leganat

leganat | Autor: ralbus

Link direct la acest mesaj

Multumesc Gabi pentru raspuns.Pana cand a implinit 2 ani am dormit cu Teodora mea in aceeasi camera, dar apoi am luat-o intr-o seara cu noi in pat si de atunci asa se intampla in fiecare seara.Intre timp ne-am mutat la casa si mi-a fost teama s-o las singura in camera ei.Asa ca dorm cu ea.Am incercat sa plec dupa ce adoarme ,dar s-a trezit noaptea si m-a strigat speriata mititica.De imbratisat nu mai va spun!E un copil asteptat 10 ani, asa ca va dati seama cat de indragita e de toti!.Va doresc tuturor o zi cat mai placuta!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Gabi_K spune:

bine ai venit pe forum!
Oare nu e suficient pt ea s-o strangi in brate inainte sa adoarma? Sau sa te culci langa ea?

Gabi(ex- gabibarta)+Robert(20.05.1997)+Lili(17.05.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralbus spune:

quote:
Initial creeata de ralbus

Bunadimineata!
Am o fetita de 4 anisi 3 luni si ca sa adoarma se leagana sau loveste perna cu capsorul, cateodata foarte tare.As vrea sa stiu de ce face asa.Am crezut ca e normal si va trece cu timpul de la sine.Dar mi-e teama sa nu fie ceva mai grav.Astept cu nerabdare un raspuns, care sper sa fie incurajator!
Va multumesc mult!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flaviutza spune:

hahaaaaaaaa! maica-mea se leagana si acum la 48 de ani inainte de a adormi! si n-are nici o problema!!!!

ALEXIA,2 ANI ,7 LUNI
http://s127.photobucket.com/albums/p127/alexis1980_photo/

Mergi la inceput