FIV in Ungaria 7

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns chivutamonica spune:

Crinuta,Liana,sa sta-ti linistite ca o sa fie bine,va tin pumnii,doamne ajuta!
O intrebare daca stiti:care este nr.min de ovule care pot reusii a face in FIV?Eu,stiu ca cel putin 6 [este sansa}dar vreau si parerea voastra.
am mai scris acest e-mail dar nu mi-a aparut,oare de ce?Am deranjat pe cineva!Poate ma ajutati,vreau sa stiu si parerea voastra,poate vi s-a spus la Budapesta,cind a-ti mai discutat cu doct.
,pe toate MONI



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chivutamonica spune:

In sfirsit a aparut si am vazut raspunsul de la Andicu,la care-i multumesc tare mult.Poate mai stiti si voi cite ceva.
,MONI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Liana, te pup mult si te imbratisez cu multa dragoste!
Iti multumesc din suflet pentru vorbele tale frumoase, ai reusit sa ma faci sa plang!
M-am gandit tot timpul la tine, sa iti fie bine, sa decurga totul asa cum trebuie, sa fie totul bine pentru ca meriti!
Sunt alaturi de tine si ma rog la DD sa faca o minune si la sfarsitul lunii sa ne dai vestea cea mare ca vei fi mamica!
Te pup, iubita, numai bine iti doresc !


Nana, 5+
In asteptarea lui
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

Nana tu stii ca io te iube mult..
Delia stiu ca o sa intri si pe aici sa vezi ce fac icred ca am mai spus pe unddeva dar am uitat unde imi pare rau ca nu am vb atunci cu tine la tel.imi venea sa'l omor pe grasu ca luase tel cu el.
Mirelus cu parul roz nu erai tu aceea pe care io am vazurt'o langa acel tip..si tu nu aveai agenf=da ci tipul deci nu ai fost tu..sa auda domnul cu trei copii..nu era soatza dvs..nuuuuu,,
imi pare rau ca nu te;am cunoscut...dar mai e timp..asa ca mama baga la greu scrie si tu mai multe mesaje sa poti sa'ti activezi mesajele private ca as avea sa te intreb ceva..Ighen?
chivutamonica ti'a spus andicu..asa e..
andicu te pupacesccc..
legaturooooo ete ca sunt colea..stai tu linistita ca si asa sta grasu cu bata prin casa dupa mine..mi'a zis ca se duce si imi ia o camasa de forta ca sa ma tina in patvezi ca si io mi'am baut cafeau cand am facut hormonalele..
Pis multumesc incerc sa stau cat mai linistita..te pup..
danotino multumesc...te pup..si mie mi'a fost dor de voi..


Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...

Un fulg pentru seara de Craciun




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miki-miki spune:

Olteanco, te . Sper sa fii cuminte si in curand sa ne anunti de II. Nu am reusit sa citesc tot si nu stiu de ce FIV-ul s-a transformat in IA dar iti doresc sa nu mai ai nevoie de IA si de banutii ramasi sa-i faci o camera frumoasa lui bb. Cat ai fost pe acolo nu ai mai aflat nimic de banca de ?
Mirelush cu paru roz te rog sa-ti activezi PM ca sa te pot intreba ceva. Dupa 10 mesaje scrise iti poti activa PM.

Miki

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pussi spune:

ce liniste pe aici..unde ati fugit toate??? sau sunteti ocupate???

PisChivu tot dragut a fost, nu stiu daca si dupa ce am plecat eu??? ca l-am tinut cam mult cu toate intrebarile mele si mersi pentru cafeau din dimineta de Z2..ca de mancat nu pot asa devreme

Andicu mersi de lamuriri, dar sa sti ca nu ma terminat cu intrebarile asa ca: tu ai luat acid folic inainte de FIV 2, crezi ca mai are rost sa iau daca iau Elevit de acum??? Si sa nu te saturi de mine

nmirela eu m-am uitat dupa tine dar nu te-am vazut...dar am vazut o fata cu parul roz lung si daca nu ma insel cu palton lung culoare inchisa pe la 16:30 ora Ungariei pe strada, trecea prin fata chioscului verde cu produse de patiserie - asta fiind marti --- e ca faza cu acul in carul cu fan Tu erai?? Respectiva era super draguta...cat am aapucat eu sa vad.

Liana la pat te rog...

De crinuta cine ne spune mai multe ca vad ca nu apare???



PUSSI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Liana30 spune:

legaturoooo fusai,,acu aprui..
miki io nu am mai aflat nika..da cica ioana a vorbit ceva..ceva cu el..stai sa apara si o intreb io..iti spun cum aflu..sau cred ca Mirelus cu parul roz stie sigur..cel mai bine..


Vreti sa faceti ceva? 5 euro pentru o viata!!

Putin cu putin se aduna marea...




"Nimic nu-i imposibil!"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns chivutamonica spune:

LIANA,stai cumninte la patut,mama draga.
Crinuta,iti tin pumnii.
va doresc un week-end placut si fertil.
eu,schimb prefixul,vai de mine!
la toata lumea,MONI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariaioanaxx spune:

ciao fetelor, am dus multa munca de lamurire cu sotul zilele acestea ca nu mai voia sa ma lase sa fac FIV, ii este frica pt. mine sa nu patesc ceva, dar l-am lamurit pana la urma ca nu este nimic periculos; ziceti-mi si mie ce efecte secundare ati avut in urma stimularii?verisoara mea nu s/a simtit prea bine;
Mirela o sa iau legatura cu tine la sf.lunii februarie pt. mai multe amanunte despre traducere.
Mai am o intrebare pt. voi, este obligatoriu a sotul sa mearga la fiecare consultatie? la ultima e sigur ca trebuie sa mearga sau cel putin sa fie acolo in ultimele zile pt. donatie.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nmirela71 spune:

Liana nasico ,daca tot mai botezat te ascult si trimit al 10-lea mesaj.Ami pare din ce an ce m-ai rau ca nu ne-am antalnit ,cred ca ne,-am antelege tare bine,nici tu nu ai toate rotile .Merci ca te -ai gandit la pruncii mei si mi-ai linistit sotul.si acum caraie aici langa mine
pussi,daca avea parul cret si palton lung gri anchis cu blanita,eu eram ,la 4 am terminat la Kaali un ET.Dar daca spui ca erasi draguta atunci siiiiigur pe mine mai vazut[;)...era si desteapta cumva,....pe toate fetele
citat Liana< Mirelus cu parul roz,<

Mergi la inceput