Ai nostri, ca brazii! ian-feb2005 ( 39)LMA

Raspunsuri - Pagina 19

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kita spune:

Thank's Crinuta!
Ma mai prinde si ora asta pe acasa;
Eu sper sa nu devina obisnuinta, dar luna asta a trebuit sa ma implic in ceva reorganizari si evenimente si astea mi-au mancat timp;
Acum ma duc sa ma odihnesc, la socrella acasa la cativa pasi de noi, caci maine la 2 trebuie sa fiu la o sedinta si apoi am tot week-endul liber; Dar acum cred ca sunt sedata de atata cola si cafea bagata in mine ca nu am pic de somn;

Kita(Alina) si bebe Andrei (nascut pe 10 februarie 2005)
album

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BDana spune:

Am reusit si eu sa mai citesc cate ceva de aici in ultimile zile. Vreau sa felicit mamicile cu 2 sau mai multi copii, ptr ca se descurca minunat si mai ales ca, unele dintre ele, au si alte job-uri pe langa cea de mamica. Bravo lor!!
Eu nu stiu de ce nu imi ajunge timpul ptr nimic. Ori nu stiu eu sa ma organizez, ori chiar am prea multe de facut. Lucrez in ture, cand sunt acasa scot copilul la plimbare sau petrec mult timp cu el, ptr ca soacra mea in timpul cat sta cu el...doar sta. Nu il scoate afara si nici nu prea se joaca cu el, asa ca, eu si sotul, cand suntem acasa, incercam sa suplinim asta.

Cristi este un copil activ si tare vesel, vorbeste intr-una, face mici propozitii, stie si 3 poezioare, cunoaste formele geometrice...sunt multumita de cum evolueaza, desi, daca as fii fost cu el acasa probabil ca ar fii fost si mai bine. Suntem restantieri la cap. Olita. Nu cred ca va produce in curand ceva in ea, desi noi ne-am tinut in ultimul timp de capul lui .

Va doresc o zi placuta si un we minunat, in ciuda vremii.



Dana, mamica de Cristian (13. o1. 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

Apropos de olita, aseara, il vad pe Rayan ca sta in picioare si se uita in jos, aud un sunet, acela cand pipi atinge covorul ( desi avea chilotei) si vad cum se uda covorul in fata mea, neavand practic timp sa reactionez, desi olita era la 1 m de el

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Ubi spune:

La multi ani:
Bianca Maria si Albert-Adrian


www.ubi.ro
http://pg.photos.yahoo.com/ph/criszaman/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PatriciaArdeleanu spune:

La multi ani Bianca!!

cu o mica intirziere, La multi ani si pentru sarbatoritele de ieri, Maria si Alexia!!

Patricia si Rebecca (05.02.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lbelciug spune:

La Multi Ani Maria si Alexia, Bianca Maria si Albert-Adrian! Sa cresteti mari si aduceti numai bucurii parintilor.

Bubu, multumesc pt reteta de tort-masinuta. Intrebare: tu ii faci baie lui Vlad in fiecare seara? Noi numai de 2 ori pe sapt. baie generala.
Sirimie, multumesc pt sfat. Matei nu mai tuseste aproape deloc, max 2-3 ori pe zi, asa ca inca ii dau sirop din muguri de pin. La ce gradinita te-ai gandit sa-l dai pe Vladutz?
Alipiticot, merci pt link. Tu de pe net ai cumparat panza cu pricina? In magazinele din Ro parca n-am vazut...
Tomasa, bafta cu sesiunea! Sa iei numai note mari! Chiar ma intreb cum de ai timp si de invatat. Mie abia imi ajunge timpul sa acopar serviciul si treburile casnice.
Tigabita, nu e bun linkul. Trebuie sa nu fii logata pe yahoo si sa apara numele (username-ul) tau in link. Altfel, ni se deschid propriile noastre albume.

Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si 21s cu baby-boy2

Forum despre Flori Presate (3)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PatriciaArdeleanu spune:

cine intreba de baita, noi inca facem in fiecare seara, rar se intimpla sa sarim peste una. adora baia. pe cap ii fac cam la 3 zile, asta daca nu apuca sa isi toarne ea apa in cap.

Patricia si Rebecca (05.02.05)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kris spune:

Ubi, Patri, Liviana, va multumim din suflet pt urari!

ALBERT ADRIAN !

Si noi facem baita in fiecare seara, cu mici exceptii. Iar pe cap, ne spalam de 2 ori pe saptamana.

kita dragut bancul! chiar asa se si intampla..nu ca am fi lenesi..pt ca asa ne-a format societea..

DanielaI si MaihaT..nu ne povestiti cum au fost petrecerile?

O ZI LINISTITA!

albume foto
Kris si Bianca Maria (26.01.2005) ora 14.00

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Amaya spune:

La multi ani BIA si ALBERT! Sa fiti sanatosi, frumosi si cuminti si sa aduceti multe bucurii parintilor!

Oana 37+ si nazdravanul Andrei (18.02.2005)

Comorile mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

BIANCA SI ALBERT!

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput