Clipe din trairile sufletelor noastre...(17)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Seara buna!

Sint in culmea fericirii,ca aseara a venit un prieten si mi-a formatat compul.M-a costat asta niste ore de somn in minus si niste cearcane pina la genunchi,dar mergeeeeee.....e sanatooooos!

De Marce v-am povestit deja la cafelutza de dupa-amiaza.
Mai vin maine cu vesti.

BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alma spune:

Sa fii fericita Marce, alaturi de scumpetea ta Lara, sa va bucurati impreuna alaturi de momentele frumoase care vor veni si sa treci cat mai usor peste cele mai putin placute!


Brenda, felicitari pentru repararea compului, al meu si formatat tot greu va merge, de vina sunt componentele de acum 5 ani, ce sa-i mai cer?

Cati, sanatate lui Radu! Sper ca nu e nimic ingrijorator. Cat despre "nimeni", copilul are dreptate, realizeaza si el ca mama nu mai are sot. Va creste si va intelege mai multe, iar adevarul este intotdeauna cea mai buna metoda de a-l face sa inteleaga.

Alex, frumos poem adresat mamei si copilului!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Lumeeeee,lumeeeee!

Am vazut printesa.Care e frumoasa,grasunica si bucalata.
N-am putut sa-i vedem ochisorii,ca dormea de citeva ore bune si degeaba a incercat Marce s-o trezeasca,n-a fost chip.
Cert e ca e frumoasa,cert e ca are si o mama frumoasa si cert e ca ne-a placut.

Pozele vi le arat dincolo,in salonas,la o cafea!

BRENDA

Un fulg pentru seara de Craciun

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

quote:
Originally posted by brendamitran
Cert e ca e frumoasa,cert e ca are si o mama frumoasa


De acord!
Dar noi stiam asta!!!

Nu fi rea, da-mi si mie adresa de poze. Eu nici nu mai stiu unde sa intru in salon.

Alexandru

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dako spune:

salve voua...fie on/off line!

ehehehehe....a sosit Lara! Sa iti aduca ce ti'ai dorit mereu, marce, a ta minune!

o zi bunutza!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dako spune:

pai, as putea sa vad poze cu Lara. nu sunt curioasa de felul meu, dar..cand e vorba de copii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dako spune:

hmm...am ratat "?" in doleantza de mai sus....dar, intelegeti voi...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alex2 spune:

quote:
Originally posted by dako

pai, as putea sa vad poze cu Lara. nu sunt curioasa de felul meu, dar..cand e vorba de copii....


E frumoasa si seamana pe Marce. Am gasit albumul la pozele Brendei.
Brenda, dar de ce Lara are branula la tampla?
Dako, probabil fetele iti vor da si tie adresa.
Mesajele tale le poti modifica (atunci cand constati o greseala ) de sus in bara deasupra postarii, pe "Edit". Arata ca o foaie cu un pix.

Alexandru

Am risipit timpul sau timpul m-a risipit pe mine?Daca am ochii deschisi de ce pasesc in intuneric?M-am contopit cu el si m-am pierdut in abisul gandurilor infinite.Stiu ca nu stiu nimic si nici macar asta nu stiu.Cand voi inceta sa exist am o armata de ingeri in suflet si una de demoni in sange.Si totusi,sunt doar o fiinta asteptand...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dako spune:

multzam fain, alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

deci nu numai mie mi s-a parut ca ar fi o branula acolo...

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Mergi la inceput