat de mult!
Doamne, cum sa invingem aceasta boala?
Cum???
Cine ne poate ajuta?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adrriana spune:

Ingres,imi pare rau prin ce trece baiatul tau...dar capul sus si continua sa speri,nu-ti pierde increderea...Dzeu este alaturi de Mihai si o sa-l ajute sa se faca bine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irina.c. spune:

Ingres,daca ai timp cand esti in Bucuresti mergi la M-rea Radu Voda(e in zona Unirii),unde sunt moastele Sf. Nectarie Taumaturgul(vindecatorul).Foarte multi oameni bolnavi de cancer s-au vindecat cu rugaciunile lui,poate Dumnezeu face o minune si pentru voi.cateva amanunte:http://www.crestinortodox.ro/Sfantul_Nectarie_vindecatorul_de_cancer-29-537.htmlIrina si bb Ilinca(26 aprilie '04)
si bb din burtica
"Traim intr-un paradis al nebunilor."
Serafim Rose

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisi_ella spune:

Ne rugam pentru Mihai!

_Ella, Emma & Matei

Emma-Andreea, minunea mea....
http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?ARCHIVE=true&TOPIC_ID=11054

Povestea nasterii lui Matei ;)
http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58237



Deschide bratele spre schimbare, dar nu-ti pierde din valorile tale.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingres spune:

Am fost la Mihai si l-am gasit foarte trist. S-a inchis in el si nu mai zice nimic. Daca il intreb ceva imi raspunde, daca nu, tace minute in sir.
Astazi au inceput razele. Va trebui sa faca 30 de sedinte, aparatul merge foarte prost si nu se stie cat timp va sta in spital.
Suntem distrusi si nu stim ce sa mai facem.
Sotul meu merge la fiecare sfirsit de saptamana la M-rea Radu Voda, multumesc pentru sfat, ne-am dus si ne ducem la multe manastiri.
Mihai e pomenit in multe manastiri, merge lunar cu sotul meu la M-rea Frasinei si stau cate o saptamana, il iubesc toti preotii de acolo si se roaga pentru el.
Va multumesc, si va rog sa va rugati in continuare pentru Mihai.
Eu tot sper, ca poate totusi copilul meu se va face bine, sa fim din nou o familie fericita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns didadi spune:

Ingres,o sa se faca bine si Dzeu o sa ne auda pe toti care suntem langa el.Doamne ajuta!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miti2004 spune:

Doamne, te rog ajuta-l pe Mihaita !

miti, mamica de 20 iunie 2006
POZE_Alex
www.dropshots.com/mitilica" target="_blank">FILME_Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ramona J spune:

Ingres, sper ca razele il vor ajuta pe Mihaita. Voi parintii trebuie sa aveti moralul bun, sa il ajutati si pe el sa aiba incredere ca totul va fi bine.
Sa ne mai tii la curent.

The best thing you can do for your children is to love your wife.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adelyna spune:


Ingres,nici o suferinta nu e mai mare decat aceea pentru copil.Ma alatur si eu grupului care se roaga pentru sanatatea lui Mihai si sincer sper din tot sufletul ca Dumnezeu sa ne ajute.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anasia spune:

ingres, D-zeu sa-l ajute pe baiatul tau, sa nu va pierdeti speranta!

anasia si Alessia Anca(14.08.2006)
varsta bb
Alessia la motul Biancai

Mergi la inceput