Bucurii de sept - oct 2006 (34)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns DiaB spune:

Mey, am murit de ras cand am citit subiectul ala cu tzapii. Buna treaba.

Am plecat la baitza, ca Maia are deja 1h de cand face nani. Somn usor la mamici si bebici.

Diana, mami de Maia (18.10.06)
POZE MAIA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inni spune:

Lilina si a mea mai face podul dar fara sa o trag eu de maini. Pur si simplu..stand culcata se incovoaie dintr-o data. E perfect normal. Am citit in Capraru.
Daca nu o sa vrea sa se ridice in funduletz poti sa-l tragi tu mult si bine ca el n-o sa vrea.
Amarantina...ce broasca !..zici ca e de pe Animal Planet.. Dar arata f bine, ca una naturala.


*********************************************

Inni, mamica de Ami (29.08.2006)
www.totsites.com/tot/ami" target="_blank"> Amalia si paginutza ei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _Ralu_ spune:

da, si alexia face podul. cum se vede si-n poze. dar fara legatura cu ridicatul in fund. pe asta aproape ca-l face singura. da' de ce se inconvoaie asa? zici ca se rupe.....

eloise, noi avem o tanti in piata de la care cumparam de cand eram gravi si mereu ma tot intreba cand nasc, cum...bla bla...si a prins drag de matza si de cate ori ne vede ii da cate ceva. pe mine ma impresioneaza....

*******************************************************
raluca, mami fericita de www.totsites.com/tot/alexia-maria" target="_blank">alexia maria (07.09.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alexxia spune:

quote:
Originally posted by bb ralukutza

in urmatoarele trei poze aveti o hackeritza!

aici o gimnasta! aici fac podul!

azi am fost la plimbare cu tati, l-am luat si pe patrick, mi-a luat un costumas nou, si am primit si doo portocale de la tanti din piatza!

acum dorm!


*******************************************************
raluca, mami fericita de www.totsites.com/tot/alexia-maria" target="_blank">alexia maria (07.09.2006)



Sunt invidioasa !!!
Noi nu l-am primit inca pe Patrick , si ma piseaza Ruty in fiecare zi. L-a vazut in poze si cand am intrebat-o ce vrea sa-i cumpar pt ca a fost deosebit de cuminte la operatia de polipi mi-a raspuns fara sa clipeasca :catelul rosu. Si acum ma intreaba zilnic cand vine catelul

Alexxia Ruty ( 25.07.2001 ) si Thea ( 28.09.2006 )


"Poti fi increzator in ziua de maine daca umbli astazi cu Dumnezeu!"

PERLELE RUTICAI Avem perle noi

www.totsites.com/tot/ruty_thea" target="_blank"> RUTY SI THEA AU PAGINUTA

POZE




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vauva spune:

quote:
Originally posted by inni

Lilina si a mea mai face podul dar fara sa o trag eu de maini. Pur si simplu..stand culcata se incovoaie dintr-o data. E perfect normal. Am citit in Capraru.
Daca nu o sa vrea sa se ridice in funduletz poti sa-l tragi tu mult si bine ca el n-o sa vrea.

*********************************************

[center][maroon][b]Inni, mamica de Ami (29.08.2006)
www.totsites.com/tot/ami" target="_blank"> Amalia si paginutza ei





Si Bianca se incovoaie dintr-o data asa cum spui tu. Bine ca ai citit ca e in regula ca deja imi faceam ganduri. Nici aici nu sunt toate borcanele de la Nestle "bio". Da eu i-am dat si de-alea "ne-bio".
Dar eu totusi nu pricep de ce doctorita nu i-a recomandat Alessiei sa i-i dea lui Armand borcanase "Hipp". Alea intr-adevar sunt ecologice si sunt chiar bune ca le-am gustat si eu. Si aici sunt cele mai apreciate si bineinteles cele mai scumpe. Eu una am incredere deplina in borcanaele de la "Hipp"

Alina&Bianca(25 August 2006)


POZE


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vauva spune:

quote:
Originally posted by amarantina
Acelasi lucru mi-l urez si mie si tuturor de altfel.




Asta da urare!Si eu imi doresc tare mult sa dau kilele jos si sa fiu "schiloada"

Alina&Bianca(25 August 2006)


POZE


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inni spune:

Vauva...cand incepi sa le dai jos ?

*********************************************

Inni, mamica de Ami (29.08.2006)
www.totsites.com/tot/ami" target="_blank"> Amalia si paginutza ei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adameasca spune:

Sim, e oribila broasca aia. Luk n-are asa jucarii hidoase.
Ralu, vazut una bucata maimutzica, frumoasa foc. Rasu'-plansu' e probabil de la dinti, la fel ca si balitul excesiv si rosul tuturor chestiilor care-i pica in mana.
Eloise, iti doresc sa ajungi ce-ai fost, ca s-o parafrazez pe Simona, dar oricum rau nu arati acum...
Lexi, dintii ies cand vor ei, nu exista o regula, nici o perioada anume de timp de cand incep semnele de eruptie dentara pana se sparge gingia. Mai da-i seara ceva nurofen, paracetamol, baga calgel, desi e cam apa de ploaie in faza de maxima intensitate si aveti rabdare si nervi de otel.

Si fi-mea face podul, cum ii ziceti voi, numai ca la ea asta e un mijloc de deplasare.



Ileana
poze,poze si iar poze...
Luca (2 octombrie 2003) si Ilinca (29 august 2006)
O poveste fara titlu...



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns inni spune:

Pana la urma iti mai pleaca calc. la reparat ? Sau a fost si s=-a facut bine ?

*********************************************

Inni, mamica de Ami (29.08.2006)
www.totsites.com/tot/ami" target="_blank"> Amalia si paginutza ei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Vauva spune:

Simoky am vazut si eu pozele de la botez. Foarte frumoase!!!Si ce frumos a fost aranjat localul! Sa va traiasca crestinul!

DiaB am vazut-o si pe Maia, ce dulcica e cum citeste ea cu tati si ce par mare si bogat avem


Ralu pentru Alexia, ca tare scumpica e!


Acu sa ma laud si eu: fii-mea isi scoate suzeta si si-o baga singura in gura. Nu nimereste din prima partea care trebuie dar stie sa si-o intoarca corect. In seara asta a inceput sa se tarasca. Am crezut ca nu vad bine cand am vazut ca-si ridica "poponeata" si se avanta in fata.E asa de haioasa. De dimineata am simtit eu ca e "diferita" cand am pus-o pe burtica la ea in patut cu capul indreptat intr-o directie ca sa o gasesc dupa un timp cu capul in partea opusa a patutului si tot pe burtica


Acu va las , ma duc sa ma culc


Nani,nani




Pupici

Alina&Bianca(25 August 2006)


POZE


Mergi la inceput