Copilul meu, grav bolnav

Raspunsuri - Pagina 33

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Ingres draga, multa putere ai avut in tine....
Cat despre Roxana, ia-o incet, povesteste-ne cate putin despre ea. Tare as vrea s-o cunosc prin vorbele tale!


aidaciolac, ii doresc sanatate copilului tau si tie forta si credinta in Dumnezeu!


_
Tzuni mic si drag si scump si grasunel si... pisicos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Ingres? Esti bine? da-ne, te rugam, un semn de viata!

_
Tzuni mic si drag si scump si grasunel si... pisicos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

Ingres ce mai faci?
ce face fetita ta?


www.desprecopii.com/POZECONCURS/folderview.asp?folder=2006%20in%20imagini&page=14" target="_blank">
Poza Dianei este Humulesti.jpg - Va place?

Petitia online:
http://www.sign2signal.com/sign2signal/index.php?ln=en&show=petitie&id=311

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hcclara spune:

Ingres, ce mai faci? cum va merge? vino sa ne spui...

Claudia
Poze




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns steauademare spune:

Ingres , ultimul lucru pe care l-am dori ar fi sa te stresam...dar vrem doar doua cuvinte de la tine...sa stim ca sunteti bine...ca sa ne linistim...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ingres spune:

Iertati-ma dar, nu sunt bine...oricat m-as stradui...mi-e cumplit de dor de Mihai si nu mai am putere sa scriu pe forum...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

URGENT !!!!!!!

FETELOR, INTRATI VA ROG AICI:






http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=101425





URGENT




Tzuni mic si drag si scump si grasunel si... pisicos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns steauademare spune:

Tu sa ne ierti pe noi. Stiu ca nu esti bine. E mult prea devreme pentru asta. Tot ce te rog este sa incerci cu orice pret sa rezisti. Durerea cumplita din suflet te poate macina si fizic.Gandeste-te ce-ar insemna pentru Roxana si pentru sotul tau daca te-ai imbolnavi. Fereasca Bunul Dumnezeu. Plang si acum cand iti scriu, desi se face o luna de cand Mihai este printre ingeri. Nu pot sa nu ma gandesc ce e in sufletul tau.
Te pup si-ti doresc multa sanatate.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Lara spune:

Ingres, scumpa mea, nu cred ca exista durere mai mare pe lumea asta decat durerea unei mame care-si pierde copilul...
Sunt alaturi de tine, mi s-a rupt sufletul citind ce s-a intamplat cu copilul tau iubit.
Si totusi, daca el te-ar vedea, nu ar avea liniste acum acolo unde este.
Nu ar vrea cu nici un pret sa te stie atat de nefericita. Te-a iubit foarte mult.
Nu ar vrea sa simta sora lui lipsa mangaierilor mamei. Ai grija de ea, de tine si de sotul tau. Aveti mare nevoie unul de celalalt.
Si fiica ta sufera enorm acum si a suferit in tot timpul acesta alaturi de voi. Si ea are nevoie de dragostea ta.
Iti doresc toata forta, intelepciunea si puterea din lumea asta si sa-ti continui viata cu el in ganduri si cu zambetul pe care el il iubea atat de mult la tine.
Sa fii tare! Fa-l mandru de tine!
Iti doresc tot ce e mai bun pe lume!

"Everything happens for a reason"
--------------------------------
www.piczo.com/JoMacaroana?cr=7&rfm=y" target="_blank">Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hcclara spune:

Ingres, cum sunteti? sotul tau si Roxana ce fac?
nu mai vii sa vorbesti cu noi? ati facut parastasul sambata? of, nici nu stiu daca e bine sa te intreb sau nu...nu vreau sa te intristez si eu...
Domnul sa va dea putere in continuare!


Claudia
Poze




Mergi la inceput