Aspirante optimiste>20 ani (26)

Raspunsuri - Pagina 22

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Buna fetele mele frumoase!!!! Mi-a fost tare dor de voi!!!

Astazi e ultima zi de concediu si stam amandoi acasica sa ne relaxam.. Am facut putin curat, am papat, ne-am aprins lumanarele parfumate si acum ne-am impartit: sotul la laptop si eu la net, aici, cu voi! Offf cand ma gandesc ca maine incep serviciul imi vine sa...! Trebuie sa ma spal si pe cap mai tarziu, sa-mi fac manichiura... dar am destul timp.

Eu nu stiu cum sa calculez acum... Ajutati-ma putin cu un sfat! Deci pe data de 1 seara pe la ora 22 mi-a curs o dara asa.. maronie dar uratzii s-au instalat de-a binelea pe data de 2 dimineata. Eu acum calculez prima zi incepand cu data de 1 ianuarie sau de 2 ianuarie???

Anca imi pare rau... Las' ca ne revenim noi dupa ce ne facem analizele si toate cele!
Olivia tu cum mai stai? Ceva semne?
Alexandra cand faci testul??
Clau, Danielle, Olim, Ioana si toate fetele multi -ici si va tin pumnii pentru luna asta!!!

BUN VENIT MARUTZA SI OANA!!! Imediat va trec pe listuta!


Daruri multe in ajun,
Pune Biby in scufita,
Sa le-aduca Mos Craciun
Sau sa fie...Craciunita?

Biby

In asteptarea...fetitzei mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Olivia26 spune:

Biby, cam rarutz pe la noi
Eu zis sa consideri de pe 2 ianuarie de cand a fost rosu efectiv.
Pupici multi si spor la pregatirile de serviciu.


***************
"Love like you've never been hurt, sing like nobody's listening and dance like nobody's watching."

Noi
Numaratoare

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Olivia am intrat si ieri dimineata putin... Pe 1 am fost in colindat pe la parinti si am ajuns rupti de oboseala incat nu mi-a mai ars de calculator... Mai ales ca de la revelion am ajuns la 8:30 acasa! ieri am fost la niste prieteni la o alta destrabalare si am ajuns acasa la 3 dimineata! Petrecareti mari nu gluma! Astazi stam acasa!
Ok. Deci cu data de 2 notez! Astazi sunt Z2! Tot inainte!




Daruri multe in ajun,
Pune Biby in scufita,
Sa le-aduca Mos Craciun
Sau sa fie...Craciunita?


Biby

In asteptarea...fetitzei mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clauclau spune:

Biby, si eu zic tot de pe 2 ian sa consideri Z 1. Si sa speram ca luna asta nu or sa mai apara deloc uratii.
Aseara am facut si eu toate operatiunile pe care trebuie sa la faci tu acum ( manichiura, spalat, etc ) si aveam o stare tare proasta ca trebuia sa merg a doua zi le servici. Si aveam si de ce pentru ca e chiar rau la servici, nu ma pot mobiliza la treaba. Si chiar am multa treaba, avem atatea inchideri acum...Offffff !

CLAU

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

biby dragutza,salutare.ce mai faci?vad ca numa in petreceri o tii!bine asace n-as da si eu sa ma distrez si sa ma intalnesc cu prietenii bafta pe maine la munca

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vrmoana spune:

Sunt in Z24, si cam din Z16 temperatura bazala este de 37.o 37.1. Si vad ca nu mai scade. Voi ce parere aveti? In plus ma dor sanii rau de tot, dar din nefericire ma cam doare si burtica, sunt nishte dureri asemana toare cu cele cand vin musafirii aia nepoftiti.

z

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Gata! Mi-am modificat si ticker-ul si semnatura... ca doar a trecut Craciunul!

Clau nu ma enerveaza decat vremea de afara si gandul ca tre' sa ma trezesc la 7 ca in rest... oricum nu fac nimic pana luni! O sa stau cu voi pe forum!

Dani ce sa fac?! Bine... in ciuda faptului ca sunt invadata de uratzi! Aseara n-am rezistat dupa niste vin rosu si... putin asa!



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danielle02 spune:

fetelor,eu am durere de capppp simt ca imi explodeaza creierii si ca imi zbucneste sangele pe nas.oare ce o fiiiiiiiii???????????si niste stari de ametealaaaa??????

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns toma_lly spune:

OLIVIA26
BiBY

si pt restul fetelor

da' io nu inteleg de ce nu iese bebe daca nu ne mai protejam si daca prestam in perioada fertila
cum vine treaba asta ?

TOMITZA

Nunta-11 iunie 2005
http://community.webshots.com/album/555481321kpzxPj

Vine barza
http://tt.lilypie.com/zct-p2.png

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bibyrox spune:

Dani cred ca ai o migrena iubita! Incearca daca poti.. si nu esti la servici, sa stai putin in pat cu lumina stinsa si cat mai departe de calculator! iti va trece!
Tomitza ce faci mai iubita de nu mai treci pe la noi?! O sa vina el si bebe.. nu te mai necaji!



In asteptarea...fetitzei mele

Biby


Mergi la inceput