Spiridusi de ianuarie-februarie 2006 (154)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

quote:
Originally posted by irinatunza

Ali, ce face Mitica ? A reusit sa se ridice in picioare ?

Irinutza si Sabina Maria (23 februarie 2006)
poze Sabina

http://www.dropshots.com/irinamav



Pai acuma sta in pat si se uita la ce stiu eu ce film indian ...ca e mort dupa filmele indiene muzicale

ali
albume IARINA(16.02.2006)
www.dropshots.com/new.php?userid=167280" target="_blank">filmulete si poze Iarina1, www.dropshots.com/szaboali_2" target="_blank">2,www.dropshots.com/new.php?userid=237417&cdate=20070120&cimg=7" target="_blank">3
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=186e8133ba34a30320abcc&skin_id=0&large" target="_blank">INGERASUL NOSTRUmontaj
Povestea nasterii Iarinei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns T_Ioana spune:

Ursu.......ce face Raisa? Cum de te-ai indurat sa-ti bagi nasu'?.........sau ti-a soptit vreo pasarica de lista cu POSEDATELE?

Ioana si www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1bb14a37cece1022bc3177&skin_id=0" target="_blank">Razvan (03.12.2005) (montaj)

www.dropshots.com/T_Ioana" target="_blank">1
www.dropshots.com/T_Ioana2" target="_blank">2


"E important sa ai in viata un scop precis
Scopul meu este sa fac... shopping la Paris"




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinatunza spune:

Ursuuuuuu, ai auzit chemarea lui Moni!

Bombo, mie nu mi se pare nici rautate si nici invidie. Pe ce sa fii invidioasa ? ca n-aveai pompa ca sa mulgi si tu ceva ?
Hai ca deja mi-o iau in cap si ma bag unde nu-mi fierbe oala pentru ca eu nu eram pe-aici pe vremea aia.. Chestia asta e intre voi si cele doua fete

Irinutza si Sabina Maria (23 februarie 2006)
poze Sabina

http://www.dropshots.com/irinamav

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Ursulinoooo ce mai face Raisa scumpica?

ali
albume IARINA(16.02.2006)
www.dropshots.com/new.php?userid=167280" target="_blank">filmulete si poze Iarina1, www.dropshots.com/szaboali_2" target="_blank">2,www.dropshots.com/new.php?userid=237417&cdate=20070120&cimg=7" target="_blank">3
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=186e8133ba34a30320abcc&skin_id=0&large" target="_blank">INGERASUL NOSTRUmontaj
Povestea nasterii Iarinei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

BIANCA ... de March nu stiu pe unde bantuie,da s avezic and o intra si o vedea ce-i p-aci Si ea apicat de cateva ori ca nuca-n perete prin confe da' abia tinea pasul de obicei se pierdea pe drum
Din cate stiu si URSULINA mea scumpa si draga a iesit din barlog si recupereaza al greu (biata de ea vreo 3-4 capitole tre sa parcurga,ca sa priceapa ceva
Rali,Florinini ... see lupta si ele cu paginile
Nu stiu unde e JANINA

MONI de DIANA (01.01.2006)DIANA ALBUME ,www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> FILMULETZE 1 ,www.dropshots.com/monica70" target="_blank"> SI MAI NOI ,www.dropshots.com/moni3" target="_blank"> 3 ,www.dropshots.com/moni4" target="_blank"> NOI


"MAI BINE SA TE CONSUMI,DECAT SA RUGINESTI"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bee spune:

Ali, mitica e primul barbat de care aud ca se uita la filme indiene! Cu telenovelele cum sta?
EU nu indraznesc sa ma duc in camera cu TV-ul ca RAdu sigur a gasit un film cu batai la care sa se uite.
.....sau ma duc, sa vad macar daca am avut dreptate.

Bee
si Ana Teodora (22.12.2005)
http://www.dropshots.com/dochia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinatunza spune:

quote:
Originally posted by T_Ioana

Ursu.......ce face Raisa? Cum de te-ai indurat sa-ti bagi nasu'?.........sau ti-a soptit vreo pasarica de lista cu POSEDATELE?

Ioana si www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1bb14a37cece1022bc3177&skin_id=0" target="_blank">Razvan (03.12.2005) (montaj)

www.dropshots.com/T_Ioana" target="_blank">1
www.dropshots.com/T_Ioana2" target="_blank">2


"E important sa ai in viata un scop precis
Scopul meu este sa fac... shopping la Paris"









POSEDATE

Irinutza si Sabina Maria (23 februarie 2006)
poze Sabina

http://www.dropshots.com/irinamav

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

Monica am vazut-o pe Dia pozele...dar in ultima a adormit cu degetelul in gura? sau numai m-i s-a parut mie?

Iarina tot asa adoarme si dupa aia il scapa.

ali
albume IARINA(16.02.2006)
www.dropshots.com/new.php?userid=167280" target="_blank">filmulete si poze Iarina1, www.dropshots.com/szaboali_2" target="_blank">2,www.dropshots.com/new.php?userid=237417&cdate=20070120&cimg=7" target="_blank">3
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=186e8133ba34a30320abcc&skin_id=0&large" target="_blank">INGERASUL NOSTRUmontaj
Povestea nasterii Iarinei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monica70 spune:

quote:
Originally posted by irinatunza

Ursuuuuuu, ai auzit chemarea lui Moni!

Bombo, mie nu mi se pare nici rautate si nici invidie. Pe ce sa fii invidioasa ? ca n-aveai pompa ca sa mulgi si tu ceva ?



@@@@

MONI de DIANA (01.01.2006)DIANA ALBUME ,www.dropshots.com/jerpelm" target="_blank"> FILMULETZE 1 ,www.dropshots.com/monica70" target="_blank"> SI MAI NOI ,www.dropshots.com/moni3" target="_blank"> 3 ,www.dropshots.com/moni4" target="_blank"> NOI


"MAI BINE SA TE CONSUMI,DECAT SA RUGINESTI"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Eu am cautat ca bezmetica cioco prin casa si astia ai mei vad ca mi-au terminat stocul. Mi-a facut pofta Irina de cioco
Poate oi fi si nu stiu Glumesc, asha sunt eu pofticioasa. Si in sarcina nu eram...Ciudat nu?
Intr-un final am gasit o cutie de Poaina Chokotoff si acum ma servesc din ea... ( am pitit-o bine si a scapat nemancata))

Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
Albumul nostruPoze Daniel 1 An
www.onetruemedia.com/my_shared?z=f72578dbdb5131bc04ec7&utm_source=otm&utm_medium=text_url/" target="_blank">Filme
Craciun 2006




Mergi la inceput