Cirese de Mai Iunie 2006 (36)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns amiss_zip spune:

Un articol foarte interesant despre scaunele de masina!

10 scaune de masina au picat testul de accident de masina!

Take care!

www.flickr.com/photos/ami_si_cip/" target="_blank">poze si filme

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=78768" target="_blank">povestea nasterii micutei Petra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amiss_zip spune:

mikiion

www.flickr.com/photos/ami_si_cip/" target="_blank">poze si filme

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=78768" target="_blank">povestea nasterii micutei Petra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Steluta spune:

Buna fetelor,

Am scris de vreo 3 ori mesajul, dar mi se tot reseteaza tastatura si mi se sterg.

Nu am reusit sa recuperez cu cititul, dar o voi face zilele astea.

Am intrat doar sa urez (cu intarziere ce-i drept )

LA MULTI ANI, DOROTI!!! SA FII SANATOASA, FERICITA ALATURI DE SOT SI DE GUGUTA SCUMPA! Si multumim tare mult pentru ceea ce faci cu listuta noastra!!

Eu de ieri tot bucataresc intruna. Azi e ziua sotului, asa ca il rasfat un pic. Maine pleaca in State, si ramanem iar singurele...

Lyly, maine iti voi trimite votul meu final, deoarece nu am apucat sa studiez toate pozele.

am repede pe obrajori...

Steluta cu Andrada Cristina (17 iunie 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia.t spune:

Amiss si eu am mixer vertical (blender) si storcator separat. Isi fac treaba excelent. Fac pireuri doar pt o masa intr-o cana de material plastic foarte tare, mai inalta decat astea obisnuite.Linistita poti sa-ti iei, plus ca nu ai de spalat decat putin fata de un robot intreg.

**********************************************************
Adela si piticii Fineas (28 oct 2001) si Andrei (24 mai 2006)-3.1kg, 52cm

Baieteii lui mami AICI

www.dropshots.com/adelatordoi" target="_blank">FILMULETZE
www.onetruemedia.com/otm_site/my_shared?z=f44d8edd2a6299f81a253&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">MONTAJ VIDEO

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Amis, Ingriduta e fetita aceea dulce cu suzeta in gurita si un ochisor acoperit romantic de glughita. Nu scrie cine e dar eu imi amintesc poza ca mi-a placut mult din pozele lui Vivi cu Ingrid la 7 luni.
Robotul vertical e ok. Si eu il iau de la ai mei ptr. cand merg in calatorii (Vladut n-a manacat borcanase). Asta mare e bun ca fac mancare in el (adica mai tai legume).

Steluta, of dar sotul tau e mai mult plecat!

Diana, Vlad(16.05.04)(bebelus si copilas) & Timeea (18.05.06)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Ama, nu stiu, noi om fi exceptia, ca ai mei amandoi seamana cu tata... De fapt din cati copilasi avem in cercul de apropiati n-am vazut unul sa semene cu mama ...

Diana, Vlad(16.05.04)(bebelus si copilas) & Timeea (18.05.06)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amiss_zip spune:

quote:
Originally posted by DianaR

Amis, Ingriduta e fetita aceea dulce cu suzeta in gurita si un ochisor acoperit romantic de glughita. Nu scrie cine e dar eu imi amintesc poza ca mi-a placut mult din pozele lui Vivi cu Ingrid la 7 luni.
Robotul vertical e ok. Si eu il iau de la ai mei ptr. cand merg in calatorii (Vladut n-a manacat borcanase). Asta mare e bun ca fac mancare in el (adica mai tai legume).

Diana, Vlad(16.05.04)(bebelus si copilas) & Timeea (18.05.06)



ok
vazut si uite o pentru ea.

www.flickr.com/photos/ami_si_cip/" target="_blank">poze si filme

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=78768" target="_blank">povestea nasterii micutei Petra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns amiss_zip spune:

Dianar ce sunt cu voturile de la unele topic-uri? Cine voteaza? Pe ce criterii?

www.flickr.com/photos/ami_si_cip/" target="_blank">poze si filme

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=78768" target="_blank">povestea nasterii micutei Petra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Ce voturi? Stelutele de la fiecare subiect? Oricine poate vota, inafara de initiatorul subiectului. Sus pe pagina scrie evalueaza subiectul, si atunci daca esti logata poti vota.

Diana, Vlad(16.05.04)(bebelus si copilas) & Timeea (18.05.06)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vivighe spune:

Mai sa fie...uite unde era poza trimisa de mine la fotomodele....Suntem foarte mandre ca totusi am aparut undeva unde ne vede toata lumea.

Gata..am terminat cu plecarile pt o perioada de timp.In Maramu' a fost frumos de Revelion...pacat ca n-am avut si zapada.Tocmai de aceea am plecat de acolo cu o zi mai devreme si am dat fuga la Viena si apoi la Budapesta la inca o tura de shopping...de data asta de adevaratelea pt ca erau reduceri.

Ingrid a fost bine cat am fost noi plecati...pe 31 chiar am primit o alarma falsa cum ca i-ar fi ieshit un dintzos...dar nop...nu e nimik acolo,decat o gingie taaare cu care ne mushca mai nou de peste tot:degete,nas,obraji,etc,etc.Se ridica foarte repede in picioare iar ieri suspectez ca s-a dat jos din pat singura.Am lasat-o dormind,s-a trezit fara sa scoata un sunet si apoi ea stie ce a facut...cert e ca am gasit-o pe parchet dar in funduletz,nu ca si cum ar fi cazut.Incepuse sa planga,cred ca din cauza ca patul nostru e destul de inalt si cand si-o fi dat drumul la maini a aterizat in fund...statea acolo cu piciorul patului in bratze si plangea.Cum am luat-o in bratze s-a oprit...semn ca n-o durea nimik,probabil mai mult s-a speriat.

Am inceput sa-i dau si eu branza de vaci la ora 10,cu fructe si cereale si iaurt la 17 cu fructe si un biscuite.Mananca de n-are treaba...dar de ingrashat nu prea...la cat sport face zilnic nu e de mirare...nu sta o secunda.

Va urez si eu un an nou fericit si plin de bucurii!

Luana...frumoasa urare ne-ai facut


Mergi la inceput