Vine barza?(34)

Raspunsuri - Pagina 26

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Hai Bufi

Noi 2 singurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIKUTA4 spune:

BUFY petele negre este semn ca tea insemnat(nu sti ca asa se zicea in batrinii) deci ai sa vezi ca mai mult ca sigur esti insarcinata,indrasnesc sa iti spun SA ITI FIE INTR-UN CEAS BUN!!!!!!!!si sa fiti sanatosi amindoiasteptam vesti si iti tin pumni

MS

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADA72 spune:

Fetelor, va rog sa ma incurajati si pe mine. Azi z34, test negativ in conditiile in care eu am cm regulat la 27, maxim 28 de zile. Este posibil de la stimulare sa te dereglezi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bufi spune:

Fetelor mi-am facut testul aseara, Sure check, si a iesit negativ, adica nu sunt insarcinata...
Sunt mahnita, dar ce sa fac...

Mai astept cateva zile si daca nu-mi vine menstrutia, il mai repet in we.

Va multumesc pentru sprijin!

Bufi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns RAMONELLA spune:

Bufy,cel mai bine e sa faci testul dimineata ,cu prima urina,pentru ca camtitatea de hormon din sange e mai mare.
Tin pumnii sa iasa POZITIV!!!

in asteptarea gemenilor
http://tt.lilypie.com/yWG8p2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bufi spune:

Ramonella am sa fac cum spui si tu.
Eram 99% ca sunt insarcinata, dar stii ca nu se intampla asa cum vrem noi.

Bufi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Nu fiti suparate fetelor, cateodata mai sunt si dereglari, si eu am un ciclu regulat de 27 zile, dar am avut o data o intarziere , adica 32 zile, iar o data un ciclu mai scurt de 25 zile.
Fiti linistite ca o sa vina barza in curand.

Noi 2 singurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ADA72 spune:

Irlandeza, multam de incurajari. Eu tot mai sper sa nu fie dereglare. La calculatorul de "planning" zice sa fac testul pe 17. Eu l-am facut putin mai devreme, inca mai sper....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

Ei, pai atunci astepta ziua de 17. Ca sa nu fi dezamagita.

Noi 2 singurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MIKUTA4 spune:

BUFI:imi pare tare rau,dar nu fi suparata(usor de zis eee?)eu inca mai sper sa ne dai o veste buna,si eu am o prietena care la primul test a iesit negativ,a mai asteptat citeva zile si la facut pe al doilea si de data asta a iesit pozitiv,sper si ti-o doresc din tot sufletul ca si la tine sa se intimple la fel.Te pup si curaj

MS

Mergi la inceput