Colectia de toamna-iarna 2005(113)

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Madutza10 spune:

Cami ,zici ca ne-am vorbit cu filmuletele astea :)

ORLANDO_ANDREAS
(9.12.2005)
si MAMI MADA


www.onetruemedia.com/shared?p=1b913bfba91d89dbb55d45&skin_id=7&utm_source=otm&utm_medium=image" target="_blank">FILMULETZ ..,CA TOT E LA MODA :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ela27oana spune:

CLAUDIA-OFFFFFFFFFFFFF,SI EU care teinvidiam si te admiram pt puterea ta de a privi lucrurile,chiar ma andeam ca eu nu as putea sa fiu asa calma ca tine,dar se pare ca era doar linistea dinaintea furtunii,imi imaginez ce poate fii in inima ta,dar curaj o s avezi ca va fii bine,imi vei lipsi de la plimbarica,pupici multi tie si lui lucasor,sa fie bine

pozele sunt din austria???

Ela si Oana-Daria

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia_daniela spune:

Am vizionat filmuletele si m-am emotionat! Superbe ! Avem copii minunati si nu-mi vine sa cred cum a zburat timpul , avem copii mari!

Cami mami & Daria
Dariuca creste si iar ... creste!
Mami si Dariuca (02.01.2006)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1b04cfdc1cfe02b5824f0c&skin_id=7" target="_blank">Primul anisor din viata Dariei!
Fii sincer fata de tine insuti si atunci nu vei putea fi fals fata de ceilalti! (Shakespeare)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns canuta-om-sucit spune:

M-am uitat la toate filmuletele! Super!

Gabi vreau sa iti spun ca mie mi se pare ca semeni fizic foarte bine cu sotul tau!

Aura si samburelu' Dimitrie
Don't argue with an idiot. They'll drag you down to their level and beat you with experience.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_77 spune:

Madau, io-te ce ne-ai facut!
A dat patima filmului peste noi!
Sa traiesti o mie de ani pt idee!

Ioana si Maria (29.11.2005)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ea9815662d7c2a948441b&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Maria are 1 an
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_alexia spune:

Noki, spune-le celor de la RDS ca ai Windows XP Service Pack 2 si o sa vezi ca merge sigur si fiberlink-ul lor. Probabil n-au auzit in viata lor de Nemesis asta, care de fapt nici nu e o versiune de windows ci o compilatie de windows xp sp2+ office + Nero + alte tools.

Inca n-am agsit timpul sa va vizionez filmuletele, de-abia astept, ce bine ca le-ati pus si voi inainte de weekend!

Ripley, asta e si smecheria site-ului, sa nu poti salva filmuletul local, ci sa continui sa-i vizitezi, si tu si cei care mai primesc link-ul. Chestiunea se poate totusi rezolva cu ceva tool, daca am timp caut, dar nu pot promite, din pacate .

Maria & Cristian (22 dec 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

mai, io am facut filmulet de Craciun, dar il tineam intim, dar acu', dupa ce m-am uitat la ale voastre - foarte dragutzeee, am zis ca nu e rau sa vi-l arat si pe-al nostru. e la semnatura, enjoy.

vindecarea lui nic merge greu, abia face de consistenta "piure" in loc de "apa", plus ca azi a mai vomat o data...



mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/otm_site/auth_preview?work_id=1772232" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana_77 spune:

Anda, nu e bun link-ul! Sanatate la poet!
Ionikka, nu te mai scuza atat! ca mai avem nevoie de sfaturi de specialitate.

Ioana si Maria (29.11.2005)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=1ea9815662d7c2a948441b&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">Maria are 1 an
poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda77 spune:

acu' cre'ca merge. ia vedeti


mami de poet(09.12.2005)
poze cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.dropshots.com/nichita" target="_blank">filme cu puiutul meu, Nichita-Andrei
www.onetruemedia.com/shared?p=1b0ac86d3df77a7c0a7ba6&skin_id=0&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">montaj anual

"cel mai bun dar pe care il putem face copiilor nostri este sa stie ca sunt iubiti"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dordia2000 spune:

Gata fetelor...m-am intors de la dr. pe la 19.30...cu vesti...nu f.bune...am inceput acupunctura...si sper sa mearga si sa ma mai lase ca taaaare ma doare. Partea proasta e ca nu am voie sa ridic cu mana dreapta si sa o tin la repaos cat mai mult asa ca....nasol. Ca pe pitic tot tb sa il schimb si ... sa il mai ridic in tzarc, din tzarc.ertc. Nu stiu ce ma fac cu carutul de carat pe scari...dar pb ca...il voi lasa la uscatorie la parter ca altfel...nu as putea iesi cu el afara!!!

Gata cu vaicarelile!!!

Suuuuperbe filmulete...am ochii in lacrimi...si chef sa ma apuc si eu de un filmuletz....Offf Madau ce ne facusi!!! Idee minunata dealtfel!

Diana mamica de Stefan-Cristian
14.11.2005

Mergi la inceput