LA REDOUTE -FRANTA

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Bratu Monica spune:

Nu/Merge foarte bine iar la paginile cu noua moda de primavara are fond sonor.

Monikka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Si la mine au mers ok, numai la unele cu muuulte pagini la ultimele nu imi apareau pozele.
Fetelor, totusi, am simulat o comanda, mi-a adaugat la total 6 euro plus inca un euro si ceva. Dar ce nu stim inca e daca aici cand vin (la posta inteleg) mai platim ceva sau nu. Sa nu ne trezim ca mai adaugam inca ceva. Asa am gasit chestii interesante si m-as risca sa fac un test.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bratu Monica spune:

Am vorbit cu coneva din Franta si mi-a povestit despre ei ca fiind o firma de incredere care nu fura bani de pe cerdurile oamenilor si mai ales ca produsele au calitate foarte buna.eu m-am riscat cu 60 de euro la inceput(mi-ar place mult mai multe chestii de acolo) dar vom vedea ce vine si mai ales cand sosesc.
Nu cred ca am putea avea probleme ,sincer dar dac-o fi sa mi se intample asta e !Soarta!

Monikka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns karfe spune:

am facut si eu o comanda acum la ei,in cat timp vine?am luat ceva ptr haiducul meu si o bluza ptr mine.va scriu despre calitatea lor cand imi vor sosi.

fab

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madau spune:

Monica carevasazica te-ai riscat pana la urma?. Eu am vazut hainutele comandate de prietena mea de la ei, sunt super. Am comandat si eu sapt trecuta, chiar sunt curioasa in cat timp vor ajunge.

Madau si Alexia Miruna (15 dec 2005)
pozici la 1 anisor, Revelion 2006
www.geocities.com/nov_dec_2005/povesti2005.htm#madau" target="_blank">povestea nasterii Mirunei
filmuletze poznase www.dropshots.com/madau" target="_blank">1 si www.dropshots.com/Miruna" target="_blank">2
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04435806e76a5905bfb2&skin_id=4&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet aniversar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BiuMil spune:

eu am comandat pe 12 decembrie si am primit pachetul vineri...cum am spus insa, fiind si perioada sarbatorilor ma asteptam. alte dati primeam in 2, 3 saptamani max...

Bianca si bb Milan 20 octombrie 2005

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aissa spune:

Pai si spuneti fetelor, fata de ce factureaza ei (adica totalul simulat de mine, cu tot cu taxe era X euro) mai platesti ceva aici la ridicare?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bratu Monica spune:

Da Madalina,in cele din urma m-am "raisact"cu o comanda si abia astept sa le primesc. Ceea ce trebuie sa -ti spun este multumesc ,deoarece tu mi-ai spus ca se poate comanda si din Romania.Stiam ca exista La Redoute dae nu credeam ca se poate comanda din Romanica noastra.Deci MULTAM! si poate mai auzim din astea.Am sa incercde asemeni sa vad daca pot accesa site-ul revistei www.3suissses.frsi sa vedem ce mai e si pe acolo.
Puteti cauta si voi www.3suisses.fr

Monikka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Bratu Monica spune:

Chiar merita vazut au si aici reduceri de 65%.
Deci suuces si aici la shoppingat!

www.3suisses.fr

Monikka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Jasmine spune:

Intrebare : cand faci comanda trebuie sa ai deja cardul?Iti cer datele de pe card la inceput,cand faci comanda?Si banii de pe card cand ti-i iau,cand faci comanda sau dupa ce ai primit produsele?

Jasmine si Radu (26.10.2004)

Mergi la inceput