Copilul meu, grav bolnav

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Andrada spune:

Tare rau imi pare Ingres!
Sa se odihneasca in pace Mihai!
Ma rog pentru tine!
A

www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Andrada" target="_blank">Camera lui Marcu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns misulescum spune:

Nu pot sa cred ca Mihai nu mai este ,am sperat ca o sa se faca bine ,
mai ales daca ai gasit la Timisoara un medic...

Cuvintele sunt prea putine pt.a ne arata tristetea ,sunt alaturi de tine!!

Condoleante Ingres!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaelena spune:

Dumnezeu sa va dea putere voua ca parinti sa rezistati suferintei. Nu stiu efectiv ce as ptea sa va spun. Aveti doar grija de voi si de sufletul lui. Acum...el e cu siguranta inger printre ingeri...si va vegheaza. Nu va lasati macinati de durere, ganditiva si la el...ca acum a scapat de dereri, suferinta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adriana spune:

Draga mea, imi pare foarte, foarte rau.
Domnul sa te aiba in paza, sa te intareasca.


Pe Mihai sa-l odihneasca in pace, in randul ingerilor..
Hristos a inviat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns conchita spune:

Ingres scumpa, mamica...ce tragedie cumplita, imi pare nespus de rau...Dumnezeu sa te intareasca si pe Mihaita sa-l odihneasca in pace.

************
mami de Sonia Marie (23 ianuarie 2007)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreeaben spune:

Draga Ingres,sincere condoliante!poate D-zeu l-a scutit de mai multa suferinta!eu asa am gandit cand am patit ce ai patit si tu acum,asta ca sa pot sa imi revin,E FOARTE GREU!!!!eu sunt alaturi de tine cu mintea si sufletul. Mihai acum e un ingeras care te vegheaza de sus.

SA SE OPREASAC ODATA PT TOTDEAUNA SUFERINTELE ASTEA PT CA NU E DREPT!!!

ANDREEA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina023 spune:

Draga Ingres....suntem cu sufletul alaturi de voi si ne rugam ca Mihaita sa fie bine acolo unde este acum si sa nu mai sufere.
Viata nu ne da explicatii de multe ori si sunt unii oameni care trebuie sa sufere tragedii cumplite. Bunica mea (Dumnezeu sa o odihneasca) a pierdut 3 copii tineri si ma minunam cum de mai poate zambi si cum de mai putea fi asa de senina. Am realizat ca Dumnezeu este raspunsul.

Ma rog ca sa puteti sa va alinati macar putin durerea.
Regret enorm pierderea lui Mihaita si plang pentru tragedia voastra.

Alina 7+ si Luca nazdravanul (14 Feb 2003)

poze Luca nazdravan

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Eleni spune:

Dumnezeu sa il odihneasca.
Mi se rupe sufletul si nu am cuvinte... decat ca acum e cu Dumnezeu si sunt sigura ca e fericit acolo. Si ca vegheaza asupra voastra.


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns A_Iulia spune:

Condoleante! Stiu ca va ramane in inimile voastre mereu viu.
Dumnezeu sa-l odihneasca in pace si voua sa va dea multa putere pentru a trece de aceasta grea incercare.

Adina + Olivia Karla 04.03.2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alma2006 spune:

Condoleante Ingres! Imi pare atat de rau pentru voi! Nimic nu va poate alina durerea!Poate doar tot Mihaita de acolo de sus va va da un semn ca e bine si nimic nu il mai doare.

Acum 2 zile am facut parastas bunicii mele si fiul meu a fost foarte vesel. L-am intrebat de ce nu plange dupa bunica iar el a spus mirat: de ce sa plang, acum e in Rai si nu o mai doare nimic! Ea e fericita acolo!

Sa va intareasca Dumnezeu!

Mergi la inceput