bucurii de sept-oct 2006 (27)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

cecilia, poza cu ada cu tortul la 3 luni e


Lilina si Vlad - Alexandru (23.09.2006)
www.totsites.com/tot/lilina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _Ralu_ spune:

alessia, este infanrix pe piata! e plin help-netul si dona! astea le stiu eu! in seara asta se duce si marius sa-l ia! si sambata mergem si noi la intepat!

offff, iar s-a trezit maraita. m-a rupt azi....

cecilia, m-au binedispus bancurile tale! v-as zice si eu unul pe care l-am citit ieri dar e cam fara perdea si mi-e frica...

poze n-am reusit sa vad.













raluca mami de www.totsites.com/tot/alexia-maria" target="_blank">alexia-maria care creste si tot creste...
o intamplare fericita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

va las sa va amuzati cu niste poze de la revelion

Lilina si Vlad - Alexandru (23.09.2006)
www.totsites.com/tot/lilina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns eloise spune:

quote:
eloise (hai sa-ti spun ca, in momentul cand am citit de diversificare nu m-am gandit la diversificarea mancarii bb-ului ci, ma rog, o diversificare a metodelor de ... satisfacere, recunosc. Dupa am ras singura cand mi-am dat seama ca e o diversificare atat de inocenta - da, si eu alaptez si intentionez sa alaptez pana la 6 luni)

Mai Roxana ...

Andra si Vladut (14.10.2006)
Cum a venit pe lume Vladut
puiul meu creste...

pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Cici bine ai revenit in peisaj!Super bancurile! Iar de fete ce sa mai zic?Superbe!Amandoua!(poza aia cu tortul e faina si cea de dinainte in care rade Ada si are o freza turbata rau...!

Lilina voi ati avut bal mascat de Revelion? Tare scump Vladut!

Pupici!




Ioana de Alesio Andrei(08.10.2004)&Nicolas Mihai(17.09.2006) ----------
Fetele bune se duc in rai dar fetele rele se duc unde vor...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lilina spune:

da, chiar daca am facut revelionul acasa, ne-am cumparat diverse accesorii si mustati false si ne-am distrat la maxim
am descoperit un site de unde poti sa-ti comanzi diverse costume

Lilina si Vlad - Alexandru (23.09.2006)
www.totsites.com/tot/lilina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _Ralu_ spune:

sandra, am uitat sa-ti raspund. despre Z-ul din carrefour orhideea vb. serios, chiar ma indispun fetele alea de cate ori intru acolo si-mi piere orice chef de cumparaturi. am crezut ca e doar impresia mea, dar acum ca a zis si marina.....daca aveau site chiar as fi facut o sesizare....poate-i scriu lu' esca la protv sa-si aleaga angajatii mai cu grija! am sa merg in unirea data viit!



raluca mami de www.totsites.com/tot/alexia-maria" target="_blank">alexia-maria care creste si tot creste...
o intamplare fericita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gripo spune:

CECILIA si LILINA, foaaaaarte frumoase pozele si bebelusii, normal.

Editez: DEEA si AMI, cate un pentru fiecare fata frumoasa care i-a lasat mesaj lui fi-miu, si DEEA a zis RADUCU ca te serveste cu ce vrei tu, ca are bani si face cinste.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns _Ralu_ spune:

nu mai stiu cine intreba de nan1. au in carrefour! noi numai de acolo luam si-s mereu gramezi de nan cat vezi cu ochii...

mey, da' astia de la carrefour ar trb sa ma plateasca bine de tot la cata reclama le-am facut! da' ce sa fac daca de acolo ne facem cumparaturile?



raluca mami de www.totsites.com/tot/alexia-maria" target="_blank">alexia-maria care creste si tot creste...
o intamplare fericita...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns simoky spune:

Inni la noi a venit 153 RON, 4 camere in Sebastian.



Simona mamica de David Mihai (18 octombrie 2006)
DAVID MIHAI
O familie fericita
Uite cum cresc...
Poze din tinerete
La fel!

Mergi la inceput