Fulguleti de noiembrie-decembrie 2006 (6)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns luly spune:

Dianocica vad ca avem bebeii de-o seama si cu aceleasi apucaturi legate de patut . Tu cum rezisti?

Luly mamica de Maria Isabela (03.12.2006) si Diana Andreea(04.12.2003)
varsta Diana
varsta Isabela
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asiza spune:

Dia, mersi pentru carticica...

Am pus pozeeeeeeeeeeee, pentru cine doreste sa vizioneze...

Oana cu Denis Cristian (19 decembrie 2006)

Varsta Denis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luly spune:

Asiza ce voinic frumos! E un dulce, sa-ti traiasca. Ati facut parada modei la caciulite/bascute!

Luly mamica de Maria Isabela (03.12.2006) si Diana Andreea(04.12.2003)
varsta Diana
varsta Isabela
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dia1609 spune:

dianocica, mai, ce pat ai putut sa-i iei lui dmic... pai chiar asa? bietul copil, sa nu poata dormi in propriul pat ca nu i l-a ales maica-sa bine ... ai pus poze cu pleata? ma uit imediat

asiza, sper sa apuci sa o citesti [:))] ... si sa-ti fie cu folos... io una nu ma apuc de cure acuma, ca nu ma simt in stare ... si ma consolez cu ideea ca mi s-ar strica laptele daca as tine o cura acuma
ti-am vazut baietul... mai, dar mare si frumos a mai crescut ... si ce mi-au placut caciulitzele lui

Dia de Oana (29.11.2006)

varsta Oana

poze OANA
luna 1
luna 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asiza spune:

Alex, cat sunt de frumoase pozele de la botez!!!! Abia acum am apucat sa le vad...Tu estiu frumoasa si eleganta, cu freza beton , tati e foarte elegant si mandru, iar bb Mark e un scump...e marisor deja si seamana foarte bine cu tati...si ati avut un tort SUPER...unde l-ati facut?...hai te pup tare tare...

Oana cu Denis Cristian (19 decembrie 2006)

Varsta Denis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanica2006 spune:

hai, mey, da toti bebeii s-au razvratit astazi?? Nici al meu nu a dormit mai mult de 20 min de dimineata de la 8,00, si numai ca=l laudasem. si cu pofta de mancare la fel, azi nu prea a papat bine, dar nu ma mai agit, au momente si momente,
Dia, eu ii dau lapte praf, asa ca ii pun 10 pic de bonisan in laptic.
danidani, multumesc de lamuririle cu sete bebelusului, dar din pacate eu nu alaptez Tocmai din acest motiv ma intrebam daca bebe mai are nevoie de ceva, daca e hranit artificial.
Oana (Asiza , superb bebe Denis!! Si maaaare!Arata ca david la 2 luni, dar noi ne-am nascut mai mititei! Avem si noi costumas albastru cu iepurasi!!!
Miro, picaturile pt. pofta de mancare prescrise de neonatolog sunt vitamine sau tot ceva natural? Si pediatra ne-a prescris tot pentru pofta de mancare ceva vitamine, dar parca nu as incepe sa-l indop de pe acum cu asa ceva.
Plaaaaaaaaaaange!!!
Vorba Ruxandrei : AM DOUA LUNI SI-S TURBAT!!!

poze David Mihai

ROXANA si DAVID MIHAI (20.11.2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asiza spune:

Luly, Dia, multumim de complimente...da, am facut intr-o zi parada modei la caciulitze...si mai avem inca multeeee...dar n-am mai apucat sa i le pun ca s-a enervat ...next time...

Oana cu Denis Cristian (19 decembrie 2006)

Varsta Denis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dolores spune:

le-am vizionat..mai fetelor,parca baietii nostri sunt gemeni,mie mi se pare ca seamana tare bine unul cu altul.e superb asiza..frumusel foc,dar am o rugaminte,nu mai fi trista.imi cer scuze daca nu e asa,dar asa mi s-a parut in poze.te pup

quote:
Originally posted by asiza

Dia, mersi pentru carticica...

Am pus pozeeeeeeeeeeee, pentru cine doreste sa vizioneze...

Oana cu Denis Cristian (19 decembrie 2006)

Varsta Denis



dolores si David Cristian -22.11.2006-

poze dolores
album David Cristian
catre primul anishor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dia1609 spune:

dianocica, m-am uitat pe poze...nu ai mai pus poze noi, nu? am vazut patutul buclucas... n-ai zice, pare tare pasnic .
imi place tare mult body-ul cu nypd ... arata mortal baietul in el
stii ca avem vanita la fel? la mine e a doua, am avut intai una cu forme si in care nu-i placea lui Oana ... se tot izbea de formele alea cand inota ... si asa ne-am facut cu vanitza asta, faina... i-o umplem aproape de tot si sta pana la gat in apa ... ii place de numa'... ratzusca o face mama


Dia de Oana (29.11.2006)

varsta Oana

poze OANA
luna 1
luna 2

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dandusa spune:

quote:
Originally posted by marcelac

na, ca mi-a furat asiza ocazia de a ma afirma

merci ca m-ai scapat de chin

PS sunt cuminte si astept sa ma bagati in seama... in definiv merit putina ignorare la cat am lipsit! Iertare



Eu te-am mai strigat ...asa ...citeodata...,dar tu te ascundeai... de noi...Am pus si poza cu printesa la admirat cind avea laptic la gurita...,dar tu tot la ascundatoare stateai...Si acum spune-mi...,ce-ai facut in tot acest timp?

VirstaCrinuta,luna 1,luna 2,luna 3

Poze Dandusa Mamici din C-ta

Mergi la inceput