Spiridusi de ianuarie-februarie 2006 (150)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

In alta ordine de idei...fiul meu a dormit nentors toata noaptea. Nu s-a trezit deloc. Oare din cauza ca a adormit tat-su' si a uitat sa-l acopere .
Nu era frig in dormitor la noi, l-am acoperit eu spre dimineata,iar la 8 a plans si a adormit la loc.
Nu-l acopar nici la noapte sa vedem.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marco (1),www.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(3), www.dropshots.com/new.php?userid=230209&cdate=20070111&cimg=0" target="_blank"> filmulete Craciun, Marco la 1 an
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Biancas spune:

Giova, Dani tot cu sacul de vara doarme peste care pun o paturica. Cand i-am dat sacul gros de iarna am vazut ca era transpirat si se tot trezea. Maica-mea ma tot cearta ca e subtire imbracat dar daca asha s-a obisnuit...ce sa fac..
Sacul de vara e chiar subtire dar asta e...cel de iarna poate o sa il folosesc iarna viitoare.
Merg al Real la cumparaturi ca imi e gol frigiderul


Bianca , mami de Sandra( 8.07.1997) si de Daniel (17.01.2006)
Albumul nostruPoze Daniel 1 An
www.onetruemedia.com/my_shared?z=f72578dbdb5131bc04ec7&utm_source=otm&utm_medium=text_url/" target="_blank">Filme
Craciun 2006




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Giova spune:

Bianca eu am un sac de iarna, dar nu sta in el.
am paturica mai groasa si mai am o pilota pt. el. Nu-l acopar cu amandoua, acum era cu patura acoperit.
Nu-l imbrac nici grosut: un body si o salopeta dintr-aia de bebe, nu i-am luat inca pijama sa nu fie cu spatele gol.
Acum doarme, la fel de descoperit...
Noi nu l-am invatat calduros si se vede, cred ca nu-i place nici noaptea sa fie acoperit.

Azi merge tati la dr. de fam. sa ne de-a trimitere pt. analize si adev. cu vaccinurile, poate maine dim. mergem sa le facem....si urmeaza gradinita.
Imi vine sa doar cand ma gandesc.
Nici femeie pt. curatenie nu mai imi iau, ca voi baga eu, ca nebuna ca sa treaca timpul.

_
Gio si Marco (6 ian. 2006)
poze Marco, filmulete Marco (1),www.dropshots.com/ioana_purdea" target="_blank">(2),www.dropshots.com/giova2" target="_blank">(3), www.dropshots.com/new.php?userid=230209&cdate=20070111&cimg=0" target="_blank"> filmulete Craciun, Marco la 1 an
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=20b0170d301bd72a22e2bb&skin_id=0&large" target="_blank"> Marco- ingerashul nostru(montaj)
nunta noastra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns toanca spune:

La multi ani sarbatoritilor de astazi IOANA ALEXANDRA, CARLA MARIA, FILIP !!!!!!

Toanca si Matei Alexandru 06.01.2006

poze

http://www.dropshots.com/toanca
http://www.dropshots.com/toanca1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

La multi anisori papuselelor !!!
Ioana Alexandra
Carla Maria
si frumuselului
Filip

Sa aveti parte de multa sanatate si noroc in viata.

ali
albume IARINA(16.02.2006)
www.dropshots.com/new.php?userid=167280" target="_blank">filmulete si poze Iarina1, www.dropshots.com/szaboali_2" target="_blank">2,www.dropshots.com/new.php?userid=237417&cdate=20070120&cimg=7" target="_blank">3
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=186e8133ba34a30320abcc&skin_id=0&large" target="_blank">INGERASUL NOSTRUmontaj
Povestea nasterii Iarinei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns szaboali spune:

si de la noi...
Noi ieri am fost la chef acum doua saptamani am fost la altul si peste 2 saptamani e la noi .
Irina pai eu la ora aia eram deja la chef papuselei ,am vazut-o si eu
Monica pai numai asa umbla Iatina cu cate ceva in mana aia era o bricheta smecheroasa care nu o poate desface nicicum.

Multumim tuturor pentru comentariile din drop.

Apropo Bianca am vazut si eu pozicile si la voi e tare frumos asa alb peste tot... puiutului Dani.

tuturor mamicutzelor si spiridusilor si multa,multa sanatate va dorim.

ali
albume IARINA(16.02.2006)
www.dropshots.com/new.php?userid=167280" target="_blank">filmulete si poze Iarina1, www.dropshots.com/szaboali_2" target="_blank">2,www.dropshots.com/new.php?userid=237417&cdate=20070120&cimg=7" target="_blank">3
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=186e8133ba34a30320abcc&skin_id=0&large" target="_blank">INGERASUL NOSTRUmontaj
Povestea nasterii Iarinei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anymony spune:

LA MULTI ANI SARBATORITILOR DE AZI...
IOANA ALEXANDRA
FILIP
CARLA MARIA
SI CELOR DE IERI....
THEODOR!!!!!!!!!!!!!!!!



SA CRESTETI MARI FRUMOSI SI SANATOSI, SI SA LE ADUCETI BUCURII PARINTILOR!!!

Any si Ioana-Catalina (12.02.2006)

poze Ioana-Catalina

Povestea nasterii Ioanei-Catalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asteryaro spune:

LA MULTI ANI CARLA!!!
LA MULTI ANI IOANA!!!
LA MULTI ANI FILIP!!!
SA CRESTETI MARI, SA FITI SANATOSI, FERICITI ALATURI DE MAMI SI TATI!!!

Mamicilor, sa va bucurati de puii vostri la infinit!


Cristina, mami de Razvan Nazdravan (31.01.2006)

www.dropshots.com/astery
www.dropshots.com/astery2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anymony spune:

Noi am fost aseara in MALL sa cautam cadou la copila, dar nu prea am fost multumiti de ce am vazut..mai cautam. vrem o tricicleta cu suport pentru picioare...dar au niste scoruri..mama..da merita. Ioana deja nu mai sta in carut.Daca o pui la inceput mai sta..o mai pacalesti, dar daca o dai jos sa mearga nu mai vrea sub nici o forma. am iesit si noi la zapada simbata seara, am facut poze si o sa pun citeva. Nici macar poza de la 11 luni n-am trimis-o, dar, Dana , ti le trimit pe amindoua-si pe cea de la 1 an, sa stiu o treaba!
Ne chinuim cu somnul, ne termina dintii. cred ca or sa iasa 4 sus o data, ca asa gingie umflata n-am vazut!
I-am dat ieri spanac cu sunca..mama ce a mai mincat....
In rest incepem sa ne pregatim de party...ca avem 2 ture de musafiri, si pe 12 si pe 17-de fapt pe 17 vin nasii si taie motul.

Any si Ioana-Catalina (12.02.2006)

poze Ioana-Catalina

Povestea nasterii Ioanei-Catalina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asteryaro spune:

Uraaa! Avem dintisorul nr. 8!!!
Fara chinuri, fara nervi, fara urlete noaptea!
Traiasca homeopatele lu' doamna doctor!

Cristina, mami de Razvan Nazdravan (31.01.2006)

www.dropshots.com/astery
www.dropshots.com/astery2

Mergi la inceput