Ai nostri ca brazii! - ianfeb2005 (38)LMA!

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

La multi ani, puiutilor!
Natalia
Mandy
Amanda
Simona
Victor

Sa cresteti mari si sanatosi!

Ajung si eu maine pe la 17:30. Ramane stabilit?? ca poate nu mai intru mai tarziu...Liviana, poate poti sa pleci si tu la 6...


Multumesc fetelor pt. raspunsul cu putica. Noi nu vrem la dr., poate se va face singura...mie mi se pare ca Vlad are putica mica, dar cand mai are erectie e destul de maricica . Vom mai astepta o perioada, poate se mai desface singura.
Maine il duce tati la vaccin.

Of, daca ati sti ce suparata sunt...de fapt ingrijorata...nepotica mea a vomitat azi-noapte in somn si s-a inecat rau, a dat ochii peste cap si nu mai respira...i-au facut respiratie gura la gura si in cateva secunde si-a revenit...am crezut ca lesin cand mi-a povestit sora mea...of, doamne...tocmai ce iesise din spital cu ea dupa o enterocolita mai nasoala si era si ea bine, iar acum asta...mi se rupe sufletul...


Oana si Vladutz (2 ianuarie 2005)
Poze cu Vladutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia345 spune:

Bubu,nasoala faza cu nepotica.Imi pare rau,hai nu te mai ingrijora,totul va fi bine!

Lavinia


Natalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Crinuta, vii maine? Iti aduc colorantii, ii pun acum in sacosica sa nu-i uit!

Lavinia, da...foarte nasol...erau asa de speriati...sper numai sa nu mai pateasca ceva...

Oana si Vladutz (2 ianuarie 2005)
Poze cu Vladutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Azi a fost cutremur? A simtit cineva?


Vladut a deschis frigiderul si mi-a zis: Moco, papi! adica vrea morcov! Hi, hi...i-am curatat unul si acum rontaie din el!



Oana si Vladutz (2 ianuarie 2005)
Poze cu Vladutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lbelciug spune:


Tocmai am venit de la eco. Sunt tare dezamagita. Se pare ca e tot baietel....

Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si 19s cu BB2

Forum despre Flori Presate (3)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lavinia345 spune:

Liviana,cum poti sa fii dezamagita?Hai lasa ca e bine ca e baietel,sanatos sa fie!O sa fie o fetitza cu trompitza!

Lavinia


Natalia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta spune:

quote:
Originally posted by lbelciug


Tocmai am venit de la eco. Sunt tare dezamagita. Se pare ca e tot baietel....

Liviana - mamica fericita a lui Matei (21.02.2005) si 19s cu BB2

Forum despre Flori Presate (3)








Tu plangi ca este " tot" baietel?
Eu toata viata mi-am dorit baiat, de fapt 2 baieti. E minunat sa ai baietel, de ce plangi?
Nu e tot copilul tau?

Ei si daca vrei si fetita, mai faci unul si gata si la o adica, poate ti-a spus gresit la ecograf, totul e posibil.

Hai, nu mai plange, copilul simte tot.



Apropos, la cine ai fost la eco?
Data trecuta la cine ai fost? Ti-a spus atunci ca e fetita?

Crinuta si Rayan



Fara Dumnezeu nimic nu e.
http://www.jnsr.be/ro.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MihaT spune:

Liviana ,nu fii dezamagita,ai sa vezi cat ai sa te bucuri cand ai sa-l tii in brate.

Sotul meu a fost ffff.dezamagit cand a aflat ca avem fetita,si acum zice ca nu ar dau pe o mie de baieti.Asa ca fruntea sus...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubu05 spune:

Aaaa, Liviana...cum sa plangi?? Esti o curajoasa si e puiul tau! Sunt convinsa ca nu o sa mai fii dezamagita cand il vei tine in brate!

Oana si Vladutz (2 ianuarie 2005)
Poze cu Vladutz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kris spune:

Bubu, imi pare rau pt nepotica ta! Vai ce tare a fost surioara ta! Sanatate maxima! si inca unul stii tu pt ce!

Liviana, poate pana la urma va fi fetita! Si eu te rog sa nu fi dezamagita, ii transmiti la bb.

MihaT, si sotul meu zice ca sotul tau, ca nu ar da-o pe Bianca pe 1000 de baietei..dar daca al 2- lea va fi baietel nu e rau..dar ar iubi la fel si o fetita.

Lavinia, sanatate intregii familii! scumpei vostre fetite!

albume foto
Kris si Bianca Maria (26.01.2005) ora 14.00

Mergi la inceput