Mamici de septembrie-octombrie 2007 (2)

Raspunsuri - Pagina 12

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Fetelor va multumesc din suflet pentru cuvintele frumoase!!! Va rog sa ma stergeti din listuta... Oricum sunt optimista si va promit ca veti mai auzi de mine.. ! Va pup pe toate si va doresc din suflet sa aveti parte de o sarcina usoara si bebelusi sanatosi si frumosi ca voi!
Sa-mi tineti pumnii sa se termine cu bine! Mi-e asa frica..



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irinabobe spune:

biby eu zic sa nu te stergem inca, cel putin pana nu aflam ceva sigur. eu iti tin pumnii sa fie totul bine pana la urma. hai multa forta si sa stii ca suntem alaturi de tine.

4+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Nici eu nu sterg nimic din lista, Biby! Eu te-am pus si sper ca ti-am purtat noroc, asa ca asteptam, poate cine stie, ramai pe listutza.
Cristina, am adaugat data ta iar la tine Irinabobe nu am mai trecut nimic, ca iti calculasem eu data si era deja trecuta.


Nana, 4+
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Ana ca vrei sa ne ajuti pe toate. Iti tin pumnii sa fie totul bine.
Sim, se pare ca e o problema mare cu foamea asta. Sper sa nu ne ingrasam f tare.


Nana, 4+
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devylla spune:

Ma linistesc sa vad ca majoritatea sunteti cam cu aceleasi simptome.
Si eu am citit ca prea multe kg in plus se depun ca strat adipos si dauneaza si ingreuneaza nasterea.Asa ca,chiar daca mananc,mananc in portii mici si incerc sa nu exagerez prea tare intre mese.Citeam zilele trecute,defapt imi citea sotul dintr-o carte,ca acum in primul trimeastru de sarcina,trebuie sa mancam la fel ca si inainte.
Eu am fugit acum,la mine e seara.
Va pup,o zi frumoasa in continuare!

Sabina Y.4+

japonia prin ochii unui amator

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristina85ss spune:

NanaMotoc multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Fetelor, iertati-ma ca intru peste voi, nu sunt graviduta desi imi doresc din tot sufletul! Vreau sa-i raspund Cristinei care mi-a dat un raspuns la aspirante optimiste. Referitor la durerea de ovar din partea stanga , la tine a fost sarcina, dar la mine durerea asta e in fiecare luna de o buna perioada, deci nu are cum sa fie sarcina. Acum sunt in Z 12 si sunt in toiul durerii de ovar, maine trebuie sa-mi treaca.
dar sa dea Dumnezeu sa raman si eu repede graviduta si sa vin la voi ca e bine.

Va pup pe toate si sa aveti sarcini usoare si bebei sanatosi.

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Claule, si iti tin pumnii sa vii la noi la odisee.
La multi ani ptr Razvan nazdravan.

Cu placere, Cris!

Eu plec la dentist acum dar promit sa revin. Sper sa nu vrea sa imi faca radiografie, ca acum chiar nu se mai poate. Sa imi tineti pumnii.
Pupici.


Nana, 4+
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Marunzika spune:

NanaMotoc tin pumnii !
Biby imi pare rau !
Sa auzim numai de bine!


4+

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns blueeyes2003 spune:

Nana sunt bine,ma pregatesc pentru vizita la medic! Iti tin pumnii daca mergi la dentist,sa scapi usor!
Biby nu te stergem din listuta,poate te intorci la noi.Iti tin pumnii sa treci cu bine peste tot.Ma bucur ca esti optimista,te admir mult!
Irina varsta sarcinii se calculeaza de la UM.
Va pe toate!



Mirela6+
Our little Miracle!

Mergi la inceput