Prichindei martie - aprilie 2005 (117)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns carmenduta2003 spune:

Multumim mult, Mamacita si Andruzza.

Mamacita, este mai bine Alexut? Poate ai putin timp si dispozitia necesara sa ne arati cateva poze cu Alexut de Craciun (si cu tine vopsita, ti-ai schimbat culoare parului, nu?)

Geani, ce minune de fetita ai!! Chiar ca seamana cu Shirley, e buna de reclame. Sa ne-o arati mai des. Daca nu sunt indiscreta, imi poti spune ce loc este acela plin de jucarii? Pare o gradinita.

Adseana si An-k, ce mai faceti? Mai povestiti-ne ceva despre voi si despre fetite. Poate si ceva poze? Sa aveti si voi parte de un an bun si fericit.


Poze Rares

Filme Rares


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rrox3 spune:

Gegea ai o frumusete de carliontata zambareata! Mi-a placut si costumatia de Craciun

Carmen cred ca locul cu jucarii multe era un loc de joaca unde cineva isi serba ziua.

An-k, Adseana multumim de urari, vi le intoarcem cu drag si va asteptam mai des la Prichindei. Cand ne mai aratati poze cu frumoasele voastre?

Carmen ce dansator dibaci e Rares! Poti sa anunti la Holliwood sa se pregateasca pentru urmasul lui Brad

tuturor! si La multi ani!

Roxana, Mariuca (n. 1 iulie 1999) si Ioana (n. 23 martie 2005)

poze cu noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dariaevelin spune:

La multi ani!Sa fiti sanatoase,sa va bucurati de ceea ce aveti si sa reusiti sa realizati ceea ce va doriti!
Admirat copilasii minunati ai lu' Zuzu,frumosi foc.Delectat enorm cu dansul lui Rares
Muyltumim pentru aprecieri!
Noi ne pregatim pentru revelion,vom merge(toti 3),impreuna cu un grup de prieteni,in centru sa vedem proiectiile laser,atificiile,concertele.Printre altii,ne vor insoti si Cosminel cu parintii.Speram din suflet sa fie fantastic,poate reusim sa facem niste poze a va aratam si voua.Va salutam cu drag
la multi ani!


Poze frumoase cu noi
foto si filmulete dragute

"Sa traiesti pe pamant poate fi scump, dar include o calatorie gratuita in jurul soarelui in fiecare an" -- Ashleigh Brilliant.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisicuta si matei spune:

Am vazut o minunatie de fetita-Daria.Superba,cu niste bucleSi tare studioasa,am vazut ce de cadouri educative a adus mosu.Gegea va returnam pupicii

Carmen este minunat Rares.Serios mi se pare ca este asa de mare,mult mai mare pare decat varsta lui.Este un mare dansator intr-adevar

Daria distractie placuta.Si noi tot in centru mergem,inclusiv cu Matei ca si daca am vream sa mergem fara el nu am avea cum ca nu se ofera nimeni.

Eu sunt in mari gateli,ca m-am facut tare gospodina si imaginati-va ca eu acum fac pui umplut

la mamici si pitici

Pozici cu noi
"Cronometrul" lunilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Crisa-77 spune:

La multi ani si un an nou cu multe impliniri si multa sanatate va dorim tuturor!!!

Krys si Andrei-Bogdan(23.03.2005)
www.onetruemedia.com/otm_site/view_shared?p=137704ec8fb38b578d82f6&skin_id=o&utm_source=otm&utm_medium=text_url" target="_blank">filmulet si poze
POVESTEA NOASTRA


"Sa fii vesel tuturor si nimeni sa nu vada ca si fulgii de nea sunt
lespezi de mormant."(Goethe)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns caramella spune:

LA MULTI ANI !UN AN NOU PLIN DE SANATATE,BUCURII SI IMPLINIRI!
CIOCNESC CU VOI O CUPA VIRTUALA DE SAMPANIE!

Noi suntem la nasi,Alicia e la bunici.



CARMEN SI ALICIA

http://new.photos.yahoo.com/krinis_caramella/album/576460762381639034

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisicuta si matei spune:

Un an nou plin de impliniri,bucurii si tot ceea ce va doriti voi.

Pozici cu noi
"Cronometrul" lunilor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns rp spune:

LA MULTI ANI, dragele mele! Voua si tuturor celor pe care ii iubiti va doresc un an bun, cu sanatate, cu bucurii, cu impliniri si cu multa, multa dragoste. Un pup mare pentru toti puii nostri, sa fie sanatosi.

Marutza, iubirea noastra

roxana 29s+ si marutza (22.03.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gegea spune:

LA MULTI ANI!!!!
Anul 2007 sa fie unul cu reusite si realizari pentru toata lumea! Sa fim sanatosi sa ne putem bucura de luminile care cresc vazand cu ochii, in casele noastre, prichindeii dragi care dau un plus de frumusete vietii noastre!
Sa fim iubite si fericite, iar viata sa ne rasfete!


Va pupam cu drag si sper sa port noroc activitatii pe forum, avand in vedere ca sunt prima care scriu in Noul An. Numai bine tuturor!


Geani si Daria (03.04.05)

Daria, carliontata pupacioasa

Varsta Dariei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andrruzza spune:

La multi ani!

mamica lui Rares(10.03.2005)
http://community.webshots.com/user/andrruzzaR

"Neasteptatul se produce intotdeauna"

Mergi la inceput