Vine barza?(34)

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

quote:
Originally posted by violeta69

Nana multumin ca stai pe-aici cu noi!!
asa o sa vina barza mai repede si la noi

Tot ce se intampla,se intampla intotdeauna cu un motiv!


*GRUPUL FETELOR FANTASTICE*
---------------------------------------------------
Vio,mamica de viitor "avionar"






. Eu va pastrez locuri la odisee asa ca grabiti-va!


Nana, 5+
In asteptarea lui
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxali spune:

Mie nu Nana azi Z1

Ali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

quote:
Originally posted by Roxali

Mie nu Nana azi Z1

Ali



Hai mai Roxali.
Imi pare tare rau.
Fii puternica ptr ca va veni curand.


Nana, 5+
In asteptarea lui
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Roxali spune:

esti o dulce

Ali

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Rox imi pare rau pentru Z1! Eu de cate ori vedeam uratzii invadandu-ma ma gandeam: "Asta e ultima luna cand va vad! Sa nu va mai prind 10 luni de-acum incolo ca ati incurcat-o!" Si ma trezeam ca rad ca prostanaca.. si uite-asa treceam peste!




In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancadragoman spune:

Rox imi pare rau ptr ziua 1.
Nu se mai anunta nimeni ?
Cine face teste zilele astea?

anca
poze nunta
asteptam gemenii....

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns BillyBilly spune:

quote:
Originally posted by ancadragoman

Rox imi pare rau ptr ziua 1.
Nu se mai anunta nimeni ?
Cine face teste zilele astea?

anca




Eu ... fac teste peste teste . Am facut testul Clear Blue si a iesit negativ, dar era de asteptat, sarcina fiind foarte mica (o saptamana), mi s-a mai spus ca in urina nu se vede mare lucru atat de devreme, dar in sange da. Asa ca ieri am facut un test de sange...si astazi, sper sa aflu rezultatul. Daca nu reusesc sa ajung la clinica astazi, maine dimineata sigur!! Stau ca pe ghimpi.

Simptome: am devenit foarte irascibila cu barbatul, au inceput sa ma deranjeze mai toate mirosurile, mancarea mi se lasa toata grea in stomac, sanii sunt durerosi si se tot maresc, ma balonez din nimic... Am o stare generala de discomfort. Aa, si imi vine sa dorm. Ca atunci cand esti racit si te trage la somn. Mai am o saptamana pana la CM, sper totusi sa nu imi induc toate starile.

Voi ce credeti??



Nu exista circumstante, oricat de rele ar fi, din care un om intelept sa nu poata scoate ceva bun; nici circumstante, oricat de bune ar fi, pe care cel neintelept sa nu le foloseasca spre paguba lui. Francois, Duce de Rochefoucald

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns allisi spune:

va salut fetelor.bubuleana am sa fac ceea ce mi-ai sugerat voi merge la ,,aspirante optimiste,,citisem din urma ceea ce-ati scris si cred ca e ingrozitor de greu pt, cele care nu pot avea macar un mai ales cand e asa mult dorit,d-zeu sa vi-l daruiasca sanatos si frumos .ade citisem ceea ce-ai patit ,imi pare rau pt.ceea ce-ai patit.pupicii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Missy spune:

Ziua 2 fara musafiri!!
Maine dimineata ma mai "risc" cu un test.

www.babiesonline.com/babies/f/fratila

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Missy, tinem pumnii sa iasa II


BillyBilly



***************

"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput