FIV in Ungaria 7

Raspunsuri - Pagina 30

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cornelianeli spune:

felicitari daniela!!!!!!!!!!!!
felicitari liana!!!!!!!!!!!!
doamne,fetelor ma bucur atat de mult pentru voi,abia am asteptat sa ajung acasa sa deschid calculatorul....felicitari inca o data



"Un singur lucru face visele imposibile: frica de esec." (P.Coelho)



my ticker


POZE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ZoRi spune:

Liana FELICITARI! MA BUCUR DIN TOT SUFLETUL PENTRU TINE, SA-TI DEA DD SARCINA USOARA. Nu-mi vine sa cred tu ne-ai pacalit parca spuneai ca ti-a venit cm? Oricum, e bine cand totul sr termina cu bine. Ai grija de tine.
Daniela FELICITARI si o sarcina fara probleme!
Doamne ce ma bucur pt voi!
Andicu se pare ca FIV-ul nostru va fi abia prin toamna dar inca nu stiu sigur.
Auburn si pt bebelina ta jucausa.
Va pe toate
ZoRi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chivutamonica spune:

LIANA,
FELICITARILE MELE !
BROVOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO
,MONI
BUBULINA1,CE MAI FACI DRAGA MEA?
,MONI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Mooaammaaaa, ce-am pierdut !!!

Pai voi va tineti de glume?! dati palpitatii lui bebe din burtik ?!

LIANA , esti cea mai tare mama! m-ai lasat masca si daca nu ma tinea burta la vale trageam si-o topaiala in fata calculatorului!!! bravo draga mea! FELICITARI din tot sufletul!!! sa-ti dea Dumnezeu sarcina usoara si bebe/i sanatos/i! parca vad ca ai si 2 ! eu zic ca ai batut recordul printre noi, avand in vedere ca dr Chivu ti-a "facut-o" cu inseminare!

Daniela, felicitari iubita! bravo, reusita super! sarcina usoara si bebe sanatos!
Ma bucur tare mult sa vad ca se invioreaza atmosfera! Va e clar ca de-acum o sa curga reusitele, nu? ce daca ninge prin tara, la noi a venit PRIMAVARA !

la toate!


ps. Liana, stiu ca acum esti cam ocupata, dar iti revine onoarea sa deschizi un nou capitol! eu mi-am facut datoria si se pare ca a purtat noroc, cel putin tie si Danielei! asa ca, "by my guest" si fa-o pt fetele noastre, sa tragi piciorul cum se zice!





Andicu 16+
Poze noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

Andicu a tinut faza!!! si vezi sa fi cu ochi-n patru..ca urmez eu

PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ioana78 spune:

Liaaaaanaa [blue]Asta da veste buna ! Cred ca esti in culmea fericirii ! Iti doresc sarcina usoara si bb sanatos ! Ai grija de tine si !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

Uolteancoooo ..... mai lasat paf !!!! O sarcina usoara sa ai, fara probleme si un bebe sanatos in burtika (pana la 40 de saptamani, nici mai mult, nici mai putin).

Olteanca e gravida, olteanca e gravida, olteanca e gravida
Cred ca grasu-i in al noualea cer de bucurie

Deschisasi drumul spre reusite prin inseminare!!!


daniela, FELICITARI , multa, multa sanatate, o sarcina usoara foarte.
Pup puiutul dulce din burtik




_
Printesa noastra,Alexia

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nmirela71 spune:

de Olteanca,crezi ca avem nervi din fier?Plangeau,fetele pe forum din cauza ta ,si tu .
Ai noroc ca esti cu an burtica altfel luam eula tine.Multi,multi pe burtica si ai grija de tine,paaaaardooooon...de VOI.
Mirelus cu parul roz

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bubulina1 spune:

Hello fetele, care mai treceti prin Budapesta nu ma ocoliti! Liana a trecut si acum e , cred ca i-am purtat norok
Daca aveti nevoie de informatii gen curs valutar sau altele, va stau la dispozitie!

Bubulina

Speranta moare ultima!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bety spune:

Pusule, ai reusit!!!!! Ma bucur mult pentru tine...hai de povesteste, ca doar altceva imi spusei acum cateva zile!
Sarcina usoara si un bebel sanatos...mai vorbim noi!
Te din toata inima!


"Oamenii buni au parte de lucruri bune."
Beatrice are bebelina mult dorita
Poze dragi

Mergi la inceput