Clipe din trairile sufletelor noastre...(17)

Raspunsuri - Pagina 30

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Pantherutza spune:

Salutam fetele
Yagmur ce scumpete de baiat ai,o sa-l vezi cam rar pe acasa,cand se va face mare
Sunt happy a nascut fina meaaa .mai avem o mamica cu bebel in randurile noastre.A nascut la 01.40 noaptea,dupa o lunga zi de travaliu,mesajul ei:"Am scapat,dar a fost groaznic. Am nascut ffff greu,dar am o fetita frumoasa!Cea mai frumoasa!"Am fost azi la spital ,dar n-am reusit sa-mi vad viitoarea finutza ,Rianna Andreea.Fina se simte "bine" adica nu sunt complicatii,ca fresh nu poti sa fii dupa chinurile nasterii.Finu..desi i-si dorea baiat..dar au tot timpul sa faca si baiatul.
E o zi urata azi ..ploua..dar noi tot happy suntem, Roxy abia astepta venirea pe lume a Riannei,a zis ca va avea ea grija de Rianna e innebunita dupa bebei,i-si doreste f mult o surioara,in magazine se uita dupa hainute de bebel in loc sa se uite ptr ea.Mereu ma intreaba cum era cand era mica,ce facea,cum vorbea..e fascinata de tot ce-i legat de bebelusi,nu trece unu neobservat pe strada.Astazi ea a ramas dezamagita ca nu a vazut-o pe Rianna,spunea:hai s-o vedem si noi la geam,dar in Romania...sau cel putin in Focsani...

Va pupam dulce sa aveti o saptamana buna

Pantherutza

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ioana Sora spune:

Buna seara.
Pantherutza, felicitari pentru fina ta ! Pentru durerea fetitei tale, din pacate nu cred ca ai cum s-o consolezi sau cum s-o faci sa nu mai sufere. Probabil ca toate astea vor trece cand copiii nostri vor fi mari si vor avea prima lor relatie, cand isi vor lua zborul de acasa.
Apropo de "tatic"... Cred ca renunt la a mai incerca sa-l apropii de Cata, insa sper ca de data asta sa ma tina mai mult hotararea asta.

Pupici si o seara buna.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Haideti la capitolul 18:

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=98452

BRENDA



FOREVER YOUNG

Sa avem grija de viitorul copiilor nostri

COPIII SUNT MAINILE CU CARE NE PRINDEM DE RAI

Mergi la inceput