Copilul meu, grav bolnav

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cami21 spune:

Condoleante si multa putere, nu este usor sa treci prin asa ceva, durerea nu poate fi alinata de nimeni si nimic, o spun din experienta, Daca te ajuta cu ceva, gandeste-te ca acum baiatul tau s-a linistit, nu mai sufera, nu-l mai doare nimic, este doar un ingeras care te priveste de sus.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcrmiki spune:

Nu pot sa cred, am vayut subiectul si am intrat sa vad ce mai face Mihai, si am ramas muta de durere.
Condoleante si fiti tari! Dumnezeu sa aiba grija de sufletul lui si de voi!

Un cuvant plin de iubire pretuieste atat de mult si totusi el costa atat de putin." N. Iorga
http://community.webshots.com/user/mcrmiki
Miha&Sorin&Bogdan(24.12.2000)&Vlad(17.11.2003)&Alexandru(29.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilianasoare spune:

Ce tragedie! Spuneam la topicul deschid de Carmen ca nu-mi vine sa cred ca s-a intamplat, ca am sperat pana in ultimul moment. Ingres, sunt alaturi de tine si te imbratisez cu drag. Oricum, cuvintele nu pot exprima emotiile ce ma incearca acum. Dumnezeu sa-o odihneasca in pace, l-a dorit prea tare pe Mihai langa el.

Cei care au modele de urmat in familie sunt cei mai bogati mostenitori

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crinutz spune:

Regret sincer! Dzeu sa il aiba in paza si voua, parintilor, sa va dea putere multa sa treceti prin asa tragedie. Pacat ca s-a intamplat asa cu un copil atat de bun. Regret nespus, nu stiu ce sa iti spun pt ca orice cuvant si incurajare sunt de prisos acum. Poate mai tarziu iti vor folosi. De acum o sa ne rugam ca sufletelul lui Mihai sa se linisteasca.


"Ceea ce suntem este darul lui Dumnezeu pentru noi, ceea ce devenim este darul nostru pentru Dumnezeu"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns udia spune:

Sincere condoleante.Dumnezeu sa il odihneasca in pace.Doresc din suflet sa ai multa multa putere

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fdoina spune:

Scumpa mea, surioara mea (care in decembrie trecut si-a pierdut fetita ) mi-a aratat prima data topicul acesta, n-am stiut ce sa spun, uneori ne simtim atat de neputinciosi

sa te ajute Dumnezeu sa treci cu nadejde peste incercarea asta, cu nadejdea ca intr-o zi il vei revedea pe fiul tau intr-o viata mai buna...Dumnezeu sa-l odihneasca pe iubitul tau copil


Hristos a inviat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teodraghici spune:

Dumnezeu sa-l odihneasca in pace....iar voua multa putere sa treceti peste asta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns romana_74 spune:

Condoleante INGRES! Odihneasca-se in pace Mihai! Sunt langa tine si cu gandul la tine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns axxa spune:

Dumnezeu sa il odihneasca in pace si sa aiba grija de sufletul lui pur...uneori nu inteleg de ce trebuie sa se intample asa, e cumplit...
Aveti grija de voi, Ingres, gandeste-te doar ca acum nu mai sufera, si ca undeva, departe, intr-o altfel de lume, o sa il revezi, si mai ales ca s-a stins simtind cat este de iubit..


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hcclara spune:

draga ingres,
Imi pare asa de rau ca nu am cuvinte sa ma exprim!
gandeste-te ca Mihai e un ingeras acum, ca D-zeu l-a iubit atat de mult incat a hotarat sa-l ia la El.
te imbratisez si sa va dea Domnul multa putere in continuare.
claudia

Mergi la inceput