Robot de bucatarie

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

quote:
Originally posted by gabrielle74

interesant subiect---,am inteles ca braun e bun.mai astept pareri,sunt cu ochi pe voi..pt ca vreau sa mi iau si eu..



Eu mi-am luat un Braun K700 si sunt multumita.L-am folosit la greu,mai ales la framantat si la facut prajituri. Nu are cu nimic mai special decat Philips-ul fetelor,dar pe mine m-a...incantat blenderul de capacitate mica,pe care-l folosesc pentru mancarica lui Robert.


Miha


Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielle74 spune:

quote:
Originally posted by mariussimiuc

quote:
Originally posted by gabrielle74

interesant subiect---,am inteles ca braun e bun.mai astept pareri,sunt cu ochi pe voi..pt ca vreau sa mi iau si eu..



Eu mi-am luat un Braun K700 si sunt multumita.L-am folosit la greu,mai ales la framantat si la facut prajituri. Nu are cu nimic mai special decat Philips-ul fetelor,dar pe mine m-a...incantat blenderul de capacitate mica,pe care-l folosesc pentru mancarica lui Robert.


cred ca de asta zice prietena mea .toate celes unt din inox?
cat ai dat pe el?


Miha


Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Da,Gabriela,toate cutitele si razatorile sunt de inox,dar partea pe care se ataseaza sunt de plastic.Eu am dat pe el 5 milioane.Mai multe detalii poti gasi www.flanco.ro/?action=viewProduct&id=3679" target="_blank">aici


Miha


Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:

Miha, cica e in constructie site-ul de pe care ai dat tu linkul, hm, asteptam sa se construiasca. Ia zi, ai framintat aluat cu robotul tau? Eu vreau sa-mi cumpar robot anume pt. framintat, ca ma omoara s-o fac cu mina.

------------------
Numai bine,

Natalia si Vlad
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Natalia,la mine se deschide link-ul. Cel mai mult l-am folosit la framantat si la batut ouale si frisca pt prajituri. Daca vrei numai pt framantat de ce nu-ti iei masina de paine?Am inteles ca se pot face multe feluri de aluat.


Miha


Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:

A, nu, m-am exprimat gresit, vreau sa-mi iau robot anume datorita functiei de framintat pe care o poate indeplini, nu doar pentru asta, scuze . Bineinteles ca vreau si razatorile, si restul, daca e sa-mi usurez munca la bucatarie, s-o usurez pe toata!
La masina de piine m-am gindit destul de serios intr-un timp, dar am ajuns la concluzia ca e mai important robotul, cel putin pe moment.

------------------
Numai bine,

Natalia si Vlad
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Sa stii ca-si merita toti banii!


Miha


Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabrielle74 spune:

quote:
Originally posted by mariussimiuc

Da,Gabriela,toate cutitele si razatorile sunt de inox,dar partea pe care se ataseaza sunt de plastic.Eu am dat pe el 5 milioane.Mai multe detalii poti gasi www.flanco.ro/?action=viewProduct&id=3679" target="_blank">aici


Miha


[font=Comic Sans MS]
Azi poti fi caine...Maine poti fi copac...[/font=Comic Sans MS ]


merci ! exista braun de 900?



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

Noi avem Phillips cucina si e super. Face de toate, nu stiu cum am trait inainte fara el.


Nana, 4+
Nunta noastra de vis!
Daca incepi sa te sacrifici pentru cei pe care-i iubesti, vei sfarsi prin a-i uri pe cei pentru care te-ai sacrificat!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Balbina spune:

Miha, n-ai sa ma crezi, dar pe calculatorul sotului meu, care e unit in reteta cu al meu, linkul se deschide! Iar la mine e tot "site in constructie", mdaaa, si-a gasit santier

------------------
Numai bine,

Natalia si Vlad
Poze

Mergi la inceput