De cate ori??????

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns angelapriboi spune:

Androix ai fost de nota 10.Asa ca ai de la mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns preda_vicky spune:

.
Daca ar fi dupa el, nu am face altceva. Dar sunt perioade cand o facem in fiecare seara cel putin odata, si sunt perioade in care o facem de 2-3 ori pe sapt. Depinde de mine, de fiecare data, cum ma simt, cat de obosita sunt...rar de tot e invers! Iubesc si sunt iubita. Si e minunat!


http://community.webshots.com/user/viki39

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Si eu pierd vremea pe forum ...am fugit la actiune...nu de alta dar sa nu raman codasa

==========
Corina
Albumul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina_nz spune:

quote:
Originally posted by Danelutza

quote:
Originally posted by ina_nz

In fiecare zi.
Fie ca el e acasa sau nu :)

Ina





Cu cine, cu cine ? sau cu ce




cu cine sau cu ce se gaseste prin casa


Ina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielac spune:

quote:
Originally posted by ina_nz

In fiecare zi.
Fie ca el e acasa sau nu :)

Ina



Ina
(da-mi si mie reteta!)




Suferinta unui copil de 4 anisori, Radu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaintruder spune:

pai... cand eram gravida nu era zi sa nu facem prostii (mi se urcasera hormonii la cap si-mi crescuse libidoul de am crezut ca-s nimfomana....), dupa nashtere, exceptand cele fix 5 saptamani, se rudusera la jumtatate cam o jumatate de an, apoi erau valuri de pasiuni zilnice si chiar continue urmate de dormit spate in spate cateva zile.... Nu am fost foarte atenta la contorizat, dar o singura data stiu ca a durat vreo luna jumatate de abstinentza impusa ca eram in prag de divortz... bineintzeles ca ne mushcam buzele unul langa altul in pat, apoi nebunie totala ca eram des fara fata acasa, apoi de vreo 6 ori pe saptamana, apoi iar 3 saptamani pauza prin octombrie, apoi nebunie cum prindeam momentul pana pe 27 decembrie 2006. Si de atunci ni s-a dat Interzis de la stapanire pe motive medicale. Si e tare greu, of of... pana pe 20 februarie cica ar trebui sa fiu irascibila si de nesuportat.

diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns angelapriboi spune:

Diana ti-am urmarit povestile,asa ca crede-ma ca sunt alaturi de tine.O sa fie totul bine si o sa trece-ti voi din nou la actiune.Atunci o sa ma tin cu contoarul dupa tine.Nu-i asa????????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianaintruder spune:



diana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ladymina77 spune:

Interesant subiect:)
10 ani de casatorie e mult sau putin?Greu raspuns:)Cat despre frecventa sincera sa fiu n-am contorizat dar a fost si 7 zile din 7 si pauze de 2 sapt ,apoi iar de 2 ori pe zi si tot asa.
http://community.webshots.com/user/ladymina77

mina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Laura Ioana spune:

Aproape zilnic Suntem impreuna de 14 ani si casatoriti de 5ani


Poze Laura

Mergi la inceput